Pantomimická píseň: Don't Stop Me NowFast and Loose

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 000
Počet zobrazení:40 079

Noví Troopers dnes opět nejsou, protože College Humor nestíhá natáčet a udělal tento týden další neohlášenou pauzu. Díky za pochopení. Nicméně jsem si pro vás připravil další video z britského pořadu Fast and Loose, který si na našem webu plno z vás oblíbilo. První video Dopředu a zpátky bude už za pár dnů zařazeno mezi Legendární videa a hudební Love Is All Around tam má taky našlápnuto. ;-) Dnes jsem pro vás přeložil další písničku, kterou ztvárnil komik David Armand. Stejně jako u Love Is All Around mají jeho kolegyně se sluchátky za úkol poznat, kterou píseň David pantomimicky předvádí. Tentokrát uvidíme a uslyšíme známý hit skupiny Queen s názvem Don't Stop Me Now. Předem upozorňuji, že překlad písně je přizpůsoben tak, aby slova a dvojsmysly co nejvíce odpovídaly pohybům Davida Armanda, takže to tak berte.

Přepis titulků

Dnes večer to o samotě pořádně roztočím. Cítím se na-na-naživu. A celý svět... se obrací naruby, jo. Vznáším se v extázi, ale... Nebraň mi v tom.

Nebraň mi... Protože je to skvělá chvíle. Protože je to skvělá chvíle. Jsem jako sestřelená hvězda, co se prohání oblohou. Jsem tygr, co určuje zákony gravitace. Jsem závodní auto, které projíždí kolem jako Lady Godiva. Já vážně jdu, jdu, jdu... a nic mě nezastaví.

Rozpaluji celé nebe, jo. 200 stupňů, proto mi říkají pan Fahrenheit. Cestuji rychlostí světla. Chci z tebe udělat nadzvukovou osobu. Nebraň mi v tom. Protože je to skvělá chvíle. Jedu na plný koule. Nebraň mi v tom.

Jestli chceš zažít skvělou chvíli, stačí mi zavolat. Nebraň mi v tom, protože je to skvělá chvíle. Nebraň mi v tom, vážně je to skvělá chvíle. Nechci přestat za žádnou cenu. Jsem raketa, co míří na Mars a řítí se do srážky. Jsem družice. Vymykám se kontrole.

Jsem sexuální mašina připravená na nabití... jako atomová bomba, která se, ou, ou, ou, ou, ou... chystá vybouchnout. Rozpaluji celé nebe, jo. 200 stupňů, proto mi říkají pan Fahrenheit. Cestuji rychlostí světla. Chci z tebe udělat nadzvukovou ženu.

Nebraň mi. Nebraň mi. Nebraň mi. Hej, hej, hej! Nebraň mi. Nebraň mi. Nebraň mi. Nebraň mi. Skvělá chvíle, skvělá chvíle. Nebraň mi. Nebraň mi. Tak... Tak...

Takže, Pippo... Co tipuješ? Nebylo to... - Don't Stop Me Now? - Don't Stop Me Now? Fantastické. Dobrá práce. Poznaly jsme to podle toho roztáčení. Na konci už jsem si ani nepamatoval, co předvádím.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (135)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosim vas kde si to video muzu stahnout

200

Odpovědět

Stačí si to najít na ytb, zkopírovat url a do googlu napsat youtube online video conventer a vybrat jeden z mnoha konventorů. Tam pak jen vložíš url a pohraješ si s výchozí kvalitou:)

190

Odpovědět

super překlad pls o další díly

200

Odpovědět

Já si myslím, že by ten pomník měl být z bílého mramoru aby lépe čelil holubům.

240

Odpovědět

Neskutečný borec'!! :)

200

Odpovědět

Tak trochu mi připomína Mr.Beana .........ale je fakt dobrej to se musí nechat

192

Odpovědět

Palec nahoru, jestli vám Pippa Evans (ta blondýna) příjde sexy

2131

Odpovědět

R.I.P Freddie

200

Odpovědět

jezek: Jsem velice skromný, takže se obejdu bez pomníku a budou mi stačit vaše díky. :-D

220

Odpovědět

v extázi :D to mě nejvíc pobavilo :D

180

Odpovědět

vazeny prekladateli... 200x diky!!! Diky Vasi praci na otitulkovani genialniho D. Armanda, ale take na Whose Line is it Anyway a Fast and Loose jste mi prodlouzil zivot o 100 let :-) (divam se na to furt dokola).
Na csfd nekdo v komentarich k Whose Line... poznamenal, ze ten, kdo se ujme otitulkovani tohoto komedialniho serialu, zaslouzi si postavit pomnik... Souhlasim! Chcete jezdeckou sochu, a zulu nebo bronz? :-)

220

Odpovědět

i když už jsem to viděla asi desetkrát, tak se furt smíchy válím pod stolem :D

200

Odpovědět

Fakt dobrý

180

Odpovědět

Nevím jestli jste to překládali podle zvuku, nebo textu písně, ale doslovnější překlad by byl lepší! Je tam hodně věcí co jsou jinak. Video znám, výbornej týpek!

1827

Odpovědět

jsem zvědavej,proč neukázali zrovna ten záběr,kdy ukazuje "sexuální mašinu" ;-)

181

Odpovědět

LucTheGreat: Přijímám tvou výzvu. :-D

180

Další