Rasistický pohovorMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:8 330

MadTV netřeba snad již představovat. Následující scénka si dělá srandu z pozitivní diskriminace v USA a hlavně z toho, jak Afroameričané kolikrát dokáží všechno svalit na to, že jsou černí. První část: Druhá část:

Přepis titulků

Takže vy mi tu práci nedáte jenom proto, že jsem černá? Zaprvé, právě teď jste přišla a pohovor ještě nezačal. Zadruhé, vaše barva pleti s tím nemá co dělat. A zatřetí, dobrý den. Proč se neposadíte? Zeptám se vás na pár otázek. Jo ták, tak vy mě tady budete dusit jenom proto, že jsem černá? Ne, nebudu vás dusit, jenom se vás zeptám na pár otázek, proto se tomu říká pohovor a začneme třeba s...

V kolonce jméno jste napsala Anonym. A co? Černá žena se nemůže jmenovat Anonym? Lidé podepsaní jako Anonym se obvykle snaží jméno zatajit ledaže by to bylo vaše jméno, jmenujete se tak? Ne. A můžete mi říct vaše jméno?

To já neznám. Co? Černá žena nemůže neznat svoje jméno? Aha, no dobrá, popojedeme dál. V kolonce datum narození vidím, že jste napsala... H To se černá ženská nemůže narodit na H? Ne, nemůže, víte, H není číslo, ale písmeno.

Aha, vážně? Tak dobře. Takže černá ženská se nemůže narodit na písmeno? Ne. Nikdo se nemůže narodit na písmeno. Lidé se rodí na určité datum a to je z čísel. Co to děláte? Proč si sypete na hlavu cereálie? A co?!

To si černá ženská nemůže na hlavu sypat cereálie? Může, ale nedoporučoval bych to při pracovním pohovoru. No hezký, teď líbáte sendvič. Co?! To si to černá ženská nemůžu rozdat se sendvičem? Trochu se nám to vymyká z rukou. Takže já jsem mimo, protože jsem černá.

S tím to nemá co dělat. Protože jsem žena? Ne, s tím taky ne. Protože jsem Superman? To není tričko s logem supermana, to je obrázek Robina Williamse vzhůru nohama. Jasně... Takže... černá ženská...

nemůže mít... obrázek Robina Williamse vzhůru nohama? Doufal jsem, že mi zazvoní telefon. Soustřeďme se na to, proč byste měla dostat tuto práci. Jaké máte dovednosti? No jasný, už chápu. Černá ženská nemůže být dovednostní. "Dovednostní" Jo, dovednostní.

- Vždyť to slovo ani neexistuje. - Dovednostní! Je jedno kolikrát to zopakujete, slovo to není.

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opraveno...

10

Odpovědět


Odpovědět

-Buďte tu ve čtvrt na tučňáka.
-Díky pane Tkaničko.

232

Odpovědět

bože ta ženská je Anonymous - a další záhada vyřešena :D

200

Odpovědět

Ach jo.Co jsem to za debila...?

181

Odpovědět

Nebylo to SKILL-LESS? jako bez dovedností?

191

Odpovědět

Ono je smutne, ze sa vela afro-americanov takto fakt sprava.. U mna v triede je jeden cernoch..a vzdy ked ho ucitel vyvola a spyta sa ho otazku, tka mu odpovie, ze- si ma vyvolal, lebo som cierny? lezie mi to na nervy

202

Odpovědět

prostě libec..:DD

190

Odpovědět

Teď už by to mělo být v pořádku.

190

Odpovědět

Ešte stále nefunguje...

180

Odpovědět

No u mě v Opeře pořád blbne :D

180

Odpovědět

Video opraveno.

190

Odpovědět

...pardon, omlouvám se za odkaz - video není celé

190

Odpovědět


Odpovědět

Please reupload ;)

190

Další