Google a jeho autodoplňování

Thumbnail play icon
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:587
Počet zobrazení:5 600

Daniel Tosh se s námi podívá  na to, jakým způsobem funguje autodoplňování ve vyhledávači google a jaké otázky trápí většinu americké populace. Hezkou zábavu.

Přepis titulků

Překlad: Sonia www.videacesky.cz Chtěl bych něco říct o autodoplňování v Google vyhledavači. Například pokud napíšete jenom slovo "je", jako třetí výsledek vyjede: "Je Daniel Tosh gay?" Na tohle potřebuje svět odpověď! Vykašlete se na to, vy malé příšerky! Co dalšího hledáte?

Podíváme se. Pokud napíšu: "je špatné, když" První dvě věty, co vyjedou jsou: "Je špatné, když se váš bobek vznáší?" a "Je špatné, když má zelenou barvu?" Na obojí je správná odpověď "ne". Špatné je to jenom, když je váš bobek černý nebo je v něm krev. Nebo když ho máte rozmázlý na hrudníku. A co se stane když napíšeme "mají sl" Zřejmě vás nejvíc zajímá, jestli mají slepci sny.

Ano, mají. Ale radši by je neměli, protože po probuzení z toho mají depku. Tohle se stane, když napíšete "můžete" Třetí nejoblíbenější otázka je "Můžete otěhotnět z preejakulát?" Odpovědí na otázku je velké ano. Preejakulát je ze všeho nejpotentnější a nejštiplavější. Pokud napíšeme "byli", vyjde nám tohle: "Byli černoši na Titaniku?" Ano. "Byli taky bílí otroci?" Doufám, že ne. "Byl nějaký prezident gay?"

Asi ano. "Existovali někdy draci?" Co je to s touhle zemí?! To jsou opravdu dobré otázky. Teď to samé s Google obrázky. Pokud napíšete: "pravděpodobně smrdí", jaký obrázek si myslíte, že vyjede na prvním místě? Tipovali jste Rihannu? Já bych se jí klidně nechal zasmrdět. Pokud napíšete: "musí být zastavena" Třetím výsledkem je kapela Train.

A nikdo je nezastavil, že? Stále produkují jeden současný hit za druhým. Pokud napíšete: "pohledný bavič", vyjede vám 34 stran s výsledky. A já nejsem ani na jedné z nich! To je kravina. Možná musím to vyhledávání víc specifikovat. Když napíšete: "sexy běloch a bavič jménem Daniel", jsem na čtvrtém místě! Závěrem chci říct, že Google je na prd a já přecházím na Bing.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kravina, ani jsem to nedokoukal.

184

Odpovědět

Schvalne som si pred tym, ako mi oznami vysledky vyhladavania, ich sam zadal do google.com a vysledky boli taketo. Prva vec je totalny bulsit. Potom asi 2-3 vysledky sedia a zvysok je znova mimo. Tym padom to jaksik straca na vtipnosti.

1815

Odpovědět

jde o to, že v každém státu je lokalizovaný obsah a našeptávání se mění dynamicky. Google je v dnešní době již velmi špatný vyhledávač, protože ti dává výsledky podle toho, co si Google myslí, že hledáš, ne podle toho co opravdu hledáš.
V používání je google definitivně číslo 1, v kvalitně výsledků však už dlouho ne.

1910

Odpovědět

Nebylo by smysluplnější přeložit "floats" jako: "plave na hladině", než "vznáší"? Nebo třeba alespoň "neponoří"?

181

Odpovědět

U Grahama Nortona to bylo vtipnější :).

180

Odpovědět

Zda se, ze tu opravdu nikdo neumi efektivne vyhledavat. Kam ten svet speje, ze jsou ty lidi tak debilni?

188

Odpovědět

Áno, o autodoplňovaní ako takom som sa nedozvedel nič, ale celkom prekvapivo ma to pobavilo - a to dosť ! :D ...spokojnosť... ^^

185

Odpovědět

V čase 1:15 tam máte "preejakulá". :)

182

Odpovědět

Je to video o tom jak funguje autodoplňování nebo jenom některé výsledky? Dost zavádějící popisek.

180

Odpovědět

No opravdu to autodoplnování je někdy směšné :D Ale například, když tedka zadáte do googlu : were there, tak vám vyskočí: were there any assassination attempts on obama .. :D

182

Odpovědět

Ta poslední věta: Přecházím na Bing. Největší vtip ze všech :D :D

185

Odpovědět

trapná rádoby zábava?

1818

Odpovědět

"Daniel Tosh se s námi podívá na to, jakým způsobem funguje autodoplňování ve vyhledávači google"
Cože? O tom, jakým způsobem funguje autodoplňování jsem se nedozvěděl vůbec nic. Zklamání, 6/10.

1814

Odpovědět

Žánr: parodie. Jinak je mi moc líto že ses nedozvěděl to, co jsi potřeboval.

1851

Odpovědět

+SoniaParodie na co?

184

Odpovědět

Moje oblíbené je zadat "answer to life the universe and everything" anebo "zerg rush" :D, spousta odkazů (např. obrázky) nebo dokončování vět jsou easter eggy, takže i u googlení se člověk může dobře pobavit když se dobře trefí.
Jinak video fajn, vzpomněl jsem si na podobný s Grahamem Nortonem, to je možná ještě zábavnější :D.

181

Odpovědět

Moje nejoblíbenější je "do a barrel roll" :-)

180