Google nyní dokáže zajistit naprosté soukromíThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:7 386

Google nově poskytuje svým uživatelům strachujícím se o vlastní soukromí možnost trvale ukončit používání jeho služeb a celkově se neúčastnit všeho, co s Googlem souvisí.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Používáte Google a bojíte se o své soukromí? Tenhle internetový kolos má pochopení a proto nově nabízí uživatelům možnost odejít od něj a žít v soukromí odlehlé horské vesnice. Více vám řekne Jeff Tate z Technických trendů. Díky, Thereso. Mluvíme o "vesnici odhlášených" a je přesně tím, co byste od Googlu čekali.

Chcete-li si uchovat své soukromí, stačí se jen přestěhovat do této vesnice o rozloze 22 akrů a už nikdy nemluvit s nikým z vnějšího světa. Jednoduché. Stačí si otevřít Google, kliknout na tlačítko "ukončit služby" a během pár minut si pro vás domů přijede dodávka. Ve stejný den tým Google expertů na soukromí eliminuje vaši domácí adresu a zaručí tak, že se už nebude na Googlu nikdy objevovat. A po pouhých dvou dnech strávených v dodávce...

jste na místě! Můžeme zaručit, že vám ve vesnici Google nebude číst emaily, protože tam nejsou žádné počítače. A protože jsou také sledovány Googlem, nejsou tam ani žádné banky a nemocnice. Očekává se, že obyvatelé dokáží pěstovat jídlo, sešívat rány a ručně pohřbívat mrtvoly, nechtějí-li se účastnit. Google si dal extra námahu aby zajistil, že uživatelé odstupující od služeb budou mít v novém domově naprosté soukromí. Devět metrů vysoká, tři metry tlustá stěna zajišťující ochranu dat zabraňuje všem bývalým uživatelům Googlu v opuštění vesnice.

dokud se nerozhodnou znovu začít používat Google. Vesnice nemůže být zaznamenána ani satelity Googlu, protože celá plocha je uzavřená v obrovské plechové krabici bez jediného otvoru. Google uvádí, že těm, kteří se po pobytu ve vesnici budou chtít vrátit k užíváni jeho služeb, to bude dovoleno, pokud si nechají na čelo vypálit šprýmovné G označující pochyby. Pokud nám nechcete zpřístupnit své nejsoukromější myšlenky a pocity, nevadí.

Klidně se zakopejte na venkově a umřete mladí. Carter tvrdí, že vesnice už teď sbírá pochvaly. Jeden z prvních obyvatel vesnice poslal tento dopis chválící naprosté soukromí ve vesnici. Stojí v něm: "Naprosto sám, bez světla, těžké dýchat..." To jest jeden z lidí, jejichž data jsou v bezpečí. Pro stanici The Onion, Jeff Tate. Díky, Jeffe.

Pokud máte nějaké dotazy týkající se vesnice, napište je do mailu určenému přátelům a Google je do 24 hodin zodpoví. Za chvíli uvidíte: chybí vašemu dítěti účast na sex večírcích pro teenagery? NÁLEZ ROPY POD FORDEM FIESTOU Z ROKU 1993

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A kam pošlou ty co by chtěli aby google našlo všechno jako kdysi? Ted si to najde jen co chce to už vyjde skoro nastejno to vyhledávat na seznamu tam tako skoro nic nenajdete.

233

Odpovědět

Pokud máte nějaké dotazy týkající se vesnice, napište je do mailu určenému přátelům a Google je do 24 hodin zodpoví :D

234

Odpovědět

2 dni v dodávke by som neprežil, inak by som do toho šiel.

206

Odpovědět

Napadlo někoho při "velké krabici" Truman show ? :D

222

Odpovědět

Dokonalost :D Na druhou stranu, když si člověk vezme, že už jsme pomalu jak "očipovaní", tak to tak úsměvný není :D

211

Odpovědět

Poslední hláška to jako obvykle rozbila :-D

232

Odpovědět

Pěkná vesnička. Našim cikánům by se tam určitě taky líbilo.

1938

Odpovědět

A nejlépe to vybudovat v záplavových oblastech...

2025

Odpovědět

+Pepekskoda spinit vodu.. to radsi otevrit koncentrak

2048

Odpovědět

+PepekTo už jsme tady posledně prosazovali se Zlosynem (i když je to k***t nejhrubšího zrna, v tomhle s ním souhlasím) a byli jsme smáznuti CENZOREM :)

1827

Odpovědět

Plechová strech by tam zmizla do 24hod po príjazde cigánov :)

2012

Odpovědět

Velký bratr tě sleduje! :) George Orwell si k tomu vymyslel speciální televizi, ale jinak to vystihl přesně

232

Odpovědět

Můžu se zeptat jak se to od Orwella jmenuje?

1911

Odpovědět

+Cathan1984, dokonce to zfilmovali

221

Odpovědět

+CathanAno, a to několikrát. Neviděl jsem všechny, jen ten z roku 1984 :)

220

Odpovědět

Nález ropy :) Kdo umí, ten umí.

211