Zpravodajský náletThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:297
Počet zobrazení:4 498

Dnes se podíváme na Zpravodajský nálet - jedna z mnoha zpravodajských rubrik kanálu, která nás rychle seznámí s hlavními událostmi dne.

Přepis titulků

Připravte se na pořádný Zpravodajský nálet. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz ZPRAVODAJSKÝ NÁLET Hlavní zprávou dne je to, že ulice Baltimoru jsou mnohem bezpečnější, díky úspěchu nové iniciativy za permanentní osvětlení. Jejím cílem je předcházet zločinu osvětlením celého města. Osvětlení funguje 24 hodin denně a využívá přes 350 000 vysoce výkonných světlometů. Je tu pořád strašně moc světla.

I za deště. Městské úřady tvrdí, že od začátku programu je ve městě nulová kriminalita. Výjimku tvoří muž, který poškodil světlo, když se do něj vrhl z výškové budovy. Teď se přesuneme do Mountain View v Kalifornii, zde byly dnes skoro dvě hodiny mimo provoz servery Gmailu za účelem, jak Google uvedl "ukázky naší nezměrné síly". V prohlášení společnost uvádí: "Třeste se před Googlem. Stisknutím jediné klávesy vás dokážeme dostat na kolena." Aby nás vážně provokovali, viděli jsme, kolik máme nepřečtené pošty, ale nešlo ji otevřít.

My to chápem Google, jsme tvoji. Můžeš mi prosím vrátit kalendář? Google po obnovení služeb změnil své logo a zveřejnil prohlášení, kde píše: "Pokud nedojde do jarní rovnodennosti k 20% nárůstu stahování Google Chrome odebereme lidstvu náš štědrý dar barevného kódování konverzací." Dál zamíříme do Hollywoodu, kde jsou titulky plné populární skupiny Black Eyed Peas, jejímž novým členem je paraplegik. Skupina údajně dlouho rokovala nad tím, kdo by měl novým členem být, až se nakonec shodla na 28letém invalidním raperovi známým jako TruWheel.

Will.i.am ve včerejším rozhovoru prohlásil, že TruWheel reprezentuje cílovou skupinu, která s rapem obvykle není spojována a přesně proto ho prý vybrali. Je jedním z nás. Zapomeňte na to, co bylo. Je to o tom, co je. A další hluboký myšlenky. Nadcházející turné skupiny s názvem We are all je po celé zemi vyprodané a fanoušci se nejnovějšího invalidního člena nemůžou dočkat.

Veškerý výtěžek z turné půjde na will.i.amovu novou charitu, která učí pacienty s rakovinou, jak využívat foursquare. Inspirující. Můžete si sundat helmy, přežili jste Zpravodajský nálet.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trošku slabší oproti dřívějším, těším se zase na nějakou politickou provokaci :)

194

Odpovědět

Jak příhodný se na to koukat zrovna když nefunguje google

210

Odpovědět

Google nás pouze testuje...

240