Steven Seagal na placeMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:402
Počet zobrazení:6 424

Lidé z MadTV kdysi dávno vyvořili tuhle povedenou parodii o Stevenovi Seagalovi a jeho přístupu k natáčení filmů. Podle mě nestárnoucí klasika.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz A nyní se vracíme k Stevenu Seagalovi a jeho filmu "Krčící se poldové, skryté odznaky". - ...mám rád country. - Tady Mary Hartová, vítejte zpátky... Hele, co to sakra děláš? Myslel jsem, že si povídáme. Ahoj, jsem Steven Seagal. Nenávidím lidi, co předstírají, že si se mnou povídají, ale rád točím dobré filmy. Řeknu vám něco o filmu, co právě točíme.

Jmenuje se "Krčící se poldové, skryté odznaky". Bude mnohem lepší než ten druhej film s krčením a skrýváním. Co říkáš, Mary? Chceš se podívat na záběry z natáčení? Máš to mít. Tak jo, hele. V tomhle záběru použiju svoje schopnosti k vyběhnutí zdi až na střechu. Tak dobře.

Přineste dráty, prosím. Počkej, říkal jsem snad něco o drátech? Viděl jsem ten čínskej film asi čtyřikrát a žádný dráty v tom nebyly. To proto, že je digitálně odstranili. Opravdu? Možná bych ti měl dižidatálně odstranit hlavu. Lidi platěj poctivě vydělanýma penězma, aby mě viděli lítat. Stevene, to se povedlo. Co říkáš? Myslíš, že bych měl?

Já ti nevím, je to docela sympaťák. Cože? Máš pravdu, dobrej argument. Umění létat je ta nejtěžší část herectví. Všichni na place ve vás musí věřit. Ale vždycky se najde jeden hajzl, co nevěří. Ty, pojď sem. Dělej. - Ty jseš ten hajzl, co nevěří? - Ne. Ne?

Tak dobře. Poslouchej. Vzkaž tomu hajzlovi tohle. V téhle scéně přeletím odsud na tu střechu naproti. Je to těžký, takže se všichni ujistěte, že ve mě opravdu věříte. Tak jo, Stevene, uděláme to po tvém. Bez drátů. Díky. Musel jsem tě o to požádat jen asi milionkrát. Doktor! A... akce! - Čtvrtý záběr! - Drž hubu! A...

akce! Stevene, šťastný záběr číslo 29. Ne ne, nechci už... A jéje. No tak, Xangu, nauč mě lítat. Pomoc! Já nevím jak! Nauč mě lítat, nebo tě pošlu zpátky do Šanghaje v krabici. Já fakt nevím, jsem z L.A. Mám na to celý den, lidi. Dostanu to z vás. Pojď sem...

Měl bys vidět svůj výraz. Vypadáš jako... [DEN 4] Stevene, zabil jsi už půlku štábu, mám tu jen náhradního kameramana a krotitele zvířat. Slez dolů a zabalíme to. Víš, já nejsem typ člověka, co všechno hned vzdá. Co to cítím? Už vím, takhle chutná vítězství! Tohle člověk cítí těsně před tím, než dokáže létat! Takže dej do kamery film a začni točit, protože už je to tady.

Záběr osmdesát! A... akce! Tak to byl pohled za kulisy mého nového filmu "Krčící se poldové, skryté odznaky". Jděte na to hned do kina, protože tohle bude klasika. Dokonce i vzpomínky na tenhle film budou jednou nesmírně cenné. A jak vidíte, nakonec jsem se létat naučil. - Kde to jsem? - Ach jo. - Pokazila jsi kouzelnou chvilku, Mary.

- Co se mi krucinál stalo? Ale, udělal jsem tohle.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobré titulky, trápne video.

2112

Odpovědět

jo, taky nemuzu uverit ze sem to ja xD

180

Odpovědět

:DDDD on je velkej frajer:D

180

Odpovědět

Steven Seagal na to má.

180

Odpovědět

No jo Štefan Sekal:-D

193

Odpovědět

Maybe i shut digi-blabli your head

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=PfDoDWlSp1o&feature=related prosím přeložte i tohle, je to geniální :D

180

Odpovědět


Odpovědět

parádička, čistých 10 :)) ak by si mohol preložiť viac videí z MADTV bol by som nesmierne šťastný

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=Rw41SysnHmE&feature=related prosim prelozte i tohoto ... s dalai lamou

180

Odpovědět

klasika :))

180

Odpovědět

nebo ten film kde se s Van Dammem stara o otce :)

180

Odpovědět

možná bych ti mněl dižiitálně odstranit hlavu :D best :D

180

Odpovědět

Dobrý :D Ale chtělo by to spíš přeložit toho schwarzeneggera :D

180

Odpovědět

celkom dobré ale to Kung Fu je lepšie

180

Další