Scénka naležato #1Fast and Loose

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 18
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 092
Počet zobrazení:13 292

Fanoušci pořadu Whose Line Is It Anyway? u nás dostávají díky Magentě svou pravidelnou porci humoru poměrně často, ale na britskou improvizační show Fast and Loose už se trochu pozapomnělo. Proto jsem se rozhodl přeložit tuto hru, která se ani ve WLIIA nikdy neobjevila. Herci si při ní musí lehnout na "kouzelnou podložku" a vleže sehrát scénku na dané téma. Moderátor Hugh Dennis jim navíc v průběhu scénky několikrát pozmění filmový žánr, aby to neměli tak snadné. Přeji příjemnou zábavu a určitě pište, jestli stojíte o další videa z Fast and Loose.

Přepis titulků

Zahrajete nám scénku, kterou se bude prolínat několik mnou zadaných žánrů. Vtip je ale v tom, že ji budete hrát vleže na naší kouzelné podložce a my budeme promítat výsledek divákům na obrazovku. Teď zadání... Justin a Pippa jsou spolu doma za větrného večera... a užívají si romantickou večeři. Jenže vypadnou pojistky... a Marek je přijde nahodit.

Jestli jste připraveni, můžete na to. - Není to úžasné? - Je to skvělé! - Co kdyby ses posadil a já ti přinesla jednohubky? - Dobrá. Tumáš, drahý. Nemáme tu hořčici? Myslím, že je ve spíži. Jen musím... Jo, klidně mě přelez. Přelez přes židli. To bude nejjednodušší řešení.

Panebože! - Vážně bychom měli přistavit další pokoj. - Jo. Stačila by kredenc u dveří. - Páni, to je síla... - Vydrž, někdo je u dveří. To je vichr! Pěkněj fičák! Dost tu fouká! Měl bych se chytit dveří, nebo mě to za chvíli...

Rychle za mnou zavřete. Račte dál. - Justine, drahý? - Ano? - Je tu ten pán kvůli pojistkám? - Ano, chci se... Jste tu kvůli... Půjdu vám vysvětlit, co se s pojistkami stalo. Dobrá, zastavte. A teď hrajte ve stylu E.T.ho.

Drahá, nasedni na kolo a poletíme. Dobrá, znovu zastavte. A nyní přejděte na Supermana. Supermane, odnesl sis mě i s mou oblíbenou židlí. Bez ní nedám ani ránu. Ale teď ji zahoď, protože letíme pryč! Ale co já, Supermane? Rychle pryč.

Uletíme mu. Je to blázen! Ty prevíte! A nyní... Nejdřív se zastavte. Pardon. Zastavte a přejděte na Čelisti. - Honem, musíme plavat na hladinu. - Rychle! Aha... Už chápu, koho hraju.

Budeme tu šlapat vodu a nic nám nehrozí. Ne, jde po nás! Dobrá. Děkuji mockrát. Pojďte zpátky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Od ucha k uchu, celé video . . . :)

20

Odpovědět

V tom případě doporučuju omrknout i další videa z tohohle pořadu: Fast and Loose :-)

10

Odpovědět

Prosím o jákákoliv další videa od Fast and Loose :)

210

Odpovědět

Pokusím se, ale bohužel lidi si to tu zvykli srovnávat s WLIIA a většinou budou říkat, že je to slabší. ;-) Ale nějakou Sideway Scene ještě asi přidám, to ve WLIIA nedělají.

221

Odpovědět

100% prosím o další

220

Odpovědět

Hehe, tak tohle pobavilo :D hlavně ten chlápek v modrým triku :D

260

Odpovědět

Překládat prosím (: 10*

210

Odpovědět

Vynikající :-D

200

Odpovědět

Ten moderátor byl takovej.. neforemnej :D Nevim proč mě napadl tehle výraz :D

204

Odpovědět

celkově mám radši WLIIA ale tahle scéna byla skvělá:D

220

Odpovědět

určitě ano! tahle hra vleže je většinou relativně slabší (i když Mark dneska docela zaválel), ale jinak jsou, božíčku, prostě boží:)

212

Odpovědět

jsem pro dalsi preklady /i kdyz tento dil byl skutecne slabsi.../

193

Odpovědět

Buguuuu, prosím přeložte toho Axla Rose u Jimmiho Kimmela. Prosííím. http://www.youtube.com/watch?v=-7gjUa1y99g

191

Odpovědět

Prosím přeložte další videa od David Armand. Děkuji

190

Odpovědět

no... Rozhodně jsem se nenudil a sledoval jsem video s úsměvem na tváři, nicméně, nezdálo se mi, že by to bylo až tak vtipné že by video mělo mít hodnocení přes devět, ale samozřejmě je to každého vkus :-)

2016

Odpovědět

Pry: A teď ve stylu E.T.ho... a borka začla broukat melodii z Jurského Parku :D (John Williams is the man! :D ) Ale jinak dobré :)

194

Odpovědět

Rozhodně více! Miluju takovéhle scénky!

192

Další