#18: Devět filmů, u kterých muži pláčouGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:5 769

Je tu pátek a další díl vašeho oblíbeného maňáskového pořadu. Jak jste již mohli povšimnout, Mario a Fafa jsou velcí fandové do filmu. Proto dnes upozorní na devět filmů, které dokáží rozněžnit i ty největší a nejdrsnější chlapáky. Pozor! Video obsahuje spoilery k těmto filmům:

  • Statečné srdce
  • Železný obr
  • Brianova píseň
  • Přirozený talent
  • Barbar Conan
  • Přelet nad kukaččím hnízdem
  • Pan Smith přichází
  • Zrzoun

Přepis titulků

POZOR! VIDEO OBSAHUJE SPOILERY PRO TYTO FILMY: Dnes zrecenzujeme všechny filmy Bruce Willise. Ne. U jednoho vždycky brečím, nechci o něm mluvit. - U jakýho? - Neřeknu, je to trapný. Není to chlapský. To nic. V Hollywoodu ti hajzlíci touží po tom chlapy rozbulet. Používají zvláštní recept, jak zahrát na naši citlivou strunu. Takže bacha, chlapi.

Existují filmy vytvořené tak, abyste u nich brečeli jako želvy. DEVĚT FILMŮ, U KTERÝCH MUŽI PLÁČOU 9. Statečné srdce Melu Gibsonovi se ve filmu dějí hrozný věci. Je Skot, tak musí trénovat s kameny. Prší na něj, zabijou mu tátu, holku, skoro jeho přátele. Ti, co přežijí, ho zradí. A pak ho mučí... a zabijou. A když vám je pana Gibsona líto, udělají tohle.

Prolévali jste krev s Wallacem! Teď ji prolévejte se mnou. 8. Železný obr Člověk by nečekal, že bude smutný. Je to animák. A jsou tam Vin Diesel a Harry Connick, Jr. A pak udělají tohle! Superman! Podle mě Dieselova nejlepší role. 7.

Brianova píseň Je to starý film. Pokud jste ho neviděli, tak na něj nekoukejte. Billy Dee Williams a James Caan jsou jako bratři. A pak jeden z nich onemocní a zemře. Osudové pláže pro muže. 6. Přirozený talent U tohohle filmu byste neměli brečet. Je o baseballu. Robert Redfort je skvělý v baseballu, ale postřelí ho a pak už není. Jeho kouzelná pálka se zlomí, pak se všechno zpomalí, on odpálí homerun a všechna světla na stadiónu vybuchnou.

A pak brečíte. 5. Barbar Conan Conan se chce pomstít. James Earl Jones mu zabije mámu, tátu a holku. A tak barbar Arnold ukáže svou citlivou stránku. Crome! Nikdy jsem se k tobě nemodlil. A pokud mě nevyslyšíš, můžeš jít k čertu!

4. Přelet nad kukaččím hnízdem Jack Nicholson je borec. Je v blázinci, ale není cvok. Chce cvokům pomoct! Tak mu sestry a doktoři vysmaží mozek a udělají z něj slintající trosku. Smutný. Natolik smutný, že velký indián prorazí zeď a uteče na svobodu. 3.

Pan Smith přichází Film natolik starý, že je v něm Jimmy Stewart! Hraje pana Smithe, který jede do Washingtonu, aby pomohl vládě. Ale celý kongres je zlý. Snaží se udělat správnou věc, ale zlý kongresman řekne: "Nikdo tě nemá rád, ani tví skauti!" Pan Stewart-Smith to chce vzdát, ale pak to nevzdá, což je tak krásný, až brečíte. A pak se zhroutí a vy brečíte znova!

2. Zrzoun. Na to ani nechci myslet... A 1. Guru lásky. Mike Myers byl kdysi fakt vtipnej. A při sledování Guru lásky uvidíte, jak jde jeho kariéra do hajzlu. Nemůžu se na to dívat! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz No tak, u jakýho filmu s Brucem Willisem jsi brečel? U Caddyshacka.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za me je to Frajer Luke a pisnicka co daroval sve mame, kdyz se dozvedel v lapaku, ze umrela:-( http://www.youtube.com/watch?v=dG9tuuznL1Y

21

Odpovědět

A jeste jsem rval, jak tur, kdyz v Schindlerovim seznamu na konci fillmu prisli vsichni ti, ktere zachranil a vzdali mu u hrobu hold. To s clovekem zamava :-O

20

Odpovědět

+Mamelukmůžu doporučit Zelenou Míly (Green mile) a s J. Nicolsnem - Než si pro nás příjde (The Bucket List)...... geniální fílmy.... zelenou míly jsem viděl 3x a 3x mě dostala

00

Odpovědět

Tak mňa dostali tieto dva:
Million dollar baby (2004) - posledná polhodina
Hore (2009) - začiatočná sekvencia o spoločnom živote Carla a Ellie

Len sa divím, že ich ešte nik predo mnou nenapísal.

20

Odpovědět

Já brečím, když se postavám nevede anebo jsou na dně a pak se to najednou obrátí k lepšímu. Třeba u Toy strory 3, když jsou v té spalovně odpadu a chytnou se za ručičky, tak do bylo dost smutný, ale jakmile je vytáhli ti tři ufonci, tak jsem bulel jak malá holka =D

50

Odpovědět

Hrob světlušek (1988), My sister's keeper (2009), Crash (2004)

20

Odpovědět

My boy jack (2007), když na konci recituje stejnojmennou báseň, to jsem brečel jak želva. A vlestně kdykoliv si ji recituji, tak poslední dvojverší mám problém dokončit.

00

Odpovědět

00:36 brecet jako želvy. opravdu ?
ja tam zretelne slysim brecet jako :mimino/skvrne atd... ale zelvy ?
Jde zase o nejaky slang jako "kokakola" nebo neco takoveho ? Jestli ne tak vubecnetusim proc je tam zelvy :X

121

Odpovědět

(želvy - turtles ♦♣♠♦ baby - nemluvně)

114

Odpovědět

+TomzrTen palec dolu dal urcite nejaky vysoce znaly anglictinar co si mysli ze je to obracene :D

113

Odpovědět

+TomzrTakováto přirovnání se v různých jazycích liší. My brečíme jako želvy, Američani jako mimina.

Nepřekládají se slova, ale význam. Proto by se nemělo objevit v anglickém textu třeba "hand-barrows are falling" či v českém textu "prší psi a kočky".

Více zde http://cs.wikipedia.org/wiki/Idiom

151

Odpovědět

ty jsi neskutecny idiot

81

Odpovědět

Warrior, ten me v posledni dobe dokazal dojat a to nekolikrat.

25

Odpovědět

U Lost pokaždé když hrála tato písnička http://youtu.be/twHXrNtG-7c

17

Odpovědět

U Lost se musím přiznat jsem také brečel .. z toho jak zkundili konec ...

40

Odpovědět

A co třeba taková Neuvěřitelná cesta? Když se všichni vrátí domů...

53

Odpovědět

Pokiaľ si dobre pamätám tak u mne na city zahrali len filmy Dogville, Das Experiment a Synecdoche New York.

13

Odpovědět

Já pokaždé brečím u vaření s Babicou, jak může být takový neumětel a slizoun prezentem české kuchyně. Pak to žrádlo u nás vypadá jak vypadá, když nás tu učí prodavač lyží.

U filmů moc nebrečím, ale celkem mne z poslední doby dojal film Voda pro slony. Asi hlavně proto, že na podobné typy filmů moc nekoukám.

190

Odpovědět

A co takový Dračí srdce? To je film, který můžu vidět milionkrát a stejně na konci brečim jak želva. A pak samozřejmě všechny filmy, kde se něco stane zvířatům :'(

204

Odpovědět

Já třeba brečel u Marley a já, jak umřel ten pes a u epizod Futuramy, Čtyři z rakety a pes a Víc neštěstí jak rozumu.

163

Odpovědět

Jedinej film - Kult hákového kříže

102

Odpovědět

Mě teda, co si pamatuju, rozbrečela třeba Zelená míle nebo Sedm životů :)

121

Další