Google vyděrač

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:866
Počet zobrazení:9 229

Google si pro veřejnost připravil zbrusu novou službu, Google vyděrač. Také se toužíte dozvědět, co s sebou přináší? Pozn.: - Modell's Sporting Goods je americká prodejna se sportovními potřebami. - OKCupid je název internetové seznamky. - Pen 15 Club je druh nachytávky. Vyhlídnete si nicnetušícího jedince a nabídnete mu členství v klubu Pen 15. Podmínkou přijetí je ovšem to, že si daný jedinec na ruku napíše Pen 15 Club. V momentě, kdy tak učiní, se začnete popadat za břicho a vaši oběť mezi záchvaty smíchu upozorníte na to, že si na ruku právě napsala slovo penis. K nezaplacení. Slovíčka:

 • to sign up (for...) - zapsat se někam, založit si účet (na webové stránce)
 • to play ball - vyhovět něčímu požadavku, spolupracovat na něčem (obvykle v negativním slova smyslu)
 • blackmail - vydírání (používá se i jako sloveso)
 • private - soukromý
 • apology - omluva
 • to beg - prosit, žebrat
 • trash can - koš, popelnice
 • to angle - nasměrovat, natočit (jako podst. jm. - úhel)
 • voluntarily - dobrovolně
 • to provide - poskytnout
 • to ruin -  zničit, zruinovat
 • evil - zlý

Přepis titulků

U nás v Googlu jsme se vás usilovně snažili přimět k tomu, abyste používali Google+. Přinutili jsme vás dokonce založit si na Google+ účet, abyste mohli komentovat na YouTube. Mnoho z vás ale nadále odmítá spolupracovat. Proto vám hrdě představujeme novou bezplatnou službu Google vyděrač, která funguje následovně. Buď si na Google+ založíte účet, nebo zveřejníme všechny soukromé informace, které o vás známe. Anonymní režim byl totiž naprostá lež.

Pokud neuděláte, co vám říkáme, jsme připraveni všem vašim přátelům i rodině říct, že vaše historie vyhledávání zahrnuje: "strach ze tmy věk 30", "modell's sporting goods dobré místo na rande?", "prdl jsem si a bolelo to příčiny", "jak se zlepšit ve sportu bez cvičení", "porouchal se OK Cupid když nikdo nereaguje", "jak glenn close vyklouzla frnda" "co je to francie", "sex se zvířaty legální kde", "klub pen 15 pravda nebo kec" a "kápě pro dospělé muže".

Google vyděrač je naštěstí jednoduchý jako ABC. Za A jste akceptovali, že naše společnost bude ovládat každý aspekt vašeho online života. Buďte připravení, že všichni, co znáte, uvidí, že jste sledovali video "Tutoriál: Jak si vykouřit péro".

Nezapomínejte, že známe víc než jen vaši historii vyhledávání. Máme všech 13 omluvných dopisů, které jste napsali své kolegyni poté, co jste ji prosili, aby se s vámi vyspala na firemní párty. Máme street view fotku toho, jak jste snědli třetinu sendviče, který jste vylovili z popelnice. Víme, že jste minulý pátek šli sami do kina na Lásky čas a pak jste si status na Gchatu změnili na: "Supr noc na kalbu!!!"

Máme každý video sex chat, který jste před třemi lety měli se svou přítelkyní. Nezveřejníme ty sexy části. Jen části, kde se snažíte monitor nasměrovat tak, aby vaše péro vypadalo větší. Už roky nám dobrovolně poskytujete materiál k tomu, abychom vás zruinovali. Rozhodněte se správně a pomozte nám, aby byl Google+ přesně jako Facebook, něco, co nesnášíte, ale co je tak propojené se vším, že jste nuceni to používat.

Google vyděrač. Jo, prostě jsme zlí. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sledovanie musí byť...To, že nejaký vypatlaný magor ešte nepoužil sofistikovanú biologickú zbraň je len zásluhou bezpečnostných agentúr ( NSA a spol )
Popravde aj napriek ich snahe, nechápem ako je možné, že ešte žijeme...

Google je zlatá ruka bezpečnostných agentúr a ja byť za to rád :)

414

Odpovědět

Všichni se půjdeme rovnou přihlásit naší hrdinné policii, jak to tak sleduju :D

01

Odpovědět

Když vás někdo bude chtít opravdu zničit, tak k tomu nebude potřebovat vaše osobní data ze sociální sítě. Věřit tomu, že do té doby jste v bezpečí, je asi tak jako věřit antiviru, že člověka ochrání před profesionálním hackerem. Nebo si myslíte, že si Nixon hodil na FB status o tom, jak hledá špínu na protikandidáty? :D

15

Odpovědět

Já bych všechny ty internety zakázala. :)

835

Odpovědět

Ještě chytnu nějaký ten hnusný vir :D

112

Odpovědět

Ehm, kde najdu ten tutoriál?

431

Odpovědět

Nemám, neznám, nepoužívám, ale občas, když vidím podobné video, si říkám, že se svou ignorací googlu vlastně ochuzuji o spoustu adrenalinových zážitků v budoucnosti. :-D

73

Odpovědět

Sem zvedavej kolik shlednuti ted pribyde u videa: Jak si vykourit pero :D

1152

Odpovědět

jóó, kdyby tohle měla být pravda, už si zakládám účet...

33

Odpovědět

Na*rat, je mě jasné že od té doby co jsem si založil účet na sociálních sítích, začal platit účty a nákupy přes internetové bankovnictví a hlavně začal používat "smartphone" kde je člověk téměř 24 hodin online o mě může "bigbrother" v případě potřeby vytáhnout cokoliv a to klidně pár let dozadu. Jsem si toho vědom ale co s tím člověk nadělá ...

273

Odpovědět

googl by ze mě měl skoro 200usd kdybych neblokoval alespon něco https://plus.google.com/settings/endorsements ještě si tam vypni ukládání historie
nedávej na sociální sítě svoje fotky,
neklikej na adverty, nekupuj nic, adblock, ghost bustery je minimum případně tor, vpn a hlavně nějakej šifrovanej komunikační prostředek, ale to už je moc což ? =)
all hail to Snowden

117

Odpovědět

+AlennAlenn, co to jsou ty ghost bustery ? Poradil bys mi s tím jak si zvýšit soukromí na internetu ?

01

Odpovědět

+AlennHlavně nevěřte tomu, že když někde zaškrtnete "Neukládej o mě tyto informace", tak to tak opravdu bude... ;-D

60

Odpovědět

1, AirVPN
2, TOR
3, duckduckgo
4, ???
5, profit!

813

Odpovědět

Este zaujimavejsie je ze google ma pristup aj ku databaze DNA ludi, co sa daju otestovat u 23&me, jednej z dvoch najvacsich firmiem v tomto segmente. Vlastne je to celkom logicke, kedze riaditelka tej firmy je osobne prepojena s jednym zo zakladatelov, tak jej asi ponukol, ze im budu spracovavat udaje.Ale aj tak ma to desi. Dostala som sa ku tomu nahodou, ked som bola zvedava na metodiku ich testov.

94

Odpovědět

Kde najdu ten tutorial? :D

172

Odpovědět

Byl bych za to jeste rad... mnohem by mi to ulehcilo stalking

412

Odpovědět

Google chrome mně zakázal se na to dívat...

2513

Odpovědět

Proboha naučte je číst, vždyť vám anonymní režim viditelně píše, že: "Nejste však neviditelní. Přechodem do anonymního režimu své procházení neutajíte před zaměstnavatelem, poskytovatelem internetových služeb, státními institucemi, sofistikovanými útočníky ani webovými stránkami, které navštěvujete. " :D :D

334

Odpovědět

Mluvili tam o historii.

Tracking googlu pomocí javascriptových tlačítek +1 a facebooku pomocí tlač. "to se mi líbí", který jde deaktivovat doplňkem do prohlížeče, jako je ghostery ani nezmínili.

Offtopic bro

117
Další