Pantomimická píseň: Love Is All AroundFast and Loose

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 970
Počet zobrazení:32 969

Britský zábavný pořad Fast and Loose jsem vám tu nedávno představil prostřednictvím videa Dopředu a zpátky. Jelikož se vám přetáčená scénka velmi líbila, rozhodl jsem se přeložit i další kousky. Dnes tu pro vás tedy mám jeden úkol, který se ve Fast and Loose sem tam objevuje. Komik David Armand, který svou mimikou a pohyby občas hodně připomíná Rowana Atkinsona, má pantomimicky předvést nějakou známou píseň, přičemž dva jiní účinkující mají nasazená sluchátka a neslyší, která píseň hraje. David se tedy musí pokusit co nejlépe pantomimicky interpretovat text písně, aby byla dvěma hádajícími úspěšně rozpoznána. V tomto videu ztvárnil známou píseň Love Is All Around od skupiny Wet Wet Wet, kterou určitě dobře znáte například z filmu Láska nebeská. Omluvte místy kostrbatější překlad. Není to tím, že bych neznal český slovosled nebo význam jednotlivých vět, ale snažil jsem se text co nejpřesněji napasovat na Davidova gesta. Video si samozřejmě více užijí zdatnější angličtináři, protože když ukazuje David dva prsty, šití, plechovku atd., do češtiny to prostě úplně nejlíp dát nejde.

Přepis titulků

Cítím to ve svých konečcích prstů. Cítím to i ve svých prstech u nohou. Láska je všude kolem mě. A pocity ve mně rostou. Je to napsáno ve větru. Je to všude, kam vyjdu. Ó, vážně je. Takže jestli mě vážně miluješ...

dělej a ukaž mi to. Víš, že tě miluju a vždycky budu. Hlavu mám v oblacích díky tomu, jak se cítím. Tohle nemá žádný začátek a nebude mít ani konec. Protože na mou lásku se můžeš spolehnout. Vidím tvůj obličej před sebou, i když si lehám na postel.

Něco mě přinutilo přemýšlet o všech věcech, které jsi mi řekla. Ó, vážně jo. Ty jsi dala svůj slib mně. A já dal ten svůj tobě. Potřebuju někoho, kdo bude stát při mně, ať udělám cokoliv.

Ó, vážně jo. Co to bylo za písničku? Existuje nějaká písnička s textem: "Mám ruce, nohy a penis a za nějakou dobu na to s tebou hupsnu"? Je to... Je to písnička od Beatles. Jo. - Já asi vím.

- Říkej. - Je to Love Is All Around Us? - No jo! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (142)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

verriso. protoze to sou sluchatka ktere nemaji propustit zadny zvuk :D

260

Odpovědět

je to borec.. jen nechápu jednu věc.. ale.. jedný rádoby "kvalitní" sluchátka přehluší hudbu která hraje v celém sále na plný pecky? to nechápu.. prosím odpověď :)

207

Odpovědět

ten chlap je třída

250

Odpovědět

Mě absolutně rozsekalo "Come on" v 00:43 ... Před tímhle borcem smekám :D

230

Odpovědět

Když jsem na konci videa zahlídl Hugha Dennise úplně mi to připomnělo show Mock the Week, ta taky nemá chybu.

180

Odpovědět

Na seznam vlastností ideální ženy přidávám anglický přízvuk ;)

250

Odpovědět

úžasné, jen houšť a větší kapky ;)

190

Odpovědět

super mohl by jsi pls přeložit i další díly díky

180

Odpovědět

Jaké jsou cesty k má k dispozici pro podniky s důvěrou slabé profily nebo podniků, která sleduje úvěrové transakce, které jsou vnímány jako příliš nejisté ruce u poskytovatelů úvěrů ? Mnoho společností náležet vhodná doporučení na banky , finanční společnosti a leasingové společnosti a zařízení jsou stále odmítl apropos k obrovskému stav vnímá uznání rizik. Když se blížíspolehlivost poskytovatele , je konstruktivní být vědomi toho, co lze udělat pro snížení nebezpečí prouznání řízení v očích poskytovatele . Není vůbec možnébez zohlednění akreditačních odmítnutí Attribution vylepšení. Zde jeněkolik tipů na úvěrové posílení přímé pomoci vám v přístupu k důvěře Správa :
1. Poctivost vylepšení jsou změny důvěru transakce, které se stanoví riziko -reward vztah kompenzaci Kredyt hipoteczny |
 poskytovatelů. Vylepšení může být hmatný nebo sotva vnímá minulost přijímající strany . Také mohou být zřetelné věci jako aktuální domény a kit , nebo mohou být nehmotná aktiva , jako je příchod práva a možnosti.
2 . Řekněme, že navýšení úvěru opevnit poctivosti transakcí a zlepšit tvorbu cen a podmínek . Mohou se aklimatizoval na vymámit věřit poskytovatele schválit poctivosti transakcí, které by tak bylo nepřijatelné , protože vnímaná rizika . Mohou také podpořit na poskytovatele úvěrů , aby se show skutků schválení rychleji.
3 . Podpor úvěrů běžně využívat v rámci stejné těchto základních kategorií : zlepšení podmínek uznání favorizovat přesvědčení poskytovatele , dodatečné zajištění , záruky, garance nebo třetí hráze ujištění , zvýšení cen , vyrovnání nebo obráceně dohnat k potenciálním nebo poskytnutí určitých práv nebo Volby .
4 .Některé explicitní vylepšení číslo : o ochranných Poznámka: V další zařízení , v dobré víře bydlení, zásoby , pohledávky , práva nebo jiné geniální zvláštnost firemního majetku ; zastavení hipoteczny |
, Zastavení cenných papírů , třetí tým záruk, ručení dluhopisů, dopisy poplatek , zastavení peněžní hodnotě zajištění , expandovat v uspořádání kurzu , další odměny nebo jiné smlouvy kompenzace , zkrácenídoby předurčené transakcí, poskytování přední volba práva na další transakce ; umožňuje volání na možnosti , získat nové marketingové záruky nebo dohody .
5. Při zvažování použití spolehlivost vylepšeními transakce , využít tyto pokyny : test trpísmetany a nezaujaté hodnocení vaší kreditní seznamu a vrozené dohody rizikapatolízal až důvěru člověka , chování soupis možných úvěrů, vaše firma může plán , stanovit soubor někdo zadní možných vylepšení rozhodnout, zda jejich používání bude prospěšný , pokud je čas od času a otevření i zavadná příležitosti tvořily právo své kronice k bezúhonnosti poskytovatele příspěvek především to bez zvýšení důvěryhodnosti nebo se sníženou vylepšení můžete připravit v pořádku , spolehlivostí vylepšení

1878

Odpovědět

Odsud jsem se dozvěděl jeho jméno... Znal jsem ho z tohoto videa, které se mi moc líbilo, ale je pravda, že jsem všemu nerozumněl :)
http://youtu.be/bGPTwZMTkxI

180

Odpovědět

Moc dobré, díky za překlad:))

180

Odpovědět

skvele, diky moc!!! :-)

180

Odpovědět

chceme víc víc vííííc!!

180

Odpovědět

:D sa môžeš spoľahnúť:D:D:D:D

180

Odpovědět

další videa prosím :) ani sideways scenes nejsou k zahození :D

180

Další