Proč se provádí obřízka?Adam všechno pokazí

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 49
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 084
Počet zobrazení:17 518

Adam Conover nám už zničil představu o diamantech v zásnubních prstenech. Tentokrát se podívá na to, proč je v USA tak oblíbená obřízka.

Přepis titulků

Zdravíčko. Koukám, že jsi obřezaný. Ale přitom nejsi žid ani muslim. - Je to zvláštní, nemyslíš? - Proč? Je to běžné. Popravdě není. - Zdravím, jsem Adam Conover. - Já si tě pamatuju. Ale kromě těchto náboženských skupin a pár afrických kmenů je Amerika jedna z mála kultur praktikujících obřízku.

Většina z nás ani neví, proč se dělá. - Chcete to vědět? - Teď ani ne. Ať už to máme za sebou... Vraťme se kvůli tomu zpět v čase do dne, kdy jsi byl obřezán. Bože, to ne. V době tvé obřízky z toho byla dlouholetá tradice.

- Chcete Briana obřezat? - Asi ano. - Měl by vypadat jako já, ne? - Dobře. Ne! Vznik této tradice je podivný. - Měl by vypadat jako já. - Měl by vypadat jako já. Jo, obřežte ho. Aspoň nebude masturbovat. - Co? - Jo. Náboženská obřízka se na Středním východě praktikuje tisíce let, ale na Západě ji nikdo neprováděl do dob sexuální fobie ke konci 19.

století, kdy ji puritánští doktoři doporučovali jako způsob, jak vašim dětem zabránit v jejich oblíbeném hříchu. Sledujte, toto je zlotřilý masturbátor. Bledá pleť, zkažené zuby a otevřené rány. Myslím, že mám spíš syfilis. Syfilis chycený masturbací.

Jedním z hlavních podporovatelů obřízky byl, a to si nevymýšlím, John Harvey Kellog, vynálezce kukuřičných lupínků. Má léčba má dvě složky. Výživné lupínky z kukuřice. A odříznutí části penisu. Viktoriánští surovci jako Kellog nesnášeli sex. A mysleli si, že obřízkou ho udělají méně příjemným. Že tím zkrotí tvé základní instinkty.

A ani nechtěj vědět, co chtěli dělat ženám. Prostě aplikujte trochu fenolu na klitoris. Au! Ještě, že se to neuchytilo. To je hloupost. Obřízka mi v masturbaci nebrání. Já vím. O to víc se divím, že to stále děláme. Není to hygieničtější nebo tak? Ne, v biblických časech to možná zabraňovalo infekci, ale dnes si ho prostě jen umyješ.

Ukázalo se, že obřízka o trochu snižuje šanci na přenesení HIV, ale když použiješ kondom, nemusíš si odstraňovat kus penisu. Ale předkožka je k ničemu. Briane, předkožka hraje v sexu důležitou roli. Je přírodním lubrikantem, obsahuje miliony nervových zakončení a zabraňuje znecitlivění žaludu. - Díky, Berte.

- Není zač. Ale holkám přijde neobřezaný penis divný. Zajímavá teorie. Zkusme ji otestovat. - Vypadá divně? - Jo. - A tenhle? - Jo. - A co tenhle? - Jo. Každé péro vypadá divně. Fakt díky. Pokud se ti líbí být obřezaný, tak v pohodě.

Nijak ti to neublíží, ale nepřináší to ani žádné výhody. Jediným důvodem tvé obřízky je, že se ti upjatý vynálezce kukuřičných lupínků z 19. století snažil zničit sexuální život. To netrvalo dlouho. No tak, zlato, pojď na to. Nemám náladu. Vypadá to, že se mu to povedlo.

Tak zase příště u Adam všechno zničí, kde budu mluvit o tom, že vaše krásné dětské vzpomínky jsou jen smyšlenou simulací vytvořenou vaším mozkem. Vypadni! Prosím, vypadni! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

obřízka provedená v dětství = prakticky 0% riziko vzniku karcinomu penisu ;)

425

Odpovědět

Všimli jste si, že ten nápis na konci hodně připomíná nápis z Bioshocku? ADAM?

Náhoda?

Nevěřím...

51

Odpovědět

Tyhle videa jsou skvělé! :D Přimlouvám se o další "bořící Adamy" :)

1192

Odpovědět

veľké vdíky, VideaCesky a Mithril !!!

211

Odpovědět

A já měl za to, že je to tím, že ve Státech je to samý žiďák.

8917

Odpovědět

Podle statistických údajů dle Berman Jewish DataBank (seriozní instituce) žije v USA 42,2 %, tedy 5,425 milionů ze všech žijících židů. To je jen pro zajímavost téměř stejně jako části žijící v Izraeli. Ačkoli se zdá býti tato část zanedbatelná v měřítku USA, tak je důležité upozornit, že téměř všichni z tohoto počtu žijí ve vybraných městech zejména NY, LA a Washington DC, a jejich platy se pohybují vysoce nad průměrem a zastávají zejména vysoce postavené pozice jak ve veřejném, tak soukromém sektoru. Zřejmě proto mají velký vliv na směr a vývoj kultury v USA. Není ani tajemstvím, že právě Izrael je jejich největším spojencem a příspívají ročně 3 miliardy dolarů na jejich vojenské účely... tudíž není ani tak divné, proč si každý druhý ''Amík'' nechá dělat obřízku ;) Zřejmě jim indiáni neskalpovali pouze jejich nechutné příšesky, když dobíjeli jejich území...

5415

Odpovědět

+crawfordDík za info, zas jsem se dozvěděl něco nového.

A i já mám pro tebe kupu nových informací. Území se dobÝvá a né dobÍjí. ;-)

3227

Odpovědět

+crawfordS tímto s vámi souhlasím, opravdu bych se za to měl stydět, snad mě částečně omluví pozdní večerní čas, kdy jsem dával těch pár informací dohromady, tak trochu v polospánku, ale nemohl jsem odolat a utrousit tu pár mých myšlenek, které bych mohl do příštího rána zapomenout :) A věřím, že oba uznáme, že je lepší předat relativně ''zajímavou'' informaci s kosmetickou chybou, než vůbec žádnou či ''bezpředmětnou''.

422

Odpovědět

''Supr, tak hlavně že jsem se dozvěděl proč se ta obřízka vlastně dělá..''

634

Odpovědět

Rodiče nemají právo rozhodovat o těle dítěte pokud se nejedná o ohrožení života nebo zdraví. Pokud se dospělý člověk rozhodne nechats si udělat obřízku, dobrá, ale nemutilujte své děti.

15612

Odpovědět

Žádnej dospělej by si nikdy nenechal dobrovolně ucvaknout kus penisu... ale jinak souhlasim.

12210

Odpovědět

+BullOverněkterý afričanky ve všech částech světa si v dospělosti dobrovolně nechávají zašívat vagínu protože věří že bez zašitý vagíny jsou nečisty, takže nope

642

Odpovědět

+BullOverZabijak: ale intelektuálna úroveň väčšiny Afričanov hraničí s debilitou. Doslova.

9122

Odpovědět

+BullOverZabijak
Jedná sa hlavne o somálsko a robí sa to mladým holkam aby ostali pannami do svatby. Možno sa mýlim ale nechce sa mi teraz overovať ako to je

301

Odpovědět

+BullOverNesouhlasím s Bulloverem i když jsme nebyl ještě dospělí, tak sem si obřízku nechal udělat (zdravotní důvody) ale lepší rozhodnutí sem co se mého penisu týče neudělal a po mé zkušenosti bych si jí klidně nechal udělat jen tak (kdyby zákrok nestál přes 10000kč).

222

Odpovědět

Nevím jak vy ale já mám obřízku ze zdravotních důvodů a všichni kolem taky tohle pro mě bylo docela překvapení já si myslel že se dělá jen ze zdravotních nebo náboženských dělat jí jen tak mi přijde trochu praštěný :D

1346

Odpovědět

Taky ji mám ze zdravotních důvodů a musím říci, že bych ji raděi neměl. Takže souhlasím, dělat to jen tak je fakt divný.

644

Odpovědět

Nevim jak v Asii, ale nekde jsem slysel, ze v Jizni Koreji je taky vetsina chlapu obrezana... (ale tam bych to asi prisuzoval tomu ze slepe napodobujou USA)

2114

Odpovědět

Takže když má můj penis zelenou barvu, tak je naprosto v pořádku, že připadá holkám divný. Dík, Videačesky!

853

Odpovědět

Dokud si ho před koitem nemusíš nasazovat jsi v pohodě! :-D

852

Odpovědět

Nejlepší jsou ty komentáře obřezaných Amíků na YouTube. :D

842

Odpovědět

Nesnášeli sex?? :D

165

Odpovědět

Nj prvý osadníci ktorí dorazili do Ameriky boli puritáni. Puritánstvo sa vyznačuje odopieraním si. Sexu aj iných pôžitkov, tvrdou prácou atď. A tak vznikla skupina ľudí ktorá tvrdo makala ale nemala záujem svoje peniaze si užívať a radšej zvelebovali svoj majetok. Tak vlastne položili základy kapitalizmu.

102

Odpovědět

No je to od College humor...takže co je na tom pravdy ? =D

1026

Odpovědět

Minimálně s tím Kellogem je to pravda, dohledával jsem si to na internetu. :-)

1011

Odpovědět

Opravdu myslis, ze existuje nejakej duvod pro obrizku? (kdyz pominu to ze zijes na pousti a mas spatny pristup k hygiene)

536

Odpovědět

+Vyhul MiHulPro obřízku důvody jsou...třeba nejde přetáhnout, a to příjemné není...dále třeba kvůli zápachu...sám jí mám, jsem rád a i když ten proces a prvních pár týdnů nebylo příjemných, prošel bych si tím klidně znovu :)

1848

Odpovědět

+Vyhul MiHulKdyž nepřetáhneš předkožku přes žalud (moc dlouhá), tak je sex hodně bolestivý (i masturbace), proto jí muži dobrovolně absolvují.
Já tenhle problém měl, v pětadvaceti jsem podstoupil obřízku a jsem v klidu :)
.

11

Odpovědět

+miniJasně dej palec dolů, protože víš o tom hovno, zasraný ignoranti

10

Odpovědět

+miniTak tady mas odemne palec nahoru :*

00

Odpovědět

No jo no, zasraný amíci :-/

2365

Odpovědět

Proč zasraný amíci ? Moje babička mi taky říkala že nemám polykat žvýkačky že mi to zauzluje střeva a jí to řekla její máma atd. i když to není pravda. Takže moje babička je taky zasraná ?

10713

Odpovědět


Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruProtože někteří dementi takhle komentujou všechno o amících. A nejlepší jsou ty, co se jim vysmívaj, že jsou blbí: "bhehehe, pitomí amící, maj padesát států a nedokážou je vyjmenovat. Kreténi." "Hele vole a ty dokážeš vyjmenovat české kraje?" He? Eéé, to je něco jiného." "Jo, to je, těch je totiž jen čtrnáct místo padesáti." "Jenže amíci jsou blbí, nevědí kde je Česká Republika." "Ok, tak kde je Tádžikistán nebo Malawi nebo Burundi?" "Eéé, to je něco jiného......"
Co se mě týče, tak americká zahraniční politika je dost zasraná, ale amíci co jsem potkal, byli dost v pohodě.

13734

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruGood point Menttor.

1913

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruV Americe žiju už nějaký ten pátek a všichni Američani, které jsem potkala byli neskutečně příjemní a velmi je zajímalo jaké je to v České republice. To je sice moje zkušenost, ale nikdy nepochopím, proč Američany někdo pomlouvá a přitom nikdy žádného osobně nepotkal...

343

Odpovědět

+citizenPřese když 90% zla pochází z USA, nebudu je třídit, i když vím, že obyčejní amíci jsou hodní lidé.

00

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruCitizen: myslím, že je to ještě pořád pozůstatek bývalé východní propagandy o Amerických ďáblech. Taky znám pár američanů a jsou to většinou fajn lidi. Je mezi nimi pár blbců, ale na rovinu, pár blbců znám i tady v ČR :D

302

Odpovědět

A ty si zase výkvět českého národa :-/

1119

Odpovědět

Asi jsem to nechtěl vědět... teď na to budu myslet pokaždý, když si nasypu do misky cornflakes :D

1134

Odpovědět

Lepší, než myslet na cornflakes zatímco si leštíš kládu... ;)

1532

Odpovědět

+BurgLepší myslet při leštění klády na cornflakes, než při tom myslet na tu obřízku ;-)

533

Odpovědět

+BurgNebo zahrnovat cornflakes do masturbace.

603

Odpovědět

+Burgtvl dostal jsem hlad

381

Odpovědět

http://www.memesetter.com/meme/cereal-guy-spit/

jo
lupinky uz nebudou chutnat stejne, kdyz pri tom myslis na obrizku :-)

203

Odpovědět

bežte do p****e všetci štyria. Zkazili ste mi pôžitok z masturbácie aj z kornfleksov :D

330
Další