Pantomimická píseň: You Can't Hurry LoveFast and Loose

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 497
Počet zobrazení:20 045

Dnes udělám po delší době radost všem příznivcům britského pořadu Fast and Loose. Připravil jsem si pro vás překlad známé písně od Phila Collinse, která se stala součástí dalšího tanečního vystoupení komika Davida Armanda. Stejně jako v předchozích videích mají dva jeho kolegové na uších sluchátka a musí poznat, kterou písničku David předvádí. Uvidíme, jestli budou úspěšní. ;-) Opět upozorňuji, že překlad písně je přizpůsoben tak, aby slova a dvojsmysly co nejvíce odpovídaly pohybům Davida Armanda. Kdybych dělal překlad samostatné písně, vypadal by určitě trochu jinak.

Přepis titulků

Potřebuju lásku, lásku. Chci přijít na jiné myšlenky. Potřebuju si najít čas. Chci mít komu volat. Má máma říkávala: Nespěchej na lásku. Ne, na tu si musíš počkat. Říkala, že láska občas bolí.

Je to hra o dávání a braní. Nespěchej na lásku. Ne, musíš si počkat. Obrň se a dej si pauzu. Je jedno, jak dlouho to zabere. Kolik infarktů musím vystát, než najdu lásku a znovu ožiji?

Teď je to to jediné, co mě drží nad zemí. Jakmile naberu sílu, hned se vypaří. Ale máma kdysi říkávala: Nespěchej na lásku. Ne, na tu si musíš počkat. Říkala, že láska občas bolí.

Je to hra o dávání a braní. Jak dlouho to potrvá? Kolik toho musím ještě unést... než mi samota... mé srdce, mé srdce zlomí? Nemůžu se prát se svým životem o samotě. Netrpělivě čekám na lásku, až na mě zavolá.

Ale když cítím okamžik, kdy bych to nejradši vzdal, tahle miloučká slova mě drží nad zemí. Máma totiž říkávala: Nespěchej na lásku. Ne, na tu si musíš počkat. Říkala, že láska občas bolí.

Je to hra o dávání a braní. Nespěchej na lásku. Ne, na tu si musíš počkat. Obrň se a dej si pauzu. Je jedno, jak dlouho to zabere a pak cvak! Takže... Podle mě je to... Myslím, že je to známá vánoční koleda Oh, Come, All Ye Faithful.

- Jo... - Trefil jsem to? - Velmi dobře. - Jo? Jsem borec! Ty... Ne... Běžet... - Nohy. Spěchat! - Jo. You Can't Hurry Love! Výborně!

Děkuji Davidu Armandovi! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (79)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Poprosil by som o pridanie tohto videa: http://www.youtube.com/watch?v=Egb-Zb6OxTI :))

201

Odpovědět

Úžasný! Skvělý!
Můžete taky přeložit Baby hit me one more time nebo Eternal flame?

180

Odpovědět

tohle miluju, diky!!! :-)

190

Odpovědět

Smrad: ano, tomu co se tam porád opakuje se v hudební terminologii říká refrén, no asi jsi nedával v hudebce pozor. pokud jde o jednotlivá slova tak je celkem jasný že bude používat stejná gesta aby soutěžící nemátl. co se týká tvé poznámky o uranovým dolu, k tomu se ani vyjadřovat nebudu, nemělo by to smysl

190

Odpovědět

smrad z ust: hedna otazka jo? ses blbej nebo co ??? poslouchas to video ?? ctes si titulky ?? az tohle zasnec delat tak presnas rizak ty tvojo voloviny! .... di si do uranovych dolu ty sam.. nebo di spis do skolky tu si asi vynechal

180

Odpovědět

Lucka: třeba na youtube? :D a nepřeložíte pls některou ze Sideway scenes?

180

Odpovědět

smrad z ust : no to bude možná tím, že zpívají stejný slova, tak ukazuje to stejný

180

Odpovědět

Ten chlapík je majster :D Len jednu pripomienku - ak som počul dobre, bolo tam "how many heartaches", nie "heart attacks". Inak OK :)

182

Odpovědět

Hurá další video. :) Děkuju moc. Kde to bereš? Docela ráda bych někdy viděla celou epizodu. :)

180

Odpovědět

je to bejkárna v každým kousku opakuje furt ta samá gesta... dát mu do ruky krumpáč a do uranových dolů s ním

18120

Odpovědět

Vůbec jsem tohohle herce neznal, ale od té doby co jsem viděl tyhle videa ho úplně žeru je to mazec co dokáže všechno předvést. PŘELOŽTE JICH PROSÍÍÍM VÍÍÍC já už jsem tyhle tři písničky viděl dohromady tak 100x

180

Odpovědět

Fast and Loose je super pořad, nebylo by možné toho přeložit více ?

180

Odpovědět

Konečně! Fast and Loose je jedna z nejlepších věcí tady na videacesky, doufám, že se brzo dočkáme dalšího dílu =D

181

Odpovědět

Davida Armanda JE BOREC!!!!!

182

Odpovědět

Hlavně jak udělal precious (odkaz na LOTR) to jsem nemohla :D

182

Další