Stahování nábojů s dutou špičkou z trhuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:7 345

Jedna malá chyba a výrobce střeliva Steel Hawk ztrácí tisíce zákazníků...

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Hlavní výrobce munice v USA, Steel Hawk Incorporated, dnes ohlásil masivní stažení plášťových střel s dutou špičkou z trhu, je totiž možné, že vnitřní orgány oběti neroztrhají dostatečně. Pokud střela funguje správně, roztříští se špička na fragmenty a pak si prorazí širokou cestu tkání a kostmi daného cíle. Kvůli chybě k níž došlo při výrobě bylo však do obchodů odesláno téměř 100000 nábojů s plnou špičkou, což dramaticky snižuje jejich schopnost rozmetat tkáň.

Ředitel Steel Hawk, John Cullen, oznámil stažení produktu z trhu dnes ráno. Pro nás ze Steel Hawk není nic důležitějšího než naprostá spokojenost našich mrzačících a vraždících zákazníků. Některé z defektních střel mohou zanechat jen ránu o velikosti švestky, a to je prostě nepřijatelné. Podle informací zveřejněných společností si defektu projektilů jako první povšiml muž, který střelil a zabil svého bratra při potyčce v cirkuse a byl zklamaný, když obličej oběti, cituji: "Zůstal víceméně netknutý."

Frank Ehrman byl mezi stovkami dalších nespokojených zákazníků. Když utratíte peníze za náboje s dutou špičkou, očekáváte, že z hlavy vytryskne gejzír krve a mozku. Kdybych chtěl někoho zabít aniž bych zničil tělo, tak použiju kladivo. V reakci na podobné stížnosti Steel Hawk nabízí také slevové kupony na svůj nejnovější produkt, náboje "inferno", které v těle postřelené oběti rozpoutají malý požár.

Chápeme, že když naši zákazníci někoho zasáhnou, tak chtějí vidět, jak mu z každého tělesného otvoru vytékají zkapalněné vnitřní orgány. Dejte nám další šanci... a my vám dodáme ty plíce nejlépe tříštící náboje na trhu. Tato snaha ale podle mnoha zákazníků není dostačující. Lidi ze Steel Hawk by měli být střelení do obličeje před jejich rodinama. Podle mnoha majitelů zbraní je situace tak frustrující, že v budoucnu nebudou používat náboje, ale vrátí se k méně technickým metodám, jako ubití obětí zašpičatělými holemi či jejich vlečení za autem.

Z dalších zpráv: po dlouhé debatě kongres rozhodl, že finanční pomoc Dárfúru bude radši využita k výstavbě památníku. NOVÁ TABLETA NA ZVĚTŠENÍ PENISU FUNGUJE DÍKY TOMU, ŽE ZMENŠÍ VŠECHNY OSTATNÍ ČÁSTI TĚLA.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemůžu si pomoci, ale u Onion zpravodajství mě víc pobaví poslední zpráva než ta hlavní ;-)

10

Odpovědět

Myslite ze veta ze by mali byt zastreleny pre ocami svojich rodin je narazka na vyrok Jeremyho Clarksna ?

187

Odpovědět

Ne, to je pouze co si každý čech myslí o našich černých spoluobčanech.

2110

Odpovědět

00:29 - myslím, že by pomohlo, keby tam bolo napísané "100.000" alebo "100 000", v tej rýchlosti to niektorí nemusia stíhať čítať :)
00:46 "defektní" je zbytočne dlhé, stačilo by "vadné/chybné" strely.

P.S. Kde zoženie tú pilulku na zväčšenie penisu? :D

1815

Odpovědět

mohlo by to bejt 100 000, ale je to celkem jedno, protože ta číslovka tam nehraje žádnou roly (je jedno, jestli přečteš 1m, nebo 10k...)

1911

Odpovědět

+BullOvermyslím, že tvůj komentář tu taky nehraje žádnou roly :D

208

Odpovědět

Dobrý, zrovna se tu dojebaly komentáře, když jsem dopsal svůj A4 odpověď na stalina, takže mého intelektualního příspěvku se už nedočkáte.

182

Odpovědět

Škoda. Můžeš to zkusit znova v tl;dr verzi :)

183

Odpovědět

Neboj, třeba nás "intelektuálně obohatí" Zlosyn a jeho famílie.

180

Odpovědět

spiked club neni zašpičatělá hůl, ale palice s hřebíkama, nebo jinýma bodcema

210

Odpovědět

známe z Diabla ne? :D

201