Definování přednastavení štětceNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:3 985

Donnie je na útěku a dostává se ke staré známosti. A protože se potřebuje trochu vyzuřit, ukáže vám, jak si nastavit vlastní štětec, který vám ulehčí práci. Kdo to je a co se s tou osobu stalo, se dozvíte ve videu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Hej, co to máš na hlavě? Aha, to je jen blbost navíc, která se ti už nevlezla do hlavy. Moje chyba. Dotklo se tě to? Jsi na útěku, v motelu jsi nenašel útěchu a tak jsi skončil u osoby, o které sis myslel, že už ji nikdy neuvidíš. Vrací se internetový vztah, který jsi pokazil. Ale díky okolnostem ti dala druhou šanci, aby ses měl kde schovat.

Je tu jeden háček. Neřekla ti, že se trochu změnila. Že se růstový hormon, který dávala svým malým závodnickým synům, nějak pomíchal s jejím instatním irským krémovým čajem a ona omylem a nevědomě pila růstový hormon a steroidy pro koně. A možná nějaké prášky na impotenci. A její obličej je jiný.

HODNĚ jiný. A chceš si trochu ulevit u Photoshopu, zatímco je v druhém pokoji. Pojďme se s Photoshopem podělit o to, co jsme viděli. Otevřeme fotku, kterou jsme viděli už dřív. Použijeme a trochu si posvítíme na tenhle subjekt. Tohle je obličej subjektu, který měl nehodu se steroidy a hormony. Nemusím vám líčit všechny detaily. Podívejte se na nějaké baseballové kartičky a pochopíte. Ale nejznepokojivější je...

růst vousů. A to chceme teď ukázat, uvidíme jestli to společně zvládneme. Takže co udělám? Nakreslím chlupy tady. Takhle. Ne tak tlusté. Možná takhle. Nejsem schopný nakreslit milion chlupů po celé tváři, protože... nejsem schopný se na to tak dlouho dívat.

Vytvoříme si štětec, který nám pomůže nakreslit chlupy po celé tváři a dokončit to a vypadnout. Vyberu tuhle vrstvu a půjdu na Úpravy a Definovat přednastavení štětce. A tohle bude náš štětec na chlupy. Můžeme začít výběrem toho štětce. Je tady dole.

A začnem kreslit, ale dívej, co se děje. Vypadá to tak strojově... Co děláš? LOFL!!!! Nic. Pojď koukat na maraton Marthy Quinnové. Je to Dr.Quinnová... Omlouvám se, jsem zpátky. Problém je, že to vypadá moc strojově. A chceme aby chlupy vypadaly víc přirozeně. Takže změníme nastavení štětce.

Klikneme na ikonku štětce a ukáže se tohle. To nám umožní změnit některá nastavení. Začněme s velikostí. Ovlivní to velikost vousů. Můžeme změnit úhel, takže můžeme změnit směr kterým lezou z obličeje. S tím si pohrajem. Tady dole vidíte ukázku všeho, co děláme. Můžeme použít Rozptýlení, aby nebyly všude stejné. Zvýšit hustotu vousů. A podíl atypických vousů. Můžeme dělat spoustu věcí jako Textury, Dynamika barev, ale zůstaneme tady u toho.

A uvidíme, jak to vypadá. Nakresli vousy. Dobře, není to špatné. Je to lepší. Smažem tuhle vrstvu. Vrať se a všimni si, že pokud používáš... Digitální tablet jako já, protože jsem úžasný, což ty nejsi, můžeš nastavit tyhle věci, aby fungovaly s tlakem pera. Další dobrá věc je v Ostatní dynamiky - Průhlednost. A změnit Průhlednost. Podobného výsledku dosáhneš se Splynutím. A nastav je na Tlak pera.

A pak dosáhneš mnohem přirozenějšího... Co tam děláš???? ROFLCON!!!! Nic. Co to kurva znamená? Bože, tak... Můžeš si pohrát s Mísícím módem a najít něco, co vypadá přirozeněji. Přidat víc vousů. Všimni si, že čím míň tlačím, tím míň vousů se objeví. Ale kdyyž se dostaneš k těm hustým částem, kde...

Kde toho bude hodně, můžeš se do toho opřít. Pak to trochu opravíš, ale to je tak vše... Panebože! Já vím, co děláš. Jak to? Protože mám laptop. A co jako? A stojím za tebou.

Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem kouknul skoro, chvilku jsem počkal, protože mi došlo, že to je asi z videa :D

180

Odpovědět

Tak to byl hodně dobrej díl... Jednu chvíli jsem myslel, že se u toho kreslení chlupů poblije. :D V tom jeho hlase je všechno :D

180

Odpovědět

Už se těším na #17 Photomerge

180

Odpovědět

Ten její status - is dealing with guest who wont leave. :D Ty díly jsou čím dál tím lepší.

180

Odpovědět

lol donie má víc nez 2000 pratel D: asi si ho naslo vice lidi :D:D

180

Odpovědět

Našel jsem Facebook donnieho :-D
http://www.facebook.com/profile.php?id=1101738256&ref=search#!/donniehoyle?v=wall&ref=sgm

180

Odpovědět

tak toto je luxusná časť a na FB som sa pozrel len len preto že som chcel porovnať či má ten nový lebo starý vzhlad ešte :D

180

Odpovědět

lol stojim za tebou

180

Odpovědět

poprvé jsem se taky kouknul :)

180

Odpovědět

Já jsem se podívala i potřetí, když se ozval ten zvuk :D.

180

Odpovědět

Ne, mě někdo na FB psal naposled před půl rokem, takže ani nevím, jak to zní...

180

Odpovědět

Někteří lidé na youtube dávají taková videa do kterých se ozývá facebook, skype, icq atd :) Taky mě to štve...

180

Odpovědět

Já se na fb taky podíval, dost jsem se divil, že tam nic není :D

180

Odpovědět

:D nejvíc jak se mu zvedal kýbl když tam dával ty vousy:D

180

Odpovědět

mno, vzdy kdyz jsem slysel tenisovy micek, tak jsem se natahl po mysi, ze to prepnu na facebook a to i presto, ze jsem si precetl komenty predem a vedel jsem ze to hrozi

180

Další