Dopředu a zpátkyFast and Loose

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
96 %
183. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:4 584
Počet zobrazení:46 240

Díky požadavkům od uživatelů s nicky R1i1mm1e1r a Marty jsem objevil před pár dny skvělý britský pořad Fast and Loose, který je celý založen na improvizaci. Několik mimů a komiků sedí ve studiu s moderátorem a dostávají od něho nejrůznější úkoly, které musí plnit. Podívejte se, v čem spočívá úkol s názvem Forward and Rewind. Kéž by se stejně zábavný pořad vysílal na českých stanicích. V případě zájmu se chystám i na další improvizované scénky z tohoto pořadu. Pokud by vám byl ten sympatický černoch odněkud povědomý, hrál Barneyho bráchu v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. ;-)

Přepis titulků

Vy čtyři si zahrajete v improvizované scénce, ale když zmáčknu tlačítko "zpátky" nebo "dopředu", musíte zopakovat to, co jste už udělali, ale v obráceném pořadí. Za chvíli to pochopíte. V této scéně jsou Wayne a Jonathan Indiana Jones a jeho parťák. Společně se vydávají do jedné nebezpečné hrobky.

Dobře. Připojí se k nim Jess jako Indyho láska a Humphrey, ty hraješ obřího naštvaného zombíka. Přijdeš na scénu až později. Jen vyzkouším svoje tlačítka. Mám tu hned dvě. Nejdřív zkontroluji zpátečku. Zpátky. A tohle je dopředu. Dopředu.

Docela jsem si to užil. Dobrá, jdeme na to. Dobrá, chlapče. Obleč si výstroj, než nastoupíme do džípu. Tak jo, Indy. Jedeme. Zpátky. Jedeme. - Tak jo, Indy.

- Dobrá. - Dopředu. - Dobrá. Tak jo, Indy. Co tak jo? Pojďme si obléct.... Dobrá. Hrobka! Zpátky. Hrobka! Dopředu. - Kam to teď jedeme?

- Dopředu. Hrobka! Indy, praštil jsem se do hlavy. - To bude dobrý. - Někdo sem jde! Máš pravdu. - Zpátky. - Máš pravdu. Někdo sem jde! - Praštil jsem se do hlavy. - To bude dobrý. - Dopředu. - To bude dobrý. - Někdo sem jde!

- Máš pravdu. Indy, to jsem já! - Díky bohu, že jsi v pořádku. - Vrátit! Zpátky. Indy, to jsem já! Dopředu. - Díky bohu, že jsi v pořádku. - Zpátky. - Díky... - Dopředu. Díky bohu, že jsi v pořádku.

Indy. - Utíkejte! Utíkejte! Utíkejte! - Utíkejte! - Ne! Ne! - Honem! Zpátky. Ne! Ne! Díky bohu, že jsi v pořádku. - Dopředu. - Indy, to jsem já! - Díky bohu, že jsi v pořádku.

- Ne! Ne! Ne! Ne, Indy... Musíme ho zachránit! - To ne! - Zpátky. Honem! Zpátky. Dopředu. A teď celé zpátky na začátek.

- Dobře. - Dobře. Ne! Ne! Ne! Ne! Díky bohu, že jsi v pořádku. Indy, to jsem já! - Máš pravdu. - Někdo sem jde! Praštil jsem se do hlavy. Hrobka! Jedeme. Pojďme si obléct výstroj, než vyrazíme.

Tak jo, Indy. Indy, políbíš dneska holku? Jo. Perfektní! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (267)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je prostě boží! :D Přeložíte i další videa Fast and Loose? Tenhle pořad mi tu chybí.

10

Odpovědět

Originální vytváření zombíků mě totálně rozsekalo! :-)

80

Odpovědět

First comment in 2014!!!

1111

Odpovědět

First reply in 2014!!!

23

Odpovědět

Awesome! :D

270

Odpovědět

Dokonalé! :D

300

Odpovědět

No abych pravdu řekl tak souhlasím s tím že by se tyto pořady měli vysílat v česku ... Jinak sem se tomu přetal smát až když to skončilo jinak sem smál pořád ... :D

330

Odpovědět

je to fakt sranda, jen mi u toho trochu vadí vědomí že to je všechno pod scénářem...

2020

Odpovědět

Být herec, tak na líbací a erotický scény beru VÝHRADNĚ tohodle moderátora ;)

240

Odpovědět

to je ,ale blbost pro tupce, jak muzou jit po zpatku ,ale mluvit ne,,, ikve tykve

18161

Odpovědět

Mers říká ti něco partička?

2010

Odpovědět

tak tohle je naprosto legendární:D:D po celou dobu jsem se válela smíchy..perfektní:D:D

260

Odpovědět

Kdyby tak zakázali to naprosto trapně BLBÉ BUBO BUUUU ... nebo jak se to jmenuje a vytvořili něco takového, souhlasím se všemi.

1816

Odpovědět

Hej indy,políbíš dneska holku ? to už sem se řezal smíchy pod stolem :D

261

Odpovědět

Ten sympatický černoch bol aj trošku viac vídaní v relácii Whose Line Is It Anyway :) Len tak mimochodom ak by niekto nepoznal.

240

Odpovědět

Fakt super, preklad netreba, herci jsou neuveritelni. Porad Particka na prime je taky super, jen bych vymenala S+G jsou moc vulgarni, Ondra je tam nejlepsi.

193

Další