Google Wave Cyber Sex

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:291
Počet zobrazení:4 550

Znáte již Google Wave? Že neznáte? Tak právě pro vás je toto video od College Humoru, ve kterém nám jeden páreček demonstruje na jeho základní a nejpoužívanější funkce.

Přepis titulků

Zdravím, já jsem Mark... a já Casey. A jsme vývojáři Google Wave. Prvním krokem jevytvoření nového Wave. Wave je celkem k ničemu,když jste sami, takže pozvu Casey.Věk / Pohlaví / Lokace? Protože Wavy jsoudokumenty v reálném čase, mohu vidět, co Casey píše,když updatuje Wave.

28 / Žena / San Francisco Wavy podporují většinuvkládajících medií. Jako obrázky. Jsem ničemný pirát a tyjsi moje drahocenná šlapka. Moderní uživatelé počítačů jsouvíceúlohoví lidé, co píší jednou rukou. Mohu se držet konverzace a reagovatna to, co Mark řekl k tématu vložením vlastního dialogu níže. Řekli jsme žádný divný věci.Je tu hic, sundám si tričko.

Chytnu tě za kozya budu je mačkat. Protože Wave je dokumentformou podobný Wiki, mohu upravovat to,co už někdo napsal. Budu ti hladit kozy a mačkat je. Tohle by bylo lepší,jen kdybych šukal počítač! Můžete na Wave vkládatwidgety odkudkoliv z webu. Hotely poblíž nahrávacího studiaSkutečný sex? Google Wave je open source program, takže se můžekaždý vývojář podělit o své vlastní rozšíření.

Například tento průzkum. Nedohodli jsme se, že tohlebude jen demonstrace? ANO - RozkošnáCaseyNE - SamčíMuffin Jak myslíš, děvko. Jednou z nejpozoruhodnějšíchvěcí na Google Wave je, jak snadno můžete soukromoukonverzaci zveřejnit. Přidáme do konverzacenapříklad Markovu ženu. Nejlepší způsob, jak dohnatkonverzaci, je funkce zvaná Playback.

Umožňuje vám přehrát Waveaž po jeho momentální stav. M MR MRK MRK! MRK MR M MA MAR MARK MARKU!

MARKU!! MARKU!!! MARKU!!!! MARKU!!!!!

MARKU!!!!!! rozvodové papíry.pdf Páni. Během dvou minutse toho dá na Google Wave stihnout opravdu dost. Překlad: bakeLitKorekce: crazy.witch, scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta to měla nějak rychle připravené xD

00

Odpovědět

Prej : Marku .... rozvodové papíry :D

250

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

Marc: Proč těšíš? To už normálně funguje...

180

Odpovědět

Na Google Wave se moc těším!

180

Odpovědět

Udělali vlastně reklamní video Googlu.
Krátké, výstižné.

190

Odpovědět

Rozvodové papíry v PDF :D sakra kde na to chodi?

220

Odpovědět

To nase*e! ×Đ

180