Definování vzorkuNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:3 881

Donnie se hroutí a hroutí a hroutí se i jeho život. Opět má problémy, o kterých jsme se doslechli už z předchozích dílů, navíc se mu ozývá starý známý a on už to prostě nezvládá. Momentálně se tedy snaží zútulnit pokoj, ve kterém přebývá, hlavně kvůli... však se sami podívejte :) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. A blbeček co to neumí, řekne co? Přesně... Řekněme, že ses dostal do problémů. Velkých problémů. RICKY COX ZABIJU TĚ DONNIE HOYLE. ZABIJU. Snažil ses zakrýt stopy, ale to nezabralo. Takže jsi musel opustit město. A teď přebýváš v městečku určeném pro dlouhodobý pobyt.

Už pár týdnů. Prvních pár nocí to bylo v pohodě, ale pak se nastěhoval nový soused a začal dělat docela dost hluku. Opakovaně jsem říkal správci, že nemůžeš spát, protože to zní jako dva lachtani deroucí se ze sítě! A jediné, co může udělat, je, že se ti omluví a dá ti pětidolarový poukaz na benzín. Takže jsi navrhl zavedení zvukotěsnosti do tvého pokoje. Ale potřebuje ilustrační foto, je to...

Jsi v takové situaci? Já taky. Jestli mě slyšíš přes to sexuvzdání, otevři si fotku... pokoje, který sis předtím vybral. A my víme, že to lidské přibouchávání se děje na straně u postele. Takže tuhle stěnu chceme zvukotěsnou. Takže potřebujeme nějaké zvukotěsnění. Takže otevřem...

soubor se zvukotěsnou pěnou. Ty bys normálně reagoval jako: "Sakra, jak to mám dostat na zeď?" *Je to nepravidelné, tak já to zduplikuju a použiju klonování..." Víš ty co? Možná, že teď nejsi v hotelovém pokoji, kde doručovací poslíček instaluje instalatérský systém. Ale zavři všechny tvoje pusy. A poslouchej, co říkám.

Použijeme velice jednoduchou techniku Definovat vzor. Prvně musíš zmenšit obrázek, aby se líp vešel na zeď. Běž na procenta, tak na 45%. A pak vezmeš Obdélníkový markýzový nástroj. Ta věc na výběr čtverce. A pokusíme se vybrat co nejsouměrnější kousek co půjde. Od rohu k rohu, aby tam nebyly mezery. Pořádně se snaž. Běž na Úpravy - Definovat vzor a nazveme to... Tlumič bušení. Dej OK. A zavři to.

Teď se vrátíme do pokoje a uděláme zeď. Teď vezmeme znova Markýzový nástroj a chceme vytvořit tvar zdi, který se tam nejspíš vejde, než přejdeme do perspektivy. Vytvořit novou vrstvu - Úpravy - Vyplnit - použít vzor. Najdi vzor, který jsme vytvořili a dívej, co jsme udělali. Udělal jsi zvukotěsnění bez mezer, hvězdo. Teď musíme...dát... Omlouvám se...

Slyším vlhkost. Dobře. Úpravy - Transformovat - Deformace a začneme to dávat na zeď do perspektivy. Musíš to udělat od oka. Použij svůj nejlepší odhad. Prostě v sebe věř. A od oka to dej na zeď. Zmáčkni Enter. Já jsem si udělal cestu, ty to musíš udělat později. Shift + výběr cesty.

Kde by to mohlo klepat na zeď. Běž zpět na svou vrstvu a klikni... Maska vrstvy a teď to máme na zdi. Takže teď už jen musíme udělat, aby to vypadalo realisticky... Kurva! Ne! Podívejme se, kdo to je. Dlouho jsme neskypovali, blbečku. Jak jsi věděl, kde jsem? Děláš si srandu? Jsi tak nechutně předvídatelný. Jako bys propadl úplné tuposti.

Nejspíš sedíš v nějakém penzionu a schováváš se před nějakým týpkem, protože jsi ze žárlivosti udělal velkou blbost. Nejspíš seš mentál. Nemám pravdu? Špatně! Jsem v apartmánu! Vůbec mě neznáš. Všichni tě znají. A teď se vrhneš na nějakou lidskou trosku, která jde sotva považovat za ženskou. A té tě bude líto.

A pak to celé začne odznova, vole. Nikdy to neskončí. Dokud to někdo neukončí za tebe. Nerozumím tvojí řeči. Španělštině nebo co. Teď jestli chceme udělat ještě jednu věc, která pomůže manažerovi pochopit dimenzi, můžeme jít do Filtr - Renderovat - Světelné efekty. Vyber světlo, nastav to na stadardní. Něco jako bodové světlo. Běž do Texturového kanálu, vyber jeden kanál a dej... mu nějaké hodnotu, klikni OK. A teď jsme tomu vytvořili dimenzi. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Kdo to je?

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

slyším vlhkost :D Zabijácké :D

180

Odpovědět

ten chlapek byl ten wowkar xD

180

Odpovědět

joo ten wowkař mě sere idiot retardovanej

180

Odpovědět

Pouzil jsem nejmodernejsi software, ktery pouzivaji mimo jine i tajne slozky, venoval jsem tomu temer cely den a konecne jsem na to prisel. Vysledek vas muze sokovat, ale jedna se o postavu cloveka, muzskeho pohlavi..

180

Odpovědět

Koukal jste někdo na poslední díl? Donnie je Dane Cook??? Mam pocit, že je to on! Tak to je cool. :) Hele nevíte jestli to tím 20. dílem opravdu končí?

180

Odpovědět

"Who is this?" .. začínám se bát, co se dozvíme příště :/ :D

180

Odpovědět

OO How is it ? :D

180

Odpovědět

Nevím kam to jinam napsat, aby to nezaniklo, ale nepatří tohle: (http://www.mydamnchannel.com/You_Suck_at_Photoshop/Season_1/YouSuckAtPhotoshopADonnieHoyleTributebysn4tchbuckl3r_1408.aspx), za desátou epizodu? Sice tam neni přímo Donnie, ale určitě to patří k seriálu ne?

180

Odpovědět

co to bylo na konci? :D:D:D:D

180

Odpovědět

DragonCZ: taky me to sokovalo :D

180

Odpovědět

Nechápu, proč se Donnie diví, že mu ten wowkař volá, když si nevypnul Skype...ale ten závěr je dobrý:) Who is it?:)

180

Odpovědět

Dneska žádná nová stránka s ronniem?:D

180