Jak dát holce kopačky

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 873
Počet zobrazení:13 563
Od YouTuberů, kteří si říkají Smosh, tu zatím máme jen tato dvě videa, takže je načase s tím něco udělat. Dnes tu pro vás mám překlad jednoho z jejich nejnovějších počinů. Jedná se o velice užitečný návod, který vám poradí, jak máte své přítelkyni co nejlépe sdělit, že už vás tak moc nebere. Do komentářů nezapomeňte napsat, který tip na rozchod se vám zamlouvá nejvíce. ;-)

Přepis titulků

Nedostal jsem kopačky. Bylo to oboustrannej rozchod. Sklapni! Byli jste do své přítelkyně někdy zamilovaní tak moc, že jste s ní chtěli zůstat až do smrti? Já taky ne. Takže vám poradím, jak dát té sv*ni kopačky. Urazte její vkus. Jak vypadám?

Vypadáš jako... kráva? Jdi do p*dele, k*eténe! SKVĚLE! Hrajte World of Warcraft. Nechte tanky nabrat aggro, než se pustíte do DPS. Ne, nestůjte v ohni! Dobře, krucinál.

Potřebuju tady healera. - Copak děláš? - Zavři ku*va hubu! Jsem na raidu! Zahněte jí. Čau, máš čas na večeři? Ne, promiň. Dneska mám práci. Anthony, hrozně tě miluju. Já tebe taky, nová přítelkyně. Jo, mám večer strašně moc práce. Pojď sem a já tě vykou...

...pu? VINEN! Dejte jí kopačky esemeskou. Chceš se se mnou "rozemlít"? Proklínám tě, autokorekce! IPHONE STĚR! Mluvte o svojí bejvalce. Dělám to dobře?

Brendě to šlo líp, ale slušný. Víš, že dvojitej uzel prostě neumím! TKANIČKOVÁ LAMA! Chovejte se jako děcko. Dobře, srandiček bylo dost. Přestaň! "Dobře, srandiček bylo dost. Přestaň!" - Vážně! - "Vážně!" - Jmenuju se Anthony a jsem vůl.

- "Jmenuju se Anthony a jsem vůl." Bože můj! Tohle už je na mě moc! Napodob tohle, ty parchante! SEBEVRAŽEDNÝ BONUS! Vyděste ji hrozícím těhotenstvím. Prasknul nám kondom. Počkat, nikdy jsme spolu nespali. Tak mi vysvětli, proč jsem těhotnej! BLAHOPŘEJEME Vymažte ji ze života.

- Anthony, ahoj! - Čau... - Tohle je má manželka Meg. - Počkat, jaká manželka? Vždyť spolu pořád chodíme. Myslel jsem, že jsem ti to tím ignorováním dal dost jasně... Čekala jsem na tebe 10 let! Blbče! ŽIVOT ZNIČEN!

Předstírejte vlastní smrt. Proooooč?! Protože jseš sv*ně. Počkat, cože? Zesnulí k nám někdy mohou promluvit... ze záhrobí. Máš nádherné oči. Co vyvádíte?

DRUHÝ HOUSLE! A když všechno ostatní zklame, řekněte jí pravdu. Přijde mi, že nám to neklape. Měli bychom se rozejít. To není moc dobrej nápad. Proč? Můj táta je fízl. Ani hnout!

Jseš milej kluk a máš dobrou práci! - Zůstaň s ní! - Moc mě to mrzí. - Prostě už ji nemiluju. - Hov*o! PRSTOSTŘELKA! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (132)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

me se nejvic libilo to posledni

191

Odpovědět

Geniální je 1:20 predátor na posteli.... :D

211

Odpovědět

Víte že ta holka drží tu knížku obráceně když proklínal autokorekci? :D

202

Odpovědět

lolololololol :Đ

192

Odpovědět

Je zajimavy, jak se tu spousta lidi certila, ze je to trapny, pritom panov tyhle zpusoby rozchodu pouzivaj. Nejcastejsi je ignorace.

220

Odpovědět

1. neviem prečo tu je toľko nenávistných komentov...podľa mňa sú smošáci bohovský..strašne všetko až príliš prehrávajú, ale to k nim proste patrí ako k RWJ jeho nadávky a urážky (nehovorím, že ho nemám rada, aj ja pozerávam jeho videá)...oni občas majú trápne chvíle, kedy si pomyslím "ako sa mohlo takéto niečo narodiť?", ale vtipné a dobré momenty vo videách (príp. celé videá) to vedia dokonalo prevážiť
2. taktiež nechápem prečo nedávate na Anthonyho, že je šampón a tak...keby ste našli odvahu a pozreli si ich iné videá, zistili by ste že nie je..pravdepodobne vám vadí ten jeho účes...ja len poviem get over it
3. áno, aj ja musím uznať, že toto video je trošku slabšie ako iné..pozrite si napr. Pokemon in real life (1,2,3) alebo The Legend of Zelda Rap a budete si myslieť čosi iné

200

Odpovědět

Dvojka je trápná... obzlášť když taky hraju WOW :D by nezabralo :D:D

1913

Odpovědět

Souhlas s Thomasitem, když je tank na houby jde celý raid do kelu. Rozhodně způsob číslo 2.

194

Odpovědět

ten týpek je hroznej trapák....celý je to hrozně ubohý, takovej trapnej vlezlej humor

2245

Odpovědět

Na 100% bych udělal bod číslo dvě. Nebo ten už vlastně dávno dělam :D Nesnášim když tank neumí nabrat aggro -.-

225

Odpovědět

j čte a na 1:20 leží na posteli predátor

191

Odpovědět

:D:d:D rozsekalo ... btw. zdá se mi to, nebo v tej 1:05 čte tu knížku obráceně? :D

190

Odpovědět

tywole to wowko je nej :D :D

190

Odpovědět

World of warcraft ma zabiil :D

191

Odpovědět

Wow jasna volba :-D

191

Další