#33: To nic, to je jen konec světaGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:3 869

Jistě si vzpomenete, jak v roce 2012 mnozí lidé opět slibovali konec světa, který byl tentokrát založen na mayském kalendáři. V té době Glove and Boots vytvořili díl, ve kterém vám Fafa vysvětlí, že se konci světa musíte postavit čelem.

Přepis titulků

O čem si dnes budeme povídat? Podle mayského kalendáře skončí 21. prosince svět. Tak se na to připravíme. Co? Ježiši! To nic, Mario, to je jen konec světa! - To myslíš vážně? - Neboj. Všechno ti vysvětlím v podzemním bunkru. My máme podzemní bunkr?

Jo, konec světa je tu! Náboženští fanatici, starý kalendáře a máklí houmlesáci to furt tvrdí! Konec světa je za rohem. Ale nikdy nakonec není. - Díkybohu. - Ne že by se to nemělo stát. Protože se to stane. Co? Každou chvíli vymírají celé živočisné druhy.

Dinosauři vymřeli, hobiti jsou fuč a planeta Krypton si jen tak bouchla. Ach ne, je konec! Není konec, je konec světa! Ale ne, to bude dobrý. - Opravdu? - Ani ne. To nic, to je jen konec světa! Klid, je to jen konec světa!

Buďte šťastní. Podívejte na Maria. - Tváří se beznadějně. - Já vím. Ale já ne, já jsem v klidu, znám pravidlo číslo jedna! To nic, to je jen konec světa, ať už je jakýkoliv. Ani konec celýho světa mě úsměvu nezbaví. Někdo mi klepe na dveře. Kdo to asi je? Chytré opice vyhlašující lidstvu válku! Usmívej se, ať už zemřeme jakkoliv.

Virem, výbuchem sopky či kvůli zlým robotům. Když ti konec světa přinese starý dobrý biblický mor, pevně ho zmáčkni a vytvoř biblickou moronádu! Jak mám být veselý, když jsou venku čtyři jezdci Apokalypsy a všechno jsou to terminátoři! Bez pozitivního přístupu si neužiješ tu srandu. Jakou srandu? Je konec světa! Tak jdi nakupovat!

Pojďme utrácet! Nakupte plechovky, léky a deskové hry! Ne, nejdřív se chci o apokalypse přesvědčit, než utratím všechny peníze za fazole v plechovce. V tom je ten háček. Musíš nakupovat před koncem světa. - Proč? - Kvůli davům lidí. Nakupovat po startu apokalypsy je jako nakupovat ve Walmartu po Díkuvzdání. - Ach jo.

- A mezi zákazníky nejsou jen lidé, - ale i zombíci! - Ach jo. A ti mají ptačí chřipku! Nesnáším Walmart. Po vyčištění našich kreditek nákupem fazolí a toaleťáků musíme uklidit naše obranné území! Co? Naši neproniknutelnou pevnost. Pojďme poklidit! Ale nezapomeň na pravidlo č.

1. Bav se u toho! Zamřížuj okna, vyčisti zbraně, natankuj generátor. To je sranda! Umyj zdi, ale dej pozor: musí být z betonu a metr silný! Neumývej podlahu, to nemá smysl. Právě jsme zapnuli elektrický plot! Přestaň, Fafo. Nic z toho nemáme! Tak potřebujeme někoho, kdo je má. Musíme si získat nové kamarády. Získej si nové přátele.

Jo, je na čase získat nové přátele. - A víš, s kým se spřátelíme, že? - S kým? - S vidláky! - Co? Jo, s poctivými venkovany. Lepší kamarády si nemůžeš přát. I když není konec světa. - Proč? - Jsem rád, že se ptáš... Ne, už dost toho... Kdo umí lovit a zná své prostředí?

Kdo ti vždy rád pomůže? Kdo má rád fotbal a Nascar? Odpověď zní: vidlák. Kdo ti zastaví, když se ti rozbije auto? Kdo se nechce přestěhovat do města? Kdo si myslí, že motorovka krásně zní? Tvůj nejlepší kámoš vidlák. Kdo ti steak i cigáro dá? Kdo se s tebou i o poslední pivo podělí? A když pivo nepiješ, má Mountain Dew? Vždyť víš kdo - vidlák! Víš ty co? Vidláci asi budou fajn. Ale proč by se se mnou chtěli přátelit? Protože jsi cenný společník.

A pokud ne, rychle to naprav! Buď chytřejší. Je na čase na sobě zapracovat. Učte se novým věcem, zhubněte, buďte milejší. Neodkládejte to na příští rok, protože žádný další rok už nebude. Čti knihu, protože tvůj kindle je mrtvý. Elektrárny se zhroutily a nic nejde. Musíme být chytřejší, abychom znali rychlost tekoucí lávy ze sopky. Makejte na sobě! Je konec světa, nemáme co ztratit!

Jsem teď chytřejší a mám nové přátele. Jsem na konec světa připraven. Je to jen konec světa, už tomu rozumíš. Udělal lepšího člověka z mého člověčího já. Nemůžu uvěřit, že jsem čekal tak dlouho na... Musím tě přerušit, protože naše píseň už končí. A co bude jako finále? Vybuchnutí světa. - Co se s tím rýmuje? - Už jsme dozpívali. Meta, leda...

Počkej, výbuch... Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Minuta mi stacila. And now for something completely different...

10

Odpovědět

glove and boost jsou best

50

Odpovědět

Ten minutovej kratas dokázal pobavit mnohem více, než pět minut dlouhé video nad ním..

150

Odpovědět

Trošku slabší :)
Prosím ale překládat dál.

111