PřemístěníNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:4 407

Donnie si přál mít dítě, ale jelikož jeho divná žena ho podvedla a jeho život se nevyvíjí tak, jak by si přál, nejspíš se ho nedočká. Pojďme si zase trochu pohrát s Photoshopem a podívat se, co Donnieho trápí. Tentokrát se možná dozvíte i něco nového. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Ale aspoň v něčem jsi dobrý. V neumění. Prosím, přestaň mi posílat fotky s Ronniem. SeSnahouZviditelnitSe .com Řekněme, že jsi měl těžký týden. Řekněme, že jsi strávil týden u soudu a oponoval jsi své divné manželce, abys ji donutil v pokračování procesu, protože chceš být otcem a pak všechny tvé sny se ti zhroutí před očima a soud odhodí tvůj případ.

A vyhodí tě ven... Doslovně. Nemáš dítě, žádné děti a máš spoustu soudních poplatků. Měls takový týden? Já taky. Tak pojďme si trochu ulevit u Photoshopu.

Řekněme, že jsi když sis myslel, že budeš mít syna, okamžitě jsi šel a koupil hromadu fotbalových dresů. A koupils písmena a udělal tenhle dres a protože teď je tvůj sen mrtvý a budeš se utápět v samotě a umřeš bez odkazu, protože nemáš dítě. Vytrhli jsme všechna ta písmena, která jsi s láskou přilepoval a tak místo tohohle máme tuhle prázdnou bezduchou skořápku bezejmenného dresu.

Patří dítěti jiného chlápka. Takže tam chceš dát správné jméno. Už jsem udělal vrstvu se špatným... se jménem toho dítěte. Použijeme techniku Přemístění.

(Displacement) Protože teď se to jméno jen nadnáší. Nepřirozeně, nad dresem... Nepřirozeně jako jistá dodávka co se nadnášela před tvým domem, nedávno. Takže chceme ta písmena dostat na dres, aby mohla plnit svůj účel alespoň po dalších 18 let. A použijeme techniku Přemístění a vytvoříme mapu textury toho textilu, takže vybereme vše, zkopírujem a vložíme to nad jméno.

A půjdem na Obrázek - Přizpůsobení - Odbarvení (Desaturate) Neboj se toho a prostě dávej pozor. Pomalu, v klidu. Teď zase vybereme vše, zkopírujem, vytvoříme nový dokument a vložíme to tady. Uložíme to jako dokument Photoshopu a nazvem ho Přemístěný. Tohle zavřem, vrátíme se k tomu, vypnem tuhle vrstvu a vrátíme se ke jménu.

Co teď uděláme, upravíme ho jak chceme. Filtr - Deformace - Přemístění Nastavíme horizontální i vertikální škálu na 20, klikni OK. Teď se tě zeptá na mapu Přemístění. Což je ten soubor Přemístěný, který jsme vytvořili. Klikni, otevři a podívej co se stalo. Vypadá to jako... že je to jméno ohnuté přes ohyby skoro jako se tvoje žena ohýbala přes ohyby matrací sedaček ve Volkswagenu.

Špinavá děvka. Takže teď tomu chceme přidat tu reálnost a vezmem tu vrstvu co jsme nechali nahoře. Jsi na tohle připravený? Podrž CTRL a klikni mezi ty dvě vrstvy. To je ta přidělávací ikona, když klikneš na tlačítko, dívej co se stalo. Dívej na to, přidělali jsme stíny přes...

víš ty co? Já vím, seš nadšený, chceš to jít někomu říct? Chceš to někomu říct? Já počkám. Běž! Jak to šlo? Co říkali? Byli nadšení? Podrbali tě? A řekli, že můžeš jít spát pozdě? Dobrá práce! Můžem to teď dokončit? Běž do té vrstvy, Mísicí mód a vyber Násobit to ti tam přidá i stíny. A dívej, voilá. A najednou jsi tatínek.

Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wick: Chípni
domino: Tak to je nářez :D :D :D

180

Odpovědět

Garf: Děláš si srandu? Koukni se o tři komentáře níž. ;-)

180

Odpovědět

zda se me to nebo je v kazdem dile neco jineho v tom nazvu?

180

Odpovědět

Jednou tam třeba bude You Fuck all Photoshops ..

180

Odpovědět

Tady ty přepisy názvu jsou nejlepší :D, 1. You Sucjk at Photoshop, 2. You Suck at Photoshop, 3. You Suck at Photardshop, 4. You Suck it Photoshop, 5. You Suck at Photoshops, 6. You Sick at Photoshop, 7. Yo Suck at Photoshop, 8. You Such a Photoshop, 9. You Suck a Photosack, 10. You Suck at Photoshop, 11. You Suck at Photoshock a 12. You phuck at sotoshop :D :D

180

Odpovědět

funguje ten odkaz se snahou se zviditelnit.com ??

180

Odpovědět

lol nechcel si napisat "you suck at photoshop" ? .D :D

180

Odpovědět

You phuck at sotoshop xD xD

180

Odpovědět

Wick you are dick!

180

Odpovědět

Tak tohle je dobrá věc ;) povedený díl.. ano, měl jsem radost, ale nikdo mě nepodrbal :(

180

Odpovědět

Ten odkaz, co tam zmiňuje funguje taky jako ten minulý?

180

Odpovědět

ten konec :D:D:D:D:D emh ahm bum :D

180

Odpovědět

Tak tohle je skutečně povedená funkce, to se mi rozhodně bude hodit!

180

Odpovědět

First comment!! xD

181

Další