10 důvodů, proč je cestování v čase na prd

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:829
Počet zobrazení:8 122

Mario a Fafa z oblíbeného kanálu Glove and Boots vám dnes poví 10 vcelku originálních důvodů, proč cestování časem není žádný med. 

V klipu můžete mimochodem zahlédnout i několik filmových odkazů ;)

 

Přepis titulků

Fajn, jsem nachystanej na 10 důvodů, proč je cestování v čase na prd. Ale nepůjde o profláklý věci, jako že svět může vybuchnout. - Ale o malé věci. - Přišel jsem z budoucnosti. - Musím tenhle vlog zastavit! - Zmlkni, mé budoucí já! - Nevěřím ti! - Vidíte? Cestování v čase je frustrující. To by měl být důvod č. 1. Číslo 10: Můžete potkat sami sebe.

Počkat! To je známý. Když potkáte sami sebe, svět vybuchne! Nevybuchne. Ale bude to deprimující. - Takhle se oblíknu na maturák! MINULOST Myslel jsem, že jsem byl frajer. - Ale byl jsem idiot. - Tohle je super! - Budu vypadat jako dědek! BUDOUCNOST Tohle je strašný.

Číslo 9: Přicestujete nahatí. - Co? To není pravda. - Ale je. Podívej na Arnolda... ARNIE JE Z CESTY V ČASE ROZČAROVANÝ, PROTOŽE JE NAHÝ! Vaše oblečení. Sem s ním. Ale Dr. Who cestuje v čase furt a nepřicestuje nahej! Přicestuje.

BBC vystřihne pindíky a tak. - Cože dělá? - Vycenzuruje! Číslo 8: Neseženete práci. S vašimi dovednostmi nezískáte práci v minulosti, ani v budoucnosti. PŘED 10 LETY... - Živím se psaním blogů. Cha cha cha. To není žádná práce. ZA 10 LET... - Živím se psaním blogů. Cha cha cha. Vy ještě píšete? Číslo 7: Nemůžete si nic koupit.

PŘED 10 LETY... - Jeden McCrib, prosím. Cha cha cha. Na dvacku nemám dost drobných. ZA 10 LET... - Jeden McCrib, prosím. Jistě! Bude to 64 000 dolarů. Číslo 6a: Minulost je odporná. Všechno je od výkalů! Číslo 6b: V budoucnosti jste odporní vy. Nemám se tu jak vykadit!

Číslo 5: Buď všechny zabijete, nebo oni zabijí vás. Máme léky, co nás vyléčí od rýmy. - Nesnáším rýmu. - A co teprv rýma z budoucnosti, na kterou nemáš imunitu? Vítej v budoucnosti! Kašlu na to! Půjdu do minulosti. Vítej v minulosti! Číslo 4: Nevěřte okolnímu terénu.

Čas a prostor spolu souvisí. Terén se může měnit... Moment. - Haló? - To jsem já. Vypadá to, že v budoucnosti ten chodník dodělali. - Budu mít doma zase nohy? - Eh... možná? Cestování v čase je na prd! Číslo 3: Hudba je na prd.

Víte, jak váš páchnoucí strejda poslouchá jen Van Halen a říká vám, že dnešní hudba je hrozná, ať zkusíte Van Halen? Tak to jste vy, když cestujete v čase. Ježíši! Furt dokola Come On Eileen! Hrozný! Ježiši! Já myslel, že dubstep skončí! Hrozný! Číslo 2: Bude vás z toho bolet hlava.

Zabiju Hitlera, což bude dobrý. Pokud tím teda nevytvořím zombie-Hitlera. Co když vytvořím alternativní realitu s 20 Hitlerama?! Tohle už nezvládám! Jdu si zahrát na Xboxu. Číslo 1: Cestování v čase je frustrující. Ať jdete kamkoliv, nemůžete nic změnit. Otrava. - Já něco změním! - Nemůžeš, Mario, jen se naštveš. Ztichni!

Sleduj! Přišel jsem z budoucnosti! Musíš tenhle vlog zastavit! Zmlkni, mé budoucí já! Nevěřím ti! Vidíte? Cestování v čase je frustrující. To by měl být důvod č. 1. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta 7. věc je spíš kvůli neplatným bankovkám než kvůli Ceně :)

10

Odpovědět

02:10 - Monty Python a Svatý Grál, naprosto dokonalý film :D

220

Odpovědět

Super video, chtěl bych další s těma muppetama, který jsou vulgární. Just do next!

200

Odpovědět

Doktor cestuje nahej? Další důvod proč se stát společnicí :D.

241

Odpovědět

Video už jsem viděl dřív, ale stále se u toho bavím :D
Všechny ty narážky jsou báječný :)

212

Odpovědět

ten obrazek na zdi s doktorem Brownem D:

221

Odpovědět

Keby som mohol cestovať do minulosti, vymazal by som zo svojho života udalosti na ktoré keď si dnes spomeniem, hovorím: Oh god, why?!

185

Odpovědět

Když by jsi se chtěl vrátit a změnit něco, tak aby se to nestalo, tak by se pak stalo to, že by jsi neměl důvod se vracet a měnit to tak, aby se to nestalo. Tudíž by se to stalo. Je to takový začarovaný kruh.

220

Odpovědět

+Johny214kdyby něco takovýho bylo někdy reálný tak už bys dávno viděl sebe z budocnosti - což nelze :)

200

Odpovědět

Cesta do budoucnosti, opsat výherní čísla loterií a zase zpátky si to užít. A do minulosti? No Kurt by tu ještě byl. :-D

211

Odpovědět

Stejný nápady :D

206

Odpovědět

10 let v minulosti :D můžete přijít s něčím co máme v přítomnosti a vidělat miliony třeba založit facebook :D

187

Odpovědět

10 let do budoucnosti, podívat se, co tam mají a založit v přítomnosti :D

221

Odpovědět

Možná by to šlo použít jen na nějaký objevy nebo tak:) Ale rozhodně by to nešlo na firmy, si myslíš, že kdyby ses objevil před 10 lety a věděl, že existoval v roce 2013 Facebook, tak by jsi jen tak založil vlastní ? :D

200

Odpovědět

Přesně tohle udělal i Mark Zuckerberg...

231

Odpovědět

HA HA HA!

191

Odpovědět

Jinak co se týče těch filmů s motivem cestování v čase, tak všem doporučuju dneska už kult 12 opic. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů a co se týče filmů, kde se cestuje časem, tak vůbec nejoblíbenější.

204

Odpovědět

Doctor who FTW!:D

217

Odpovědět

TA URSA NA ZAČATKU

194

Odpovědět

Většinu těch klasických problémů (prostor, jazyky apod.) řeší TARDIS.. potom není problém :D

202

Odpovědět

um - omluvte mou naprostou ignoranci,... ale co je to TARDIS?

1915


Odpovědět


Odpovědět

+Daralyntak díky všem za dětinské chování...
tak nějak jsem čekal normánlí odpověď, a omhl bych odpověděť komentářem z druhéo příspěvku... bylo by to tak těžké?

214

Odpovědět

+DaralynA je tak těžký si vygooglit to co nevíš a neptat se? Moje reakce byla pouze na to, že v dnešní době vyhledávačů neni nic jednoduššího než tam napsat TARDIS a dát Enter, ale ty se místo toho radši zeptáš, nechápu ;)

199

Odpovědět

+DaralynSpoustu lidí, než by dalo normální odpověď, nebo radši místo toho drželi hubu, tak si raději hrajou na chytráky. Chápu, ale k čemu vám to je, když stejně nikdo na internetu neví kdo jste? Těžko si tím zvýšíte prestiž.

239

Odpovědět

+DaralynPrestav si nejvetší vesmírnu loď pak ji zdvojnásob a pak na to zapomeň. Tardis je nekonečná loď která cestuje v časoprostoru.Není to jen taková loď je to žijíci organizmus ktery myslí a dela nove mistnosti a často se mnení vyrobili ji na Galifrey Páni času Tardis bylo jich víc ale ta co nás zajíma je ta kterou cestuje pan času meném doktor vypadá jako anglická policejni budka z minulého storočia pretože sa jej pokazil chameleoní obvod.To si chcel viedeť ?

220

Odpovědět

Já bych se klidně do osmdesátek za hudbou vrátil. Co bych dal za to poslechnout si na živo Ramones nebo The Clash...

190

Odpovědět

+mattosTo neměla být odpověď :D

190
Další