Výběr škály barevNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:4 796

Donnie musí potajnu udělat tutoriál v práci a protože se chystá na dovolenou, ukáže vám pár rychlých vychytávek. Jak to celé dopadne dnes? To se dozvíte ve videu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Ale momentálně je mi to úplně u prdele, protože jedu na dovolenou, takže si polib. Dalších několik tutoriálů budu dělat z práce... Rádi bychom měli poradu, kdyby vám to nevadilo. Ztište se. Děkuju. Budu dělat několik tutoriálů z práce, než se budu moct vrátit domů.

Pojďme probrat tu dovolenou. Chci vám ukázat, jak si představuju ideální dovolenou. Poslal jsem pár e-mailů sám sobě. Řekněme, že ses nějak dostal k 760 dolarům a čirou náhodou sis objednal let na pláž v Mexiku se dvěma přestupy ve slevě. Ale to je v pohodě, protože tvůj hotel pořádá akci "Bradavka za půl dolaru." A taky máš kámoše, který si myslí, že má kámoše, který zná tamní servírku.

Tohle budeš dělat na dovolené. Řekněme, že se vracíš z... akce, kde jsi mohl pít, co se do tebe vešlo. Vezmeš si pár mexických dezertů a vracíš se na pokoj, ale nemůžeš se dostat do společenské místnosti, takže musíš počkat na pláži. Podívej na tu pláž. Je úžasná. Ale není tu žádná houpací síť. Poslal jsem si obrázek houpací sítě, co jsem našel na internetu.

Přesunem se do programu, zkopírujem tu síť... Když se podíváš... Mohl byste se trochu ztišit? Máme tady složitý objekt a musíme se zbavit pozadí, ale je tady spousta detailů. Takže co uděláme? Ale ne... Ty už ses natahoval po Kouzelné hůlce, co? O tom si musíme trochu promluvit. Nějaké maminky mi volaly a posílaly rozzlobené maily, protože se prý přes internet snažím jejich syny přesvědčit, že nemůžou používat Kouzelnou hůlku.

A to raní jejich pocity. A ti chlapečci prostě chtějí Kouzelnou hůlku použít. Jestli chceš použít Kouzelnou hůlku, tak to je super. Můžeš si dojít pro Jupíka a ovocnou rolku a za šest hodin se mrknem, jak ti to jde. Mezitím vypnu tyhle dvě vrstvy z pozadí. A kliknu na Vybrat (Select) - Barevná škála (Color Range). Kapátkem sejmu bílou barvu.

Rozmazanost (Fuzziness) nastavím na vysokou hodnotu. Kolem 190, zmáčknu OK. Vybrat - Obrátit (Inverse), CTRL+X, vymažu ten nepořádek a podívej, co jsme udělali. Máš tady houpací síť a ani jsme nepoužili Kouzelnou hůlku! Kamarádíčku! Jen pár kliknutí a už to bylo! - Takže můžem.

- Jo, řeknu mu to hned. - Donnie? - Jo? Donnie, poslouchej, Danika se tě snaží celý den sehnat. - Příští týden jedeš na tu prezentaci. - Co? Bylo to přeplánováno. Jedeš na prezentaci. Ne, já... Jo, potřebujeme, abys jel na tu bezpečnostní - rekvalifikaci nebo co to je. - Ne... Musíš jet.

Vím, že sis plánoval... sebepoznávací zájezd nebo tak něco. Potřebuju, abys ho zrušil a rezervoval si letenku. Odjíždíš v neděli večer a půjdeš na tu bezpečnostní prezentaci. Donnie? Donnie? Donnie? Slyším, jak tam dýchá.

Donnie? Slyším, jak tam dýcháš a klikáš. Potřebuješ pomoct, Donnie? Donnie? Donnie? Donnie?! Přeložil: Rizyk Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu proč po nastavení Color Range mění na invert, potom mi tam zůstane to okolí a síť je průhledná... Když tento krok vynechám jde vše jak má...

180

Odpovědět

pepo: LOL, vtipny, skoda, ze te jenom kritizujou ROFL, chlape

180

Odpovědět

pepa: To říká tobě

180

Odpovědět

pepa: všechno, co je součástí tutoriálu, je od něj a mluví na Tebe, jakožto osobu, která sleduje tenhle tutoriál:-)

180

Odpovědět

hele o kom to mluvi vzdycky treba tady ty uz ses natahoval pro hulku to nedela on nebo co? ze furt rika na na nekoho ty uz si chtel ........

181

Odpovědět

Pěkný jako vždy. Super překlad. Ale myslím, že ho nesháněla Danika, ale Tanika. :-)

180

Odpovědět

Ten konec s typ hribem tam jsem se kacel smichy xD

180

Odpovědět

dejte jich sem víc

180

Odpovědět

Tanika, ne Danika.

180

Odpovědět

Ten hřib neměl chybu :D

180

Odpovědět

Zednik: Kdybychom znali řešení, který každýmu ten problém odstraní, tak to tam dám hned. Takhle to moc užitečný není. Ale jo, možná to tam dám, aby aspoň zmizely tyhle komentáře. To máš pravdu.

180

Odpovědět

ja nechci nic rikat ale fakt si myslim ze by nebylo od veci napsat o tomhle problemu na hlavni stranu aby se kazdej porat nevyptaval co se deje....

180

Odpovědět

lokipol: Tak nám navrhni jinou variantu, která podporuje streamování z YouTube a zobrazování titulků, má lehkou instalaci a dohrává videa do konce.

180

Odpovědět

BugHer0 : Změna přehrávače?!

180

Odpovědět

lopikol: A ty si myslíš, že nevíme o tom, že to lidi štve? Kolikrát mám psát, že zatím nevíme, jak to napravit? Největší problém je v tom, že to dělá dost náhodně. Někomu vůbec, někomu se starým flashem, někomu s novým flashem, někomu v Chromu, někomu ve Firefoxu... nicméně je to chyba přehrávače, který používá starou verzi YouTube API a dokud to neopraví vývojáři JW playeru, tak s tím bohužel nic nenaděláme.

180

Další