#34: Deset nejlepších jednociferných číselGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:5 083

Je tu další žebříček od Glove and Boots. Tentokrát se zaměříme na deset čísel a proč jsou některá lepší a některá horší.

Přepis titulků

Zdravíčko! Dnes tu pro vás máme další žebříček! Jo, deset nejlepších jednociferných čísel! Co? Ale vždyť jich je jen deset... - Nic hloupějšího jsem neslyšel. - Právě! Horší žebříček nikdo nevymyslí. - Určitě do toho nejdeš? - Nejhorší žebříček na světě? Jdem na to! Upozornění: Můžete mít jiný názor, žebříček je subjektivní. 10.

místo - číslo 9. Proč je nejhorší? V baseballu je 9 pozicí. Mám ji rád. 9 Prstenových přízraků, Danteho 9 kruhů Pekla a v němčině to znamená "ne." A Revolution 9 od Beatles. Mám rád Beatles. Měli pěkné písničky. Jo...? Zastav to! 9.

místo - číslo 2. Dvojka není tak hrozná, je to jediné sudé prvočíslo a dá se říct, že je 2x lepší než 1. Ale i když je druhé místo fajn, nikdo ho doopravdy nechce. Tím to není. Víš, co znamená "číslo 2", ne? Co? Číslo 2... je kakání! 8. místo - číslo 6. 6 stupňů Kevina Bacona je hra, ve které nějakého herce v 6 krocích či méně napojíte na Kevina Bacona.

Například Hulk Hogan byl Svalnatým Santou s Garrettem Morrisem, který byl v Kdo hulí, ten umí s Method Manem, který byl v Perfektním servisu s Tomem Arnoldem, který byl v Pravdivých lžích s Billem Paxtonem, který byl v Apolo 13 - s Kevinem Baconem. - 6 je také číslo Bestie. Což znamená... 7. místo - číslo 4. 4 je dobrá.

4 přírodní živly, 4 směry, 4 jezdci apokalypsy, - 4 roční období... - "Four Seasons" je hotel! - Ne. - Ta kapela Four Seasons? - Mario... - Jaká kapela byla první? Four Seasons? Four Tops? Gang of Four? Fab Four? Nebo Fantastic Four? Fantastic Four je kapela? Čtyřka je tak matoucí! 6. místo - číslo 8. S osmičkou mě napadá jen počet pavoukových noh a pití V8 a obojí je na prd.

Proč je 8 na lepším místě než 4? Protože osmička přišla, tak jsem se jí nechtěl dotknout. - Co? - Jo, támhle je. Osum! Osum! Osum! Osum! Osum! Osum! Osum! Osum! Osum! Osum! 5. místo - číslo 5. Pětka je vždycky uprostřed, takže to měnit nemůžem.

To sis právě vymyslel. Vůbec sis pětku neprostudoval, že jo? Že jo? Využiju pátý. Cože? V Americe máme pátý dodatek, že nemusím nic říct, abych se neusvědčil. Využiju pátýho dodatku. - Můžu taky? - Jo! - Ať žije Amerika!

- High-five! To já nedělám, není mi to příjemný. 4. místo - číslo 3. Trojka je magické číslo. - Ne, není. - Ale je! Je to magické číslo. Pomysli na ty trilogie! Kmotři, původní Hvězdné války, Triologie krve a zmrzliny a Indiani Jonesové. - Neudělali čtyřku?

- Ne, ne, jsou jen tři. - Ale... - Ne, trojka byla poslední. - Já byl na tom filmu to nejlepší. - Co? Hrál jsem taťku. 3. místo - číslo 7. Sedmičku těžko přebiješ, protože se považuje za šťastné číslo. - Původ toho čísla... - A sedm trpaslíků! Jo, to taky. Se sedmičkou se... A sedm světadílů a sedm moří!

- Snažím se tu vysvětlit... - 7 samurajů, James Bond 007, - 7 Up, Jack Daniels je č 7, sedm... - To probereme potom... 2. místo - číslo 1. Být jednička. Na prvním místě. Ten jediný. - Co na to říkáš, Seane Connery? - Co? Může tu být pouze jeden. Tady to máš. Jednička je nejlepší. Ale pokud je jednička nejlepší...

Fafo, náš žebříček neskončil a už nám došla čísla! - Nedošla. - Žádná čísla už nejsou! - Ale jsou. A na první místě je... Nula. Nula není číslo. A pokud je, tak je to blbost. Je to číslo a je nejmocnější. Díky matematice. Matiku nesnáším. Odečteš nulu a o nic nepřijdeš.

Přidej pár nul na svou výplatní pásku a vítej na vysoký noze. Jakékoliv číslo vynásobíš nulou a změní se v nulu. A co když něco nulou vydělíš? Nevím, asi to nejde. Chytří lidi říkají, že je pak výsledek neurčitý. Blbost! Já nulou dělit budu! - Nula děleno nulou je... - Ne, Mario, ne...! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podla mna deviatka vitazi nad nulou v discipline pridavania digitov na vyplatnu pasku :)

40

Odpovědět

Kde je gorilák? Bez něj to není ono.

120

Odpovědět

Magic!

160

Odpovědět

Nein 9 ist "nein" aber neun. High five ! :-D
Nejlepší je když se ty jejich vodiči-komentátoři začnou řehtat.
!!! Glove and Boots are the best !!!

321

Odpovědět

Ako náš učiteľ matematiky rád hovoril: "11. zákon, nulou nepodelíš!"

162

Odpovědět

Super :)

52

Odpovědět

Je to jediné SUCHÉ prvočíslo? :D

91

Odpovědět

Nevím, o čem to mluvíš O:-)

430

Odpovědět

=D Já věděl že bude první.

71