Google brýle jsou na nic!

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:741
Počet zobrazení:7 853

Po dlouhé době nějaké video od SMOSH. Takový výčet nedostatků Google brýlí, dá se říct.
Chtěli byste víc Smosh?

Přepis titulků

Miluju, když mám k obličeji přidělanou technologii. Drž hubu! Co to sakra... Co to sakra je?! Toto jsou Google brýle. Nejnovější technologie, která změní způsob života každého z nás. Kdy jsem začal nosit tyhle hnusný brýle? Příchozí videohovor: Anthony Padilla Přijmout hovor...

Čau, kámo, můžeme se sejít v deset v parku? Chci ti něco ukázat. Jasně, sejdem se tam. Ty vole, ty právě pokládáš kabel? Co? Né. Já tě vidím, jsme na video chatu. Panebože!

Uvidíme se v deset. Google brýle vám ulehčují život tím, že vám ukazují reklamy přímo vázané k vaší historii online nakupování. Jak se toho zbavím? Koukej, kam šlapeš, idiote! Měl byste si koupit obvaz na vaše zranění. Nejvýhodnější koupi jsme našel na eBayi, přejete si je zakoupit?

Na to nemám čas. Krvácím teď! Rozumím. Zde jsou výsledky pro lékárny v okolí osmi kilometrů. No tak! Táhni! Google brýle obsahují i Google mapy s kompletní navigací.

Odbočte vlevo. Odbočte vpravo. Pokračujte rovně. Nazdar, chlape, kde jsi? Nemám tušení. Co se ti stalo s obličejem? Naběhnul jsme do pár zdí. Každopádně, mohl bys mi přinýst pár kuřecích nugetek? Jo, a vyfoť tu nástěnnou malbu v Jeffersonově ulici.

Jasně, chlape. • Vzít kuřecí nugetky • Vyfotit nad stěnou kalbu v Jeffer slonově polici. Pořizování fotek nikdy nebylo snažší. Pořiď fotku a pošli ji Anthonymu. Co to sakra je? No tak! Odesílání Odesílám fotku Anthonymu.

Ty vole, ne! Co to ku...?! Google brýle jsou také užitečné při vaření, nebo vypisování ingrediencí ve vašem jídle. Jednu kuřecí nugetku, prosím. Jasně, tady máš. Analyzuji. Tato kuřecí nugetka obsahují kuřecí prsa, drobky z chleba, sádlo, umělou hmotu, piliny, prasečí konečník, koňskou placentu, velrybí semeno a krysí výkaly.

Takže jak můžete vidět, Google brýle změní způsob, kterým žijete svůj život. Čau, kámo. - Jdeš pozdě. - Promiň, to jen ty hloupý brýle. Tak co jsi chtěl?

Ve skutečnosti jen něco k jídlu. To sis z toho ukousnul? A to jsou zvratky?! Musím běžet, měj se. Ukaž mi nejkratší cestu k nejbližšímu plastickému chirurgovi, kterej mi spraví zlomenej nos. Google brýle také mají působivou výdrž jedné hodiny. Ty parchante!

Google brýle. Jste připraveni na budoucnost? Překlad: Pamis www.videacesky.cz Sorry, jen jsem si prohlížel tvůj rozkrok. Díky za odběr. Nyní odebíráte videa tlustých twerkujících holek. Ne, ne! To nechci! Panebože!

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za prvé, na to, jestli chtějí lidi tu víc Smosh se ptáte už poněkolíkáté, a nikdy z toho nevzejde výsledek.

Jinak Smosh mají dobrá videa, je třeba přizpůsobit se jejich humoru. I když tohle video bylo ze slabších.

Jinak kritika k Google Glass je nemístná. Ano, mají nejspíš spoustu nedostatků, ale je to novinka. A já Googlu fandím, že zkouší něco nového. Buď to bude blbost, nebo bude diktovat módu po další léta. Ale každému inovátorovi je třeba fandit, bez nich bychom doteď kameny louskali ořechy. Historie je plná neúspěšných vynálezů, ale z každého vzejde něco nového, nějak to postrčí lidstvo dál, ať už něčím novým, nebo zkušenost,í že tímto směrem ne.

228

Odpovědět

Mám rád Smosh, jsou často dost aktuální na dané témata. :)

65

Odpovědět

Běs :D a pravda.

54

Odpovědět

jasny smosh jsou jedny z nejsledovanejsich na utube :)

511

Odpovědět

Jednou za čas bych Smosh bral. Jinak, jasně, že to není žádnej výkvět inteligentního humoru, ale když to srovnám s ViralBrothers nebo GoGem, zlatý Američani...

104

Odpovědět

U VB již pominula doba kdy jejich videa byly legrační, ikdyž je to možná jen u mě, hodně si to podělali tím Debilní kecy psů.

158

Odpovědět

f**k this SMOSH

716

Odpovědět

Nic moc teda

1510

Odpovědět

Méně SMOSH!

4828

Odpovědět

Konečně Smosh! Čekám tady na ně už jakou dobu. :)

2630

Odpovědět

Tak tahle partička mě moc nebere.

3620

Odpovědět

humor chapu, ale nelibi se mi ... ti herci nemaji takove charisma jako napr. Key a Peele ...

3510

Odpovědět

Odebírám je na youtube. Ale podle mě mi fakt nepřipadají trapní vím že maj specifickej humor, který většina Čechů a Slováků nemohou pochopit. Ale jak jsem se na ně nějakou dobu díval pochopil jsem v čem je háček. :D

2327

Odpovědět

Něco jako Gondíci u nás.

1115

Odpovědět

Spíš Virálové :D Jinak čistě věc názoru.

145

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Srovnávat Smosh s Viral brother nebo ještě hůř s Gondíky? ... zamyslete se nad sebou.

45

Odpovědět

Myslím, že Smosh mají prostě moc specifickej humor, dřív jsem je taky neměl rád, přišli mi trapní a tak. Ale časem jsem pochopil, že o to jde :D. Člověk si na ně asi musí zvyknout :). Já se na ně koukám v AJ, takže je tady mít nemusím, ale stejně si myslím, že je to škoda. Ostatně to, že byli ještě asi před 2 měsícema na youtube kanál s nejvíce odběrateli, tak to asi o něčem svědčí ;). Díky za překlad, pár slovíček jsem v AJ nepochytil :)

2710

Odpovědět

Méně těch trapáků SMOSH!

4755

Další