Online nákupy ve skutečném světě

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 211
Počet zobrazení:18 809

Dnes vám přinášíme krátké video o tom, jaká úskalí v sobě skrývá nakupování přes internet. Jak by to asi vypadalo, kdyby se takové problémy přenesly do reálného světa?

Přepis titulků

Dobrý den, to bude všechno, díky. - Jste si jistý? - Jo. Uživatelské jméno? - NickM? - Ne. - NM1983? - Ne. - Piškůtek? - Prosím? - Piškůtek? - Bez obav, já vám s tím pomůžu. Jaké je vaše směrovací číslo?

GU749ZT. Vítejte zpět, Nick4ever. Před nákupem vašeho bochníku chleba si prosím pozorně poslechněte licenční podmínky. Pokud si bla bla bla... Zavazujete se tím, že nepoužijete žádné pečivo pro jakékoli účely zakázané Spojeným královstvím včetně navrhování, vývoje nebo výroby raket a chemických, jaderných a biologických zbraní. - Zatrženo. - Obávám se, že vypršel váš časový limit. Cože?

Promiňte. Haló! Prom... Jo, aha, dobrý den. To bude všechno? - Jo, zrovna jsme... - Jaké je vaše uživatelské jméno? Nick4ever, ale se čtverkou místo... Chápu.

Tak jo. Jen si zkontroluju, že jste lidská bytost. Mohl byste mi to prosím přečíst? - Vždyť to slovo ani neexistuje. - Dobře, co tohle? - Víte co, zapomeňte na to. - A co tohle? Hrochomyši. - Gratuluji. - Super, mám to. £8,85. - Mělo by to být 98 pencí.

- Plus expresní doručení. - Co to je? - To znamená rychle. Pak ještě máme... standardní. - Tak standardní. - Standardní doručení. To bude £4,99. - Proč? - Pojištění chleba. Nezrušil jste si předvolbu pojištění chleba. - Myslím, že to risknu. - Už se blíží jeho datum spotřeby. To je mi jedno. Bude to 98 pencí.

Když se dostavíte do pěti pracovních dnů, bude připraven k vyzvednutí. Ale já ho potřebuju hned. Vy máte na mysli cenu za odnos ještě dnes, to bude £3,27. Myslím, že už půjdu. Brzy přijďte zas! To se nestane. Nakupování přes internet má být snadné. Zjistěte, kde ztrácíte zákazníky. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dneska je to ještě o level jinde, protože Vás donutí:
• lajknout jejich novou FB stránku
• napsat předem recenzi o spokojeností dodání objednávky
• zapojit se do soutěže o koláč, co pekla manželka majitele eshopu
• stát se členem firemní sekty, abyste měli slevu na další nákup 0,12 %
• změnit si dočasný avatar před registrací na malou rasově adaptabilní, mnohonábožensky založenou shemale.

101

Odpovědět

To být super video :D

292

Odpovědět

mocné :)

240

Odpovědět

Nevím jak vy, ale když jsem naposledy objednával z UK odpovídalo to prakticky přesně videu. U nás s e-shopy většinou problém nemám, horší je to s doručovacími firmami typu PPL

285

Odpovědět

S PPL přepravou jsem nikdy žádný problém neměl, ba naopak vždy i domlouvání střetnutí velmi vstřícné.

232

Odpovědět

+LucasZuidHollandProtože nevíš, co s tím dělají při přepravě. a vědět to nechceš. :) A pokud ano, zeptej se někoho kdo tam pracoval. ;)

20

Odpovědět

Tohle nemá být jeden konkrétní e-obchod, ani generalizace všech podobných, spíš shrnutí všech možných nešvarů které se v nich vyskytují do jednoho krátkého videa.

..geez

230

Odpovědět

pěkný :)

211

Odpovědět

no až na to že to byl google dobrý :) taková centralizace vše na google co :) ještě že v tom česku máme seznam a jeho zboží.cz :D

1814

Odpovědět

Heureka.cz lepší než co Ty píšeš.

220

Odpovědět

Taky bych to tak řešil xD .

210

Odpovědět

"to znamená expresní doporučení. pak máme ještě.......................standard" :D to ma dostalo :DD

241

Odpovědět

Když jsem to vyděl poprvé tak sem se docela smál ale jelikož jsem ho vyděl už když byl nábor na překladatele tak sem se zasmál o to víc :D

1822

Odpovědět

Š

193

Odpovědět

Tolko veci robit koli jednomu bochniku chleba , tak to by som asi zomrel od hladu :D Vystizne aj ked v skutocnom svete by som nieco take zazit nechcel :)

190

Odpovědět

Ehm, v zivote som sa nestretol s takym pristupom eshopu ako tu. Zaregistrujes sa, casto ani to nie, das do kosika, kliknes a mas...

250

Odpovědět

Jasně, je to dost ironický ale přišlo mě to fakt zábavný :D

210

Odpovědět

google mívá lepší reklamy, tady se dost minul s realitou
nicméně s tím "sledujte, kde se vám ztrácejí" nelze než souhlasit. A zdaleka to nemusí být jen v košíku

183

Další