Parodie na Muzikál ze středníMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:4 684

V parodii Muzikálu ze střední z dílny MAD TV uvidíte tajemství, která skrývají dnešní teenageři a která byste v originální filmu s Troyem a Gabrielou od Walta Disneyho asi těžko našli.

Přepis titulků

Muzikál ze střední Pěkná přihrávka, Draeku. Díky, Jarede. Už jsi slyšel ty novinky o Troyovi? Myslíš kapitána basketbalovýho týmu? Prej se uchází o roli v Muzikálu ze střední. Nekecej. Nechával si svůj krásný hlas... ...jako tajemství.

To je šokující. Tipuju, že všichni teenageři mají nějaké tajemství. Ve skutečnosti... ...mám taky jedno. Pokaždé, když jsem netrefil koš, můj táta křičel: "Sakra, Jarade!" Pak vytáhnul špachtli a dal mi s ní přes držku.

A když jsme prohráli, tak mi prdel seřezal svým oblíbeným koženým páskem. Včera mi teda nandal pěkně. Koukněte na ty odporné rány. To je teda tajemství. No to je teda tajemství. Lepší neprozrazovat.

Raději ho neprozrazuj. Na zadku mi mokvají puchýře. Hned teď zmlkni a nech pusu zavřenou. Když už jsme tak upřímní, my máme taky tajemství. A jaká. Hodně jsem jedla, ale chtěla jsem být štíhlá. Tak jsem udělala něco extrémního.

Když mi začalo kručet v břiše, dala jsem si rum a prst do krku a teď jsem ošklivý případ bulimie. Myslím, že budete souhlasit, že jsem trochu přibrala na váze. Zbývají mi totiž tři měsíce. V mé troubě se peče chleba od té doby, co jsem se po škole škádlila se uklízečem jménem Joe.

To je teda tajemství. No to je teda tajemství. Lepší neprozrazovat. Raději ho neprozrazuj. Nesnaž se mě naštvat nebo tě podříznu. Hned teď zmlkni a nech pusu zavřenou. Hej.

Já mám taky tajemství. Jsem gay. My víme. Když se teda všichni přiznáváte, já se nikdy nenaučil číst. Moje skřínka je plná perníku, extáze a trávy. A mám i další tajemství, které byste nikdy neuhádli. Nenarodil jsem se se svým srdcem uvnitř, ale mám ho na hrudníku.

To je teda tajemství. No to je teda tajemství. Lepší neprozrazovat. Raději ho neprozrazuj. Taky mám jenom jedno varle. Hned teď zmlkni a nech pusu zavřenou. A teď se vraťme zpátky do Muzikálu ze střední od Disneyho.

Hej, lidi. Taky mám tajemství. Opravdu? A jaké? Mám juvenilní cukrovku. Sakra. Chceš o tom zazpívat? Jasně. Když se mi rozhodí moje úroveň inzulínu, můžu dostat mrtvici nebo infarkt.

Kruci. Čokoládovou tyčinku! Čokoládovou tyčinku! Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ježiš to byla blbost. =D =D

230

Odpovědět

Čo to... :D

230

Odpovědět

Tvůrci si zřejmě ujížděli na perníčku :D:D:D

220

Odpovědět

jááááj to je na p**u!

200

Odpovědět

Embedding this video is disabled by its owner :(

190

Odpovědět

nefunguje

190