Nejrealističtější vojenská hra - Modern Warfare 3The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:740
Počet zobrazení:7 620

Užijte si nekonečné hlídkování, údržbu vozidel a vyplňování lejster v realistickém vizuálním provedení v nové hře Call of Duty: Modern Warfare 3.

Přepis titulků

Nejnovější přírůstek do série Call of Duty - Modern Warfare 2 je ceněn pro realistický zážitek, který poskytuje hráčům. Už v tuto chvíli se ale dokončuje verze Modern Warfare 3, která údajně nejvěrněji zachytí skutečný život vojáka a ve které strávíte většinu času péčí o vybavení a vyplňováním lejster. Více se dozvíme od Jeffa Tatea v rubrice Technické trendy. Díky, Glene. Ať už čekáte na rozkazy nebo drhnete bláto z Humvee, skutečný život armády v Modern Warfare 3 nikdy nekončí.

MISE: POKRAČUJTE VE VYČKÁVÁNÍ NA ROZKAZY Hráči se zhostí role devatenáctiletého vojína Keeshona Lewise z missourského Claytonu, který se v přední linii ocitne poté, co je uzavřena autoopravna, kde pracoval. Hráči budou hodiny hlídkovat u fotorealistických skladišť, hloubit třímetrové jámy v bezchybně vyrenderovaném písku a posedávat kolem a stěžovit si na slabost telefonního signálu.

- Sakra, vůbec tady nemám signál. - Je to na hovno. - Jo, je. Při hraní se opravdu stanete vojákem americké armády, budete se snažit vyhýbat úklidu, budete čekat, až přijde nátělník, který vám máma poslala před čtvrt rokem... I na zkušební hráče zapůsobil realismus hry. Vezete zásoby z vesnice do jiné vesnice, a když se tam dostanete, dozvíte se, že šlo o chybu v pokynech a musíte jet zase zpátky.

Zrovna jsem dokončil misi, ve které pózujete pro pohledy k Díkůvzdání a teď musím rozhodnout hádku dvou vojáků o tom, jestli by se radši vyspali s Jessicou Biel nebo Shakirou. Shakira zná pohyby, o kterých si Jessica Biel může nechat jen zdát. Má přece taneční trénink. Takže kdyby támhle stála Jessica, tak do ní nejdeš? Kdyby támhle byla Shakira, tak ne.

Já jsem ve fázi, kdy se vám stýská po domově, takže jdete do pouště a prostě zíráte do dálky. Silný zážitek. V Modern Warfare 3 zažijete také ZEMŘEL JSTE - autentickou překvapivou střelbu. Stála jsem tam, střelili mě do zad a to je asi konec hry. Před koncem hry se Keeshon vrací domů, kde ho čeká ještě víc vzrušení. Všichni se totiž neustále vyptávají, jak horko tam bylo a kolik lidí jste zabili.

Pořád se ptají, jestli to bylo jako v Černý jestřáb sestřelen. Chystají se i bonusové mise ke stažení, například: Převelení do Německa, kde hráči deset hodin denně opravují Humvee. Pro stanici Onion, Jeff Tate. Díky, Jeffe. Infinity Ward vyvíjí verzi hry pro Wii. V balení hry bude i osmikilový ovladač ve tvaru kulometu M249, který musíte mít neustále v ruce, ale vypálit z něj můžete jen na rozkaz.

Dále uvidíte, kongres v rámci šetření odsouhlasil přechod k jednomu operátorovi. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz RODINA BOJUJE ZA UDRŽENÍ ZESNULÉ ŽENY NA PŘÍSTROJÍCH

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela bych rad takovejhle nakej online sim z Afganu atp. Proste mmocko a stim ze by clovek moh hrat nonstop porad kdykoliv.. persistentne mit 1 char.. Ono obecne MMOFPS her je strasne malo.. WW 2 online a Planetside1 (dela se 2ka). Vubec nechapu proc. Kdyz je to tak zadane. Proste strilecek na rozsahlem persistentnim svete kde by ale clovek delal vic veci. Vim ze kdysi existovala neco na tom zpusobu hra KUma wars ktera vyzadovala poplatky a reflektovala skutecne deni v Iraku.

221

Odpovědět

ľudia okolo VoteForPinky, boha vy ste ale obmedzenci. Vojaci počúvajú rozkazy, od Ďalších vojakov a keď dosiahnu určitý stupeň skúseností samy sa stanú veliteľmi.
Elitné skupiny vojakov musia poznať veci o ktorých sa tebe ani nesnívalo.
Keď už tu hovoríme o vzdelaní: Vojaci ako Seals či S.A.S sú vyberaný z tých naj-iteligentnejších rekrutov.Vo výberovom konaní robia IQ testy, tých s počtom menším ako 120 bodov, pošlú domov. Tvrdo pracujú, majú zodpovednosť, ovládajú zbrane hromadného ničenia... Ty nemáš ani vodičák. Zaslúžia si náš rešpekt a uznanie.
Moderný ľudia s diplomom si nevedie nájsť ani prácu...A vyhovárajú sa na zamestnávateľov. JA som iba v druhom ročníku a manažér sa nevie dočkať kedy mi dá pracovnú zmluvu.
Ohľadom COd: ďalší nevydarený diel- je to blbosť -etc.
Ľudia od Activision a ďalších veľkých herných spol. sú mimoriadne zdatný v tom čo robia, z hľadiska kvality ich hra nemá chybu..Ohľadom starého enginu, hra bola budovaná od dielu k dielu. Len pre porovnanie Btw beží na unreale z 2004...
Chcem povedať že odvádzajú dobrú robotu, profesionálnu ale taký sedmoslivkári ako ty to samozrejme nevedia oceniť. Som fanúšik COD a hral som aj BTW ale to neznamená že budem na BTW nadávať. Je to obmedzené a slabomyseľné.
A neberte skúseností z konšpiračných tv. programov, pozerať sa na svet cez ružové okuliare.
Dík za palce dole.

1814

Odpovědět

Vtipné.

190

Odpovědět

Úplně je žeru :-D jak si dokáží dát takovou práci se vším kolem.. :) 10/ 10 !

230

Odpovědět

really realistic game :D

210

Odpovědět

Já jsem si nikdy z vojáků srandu nedělal. Vojáci jsou hrdinové. Upřímně je mi těch vojáků líto. Tak dlouhé odloučení od rodiny, a nikdy nevíš, kdy na tebe Islám pošle pumy a už nikdy rodinu neuvidíš. Jsou to praví vlastenci.

1834

Odpovědět

Zrovna o tomhle se dá dlouho diskutovat. Jak říká Ron Paul - třeba takový tálibán jsou v podstatě taky vlastenci - domobrana, která brání svojí zemi před okupanty z jiné země, které pouze potřebuje získat ropu a vytvořit zakázky pro zbrojovky z čehož sice profituje pouze malé procento lidí, nicméně právě to malé procento má nejen v USA tu největší moc a může rozhodovat o čem chce demokracie, nedemokracie.

263

Odpovědět

+mattosPane bože! Válka v Afghánistánu trvá už 14. rok (alespoň pro západní svět) a někteří lidi stále žijí v domnění, že tam je nějaká ropa. Ty se do této diskuse radši nazapojuj, když střílíš slepými.

32

Odpovědět

+mattosNorbi:
Konkrétně v Afghánistánu je to opium a jiné drogy. Podívej se na statistiky, jak vzrostl export drog z těchto okupovaných států. A z toho taky Amerika profituje, byť načerno...

10

Odpovědět

Tak robi si to srandu aj z armady aj z cod, ktore je 5 rokov na tom istom engine a kazdym rokom je to vacsi a vacsi odpad, ktory uz nestoji ani za stiahnutie.

185

Odpovědět

17 pound není 30 kilo, ale 7,7kg což odpovídá hmotnosti kulometu M249 bez munice

212

Odpovědět

Opraveno, upřímně jsem to při korekcích přehlédnul, ale máš samozřejmě pravdu. ;-)

214

Odpovědět

Redeployment: Germany ... spíš "Převelení do Německa". Rozhodně ne "přesunutí výroby".

219

Odpovědět

Ti kteří se mnou nesouhlasí, máte i nějakou konstruktivní kritiku, nebo jen trollujete? :)

225

Odpovědět

Werc:
Ruku v ruce. Jestli to chceš takhle, dělá si to p***l ze zlehčování vojenské služby, z dětí, které si myslí jak je válka akční a prima.
Na druhou stranu to ponižuje americké vojáky, kteří celé dny nic nedělají a pak jsou vyhlášeni jako američtí hrdinové. povrchnost a naivita lidí, kteří vidí za válkou jen střelbu a zabíjení. dál můžeš vidět jejich nevzdělanost (High School education) a ironii, že těmto lidem svěřujeme obranu státu. Čekání na rozkazy taky symbolizuje jejich poddanost a závislost.. Zbytečnost války a vojenské služby..
A v neposlední řadě si to bere na paškál samotný CODko, který se snaží čím dál víc přiblížit realitě, ale neúspěšně -> toto má být radikální krok k úspěšné reálné hře.
The Onion sou geniální lidé, jen za nimi spousta lidí vidí jen zábavu, což sice není k zahození (naopak!), ale je to škoda ;-)

1918

Odpovědět

Bože co ty jsi za neskutečnýho vola. Řekl bych, že nějaký přechytračený studentík Masarykovo univerzity. Vojáci nic nedělají.... Nepřežil by jsi s nima cvičit ani jeden den. Nevzdělanost... Proboha kde to žiješ? Většina vojáku má už dnes střední školu a i kdyby ne, tak jsou to hlavy státu co je řídí. Stejně jako všechny ostatní. Čekání na rozkazy je prostě čekání na rozkazy, žádná závislost, to vůbec nevim oproč tohle jsi sem napsal. A poslední s****a mě taky dostala. CoD se nikdy nesnažilo přiblížit realitě.

2026

Odpovědět

+max.PainNepřežil bych s nima cvičit ani jeden den. Většina vojáků má střední školu (jak sem řekl). Závislost? Jsou závislí na nadřízených jako každý jiný zaměstnanec, ale místo inteligence či zručnosti ovládají falešnou hrdost, pýchu a vlastenectví (co je pro ně ale vlastenectví?). Vojáci jsou prostředkem manipulace, prostředkem, kterým se řídí válka. Neříkám, že je jejich práce jednoduchá. Říkám to, co říkám. Mimochodem, měl bys někdy vidět vojáky z jiné strany, než z filmů (pokud nejde o vojáky z povinné vojenské činnosti, kde si člověk nevybírá, kým chce být.)
"CoD se snaží ještě více přiblížit realitě" (parafrázuji Activision z jejich webu).
Prosím, nepiš nic o válce a vojácích s nickem Max.Paine.
A v neposlední řadě doufám, že je pro tebe voják víc, než třeba ten student Masarykovy University.. Navíc jsem jen řekl, o co ve videu běží, žádný z mých výrazů není naučenej.
Třeba jednou pochopíš, o čem svět je. Až půjdeš do války s hrdostí, nucen zabíjet desítky lidí a riskovat život pro stát, který ti podráží nohy, který zavinil válku, který válku vymyslel, a budeš nucen být nástrojem, který má válku rozvinout, ne zastavit. Člověk, který toto nevidí, je voják. Zatím.

2013

Odpovědět

+VoteForPinkyNemáš pravdu.

199

Odpovědět

+Norbi_CZnemáš argument.

204

Odpovědět

Si blbec

187

Odpovědět

konecne vtipny diel Onion? :)

1824

Odpovědět

třicetikilový ovladač... to chci!! XD

201

Odpovědět

Lidi, pochopte že tohle si nedělá srandu z CoD ale spíš se to dotýká toho jak americká (a určitě nejen ta) veřejnost vnímá vojáky - Jako stroje na zabíjení kteří jsou neustále v akci.

233

Odpovědět

xDDD COD JE PIČOVINA PROSTĚ

1957

Odpovědět

Aj tak by to bolo lepsie keby to bolo takto :D

195

Další