GayovéGradeAUnderA

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 34
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:373
Počet zobrazení:18 089

Proč je nenávist vůči homosexuálům nesmyslná a jakou sexuální orientací bychom měli pohrdat? Odpovědi na tyto otázky nám poskytne GradeAUnderA v dnešním videu.

Přepis titulků

GAYOVÉ Na světě jsou různé skupiny lidí, které se často a právem potýkají s nenávistí. Politici, ty svině, co vypisují pokuty, a YouTubeři, co se snaží být vtipní... a feministky. Jenomže z nějakýho důvodu mezi ně patří ještě jedna skupina.

Gayové. Jak může mít někdo problém s homosexuály? Nechápu, proč se gayové musí potýkat s takovou nenávistí, když je na světě tenhle člověk, tahle kráva a tenhle blb. Proč se někteří raději naváží do gayů? Gayové jsou fajn.

Pokud se vám nelíbí můj názor, dejte mi šanci to vysvětlit. Gayové nepatří mezi skupinu lidí, kterou byste měli nenávidět. Já vám povím, koho byste měli nenávidět. KOHO NENÁVIDĚT Heterosexuály. Konkrétně mám na mysli chlapy. Já kurva nesnáším heteráče. Parchanti. Víte, kdo na střední chodil s holkama, do kterých jsem byl zabouchnutej?

Zasraní heteráči. Víte, s kým chodí všechny YouTuberky, do kterých jsem zabouchnutej? Se zkurvenýma heteráčema. S výjimkou Hannah Hart. Ale lesby jsou taky fajn. Zkurvení heteráči! Do jednoho vás nesnáším! Zkuste ale hádat, kdo mi nikdy nikoho nepřebral.

Gayové. Scott Williams by mi nikdy nedělal kazišuka. Proto ho tak žeru. V tomhle ohledu vás gayové nebudou nikdy štvát. Proč je teda někteří nenávidí? JEN SI PŘEDSTAVTE... Zkuste si představit, jak by bylo boží, kdyby byli všichni na světě gayové, jenom vy ne.

Představte si, že jste jedinej heteráč na zemi. To by byla kurevská paráda. Karrueche Tran by se rozplývala nad tím, jak moc mě miluje, a nebylo by to naopak jako teď. Lepší to být nemůže. Znovu připomínám, jediná věc, která vám v tom brání, jsou ostatní heterosexuálové.

Kdyby neexistovali, byl by z vás hotovej Dan Bilzerian. Z jakýho důvodu teda někteří nenávidí gaye? A netahejte sem náboženství. To jsou zkurvený nesmysly. Zasraní heteráči. Nesnáším je. Podle mě je gayů nedostatek. Mám druhý Vánoce pokaždé, když se někdo přizná k homosexualitě.

HOMOSEXUÁLOVÉ DĚLAJÍ SVĚT LEPŠÍM Gayové jsou všude. Díky nim je svět lepší. Pokud patříte k lidem, co milují umění a literaturu, měli byste vědět, že gayové na tom mají velkej podíl. Dokonce i Leonardo DaVinci byl gay. A každej z vás přeci miluje hudbu a filmy. Alespoň polovina lidí v zábavním průmyslu jsou gayové.

Stephen Fry, Neil Patrick Harris, Frank Ocean. Dokonce i Gandalf. Ale hlavně byste nemohli sledovat tohle video nebýt Alana Turinga. Homosexuála, který vymyslel počítač. Projevte trochu úcty.

NENÁVIDĚT GAYE JE DEBILNÍ Kromě pití piva a zájmu o sport se i nenávist vůči gayům bere z nějakýho důvodu jako typicky chlapskej stereotyp. Jenomže když se nad tím zamyslíte, je to dost pokrytecký. Pokud nenávidíte gaye, vlastně tím dáváte najevo, že preferujete heterosexuály. Tím pádem se vám snižuje šance, že sbalíte nějakou holku.

Což je upřímně řečeno... dost přiteplený. Takže pokud chcete dokázat, jak velcí jste chlapáci, přestaňte se navážet do gayů. To je přiteplený. Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (83)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč je na p**u (nebo p***l) být gay? Můžu mluvit sprostě? nikomu nenadávám tak snad můžu..
1. Můžete ve sportu jakkoliv vynikat, ale sprchu po tréninku z pravidla už od 4. třídy základky, bez toho aby se Vám nepostavil nedáte ( to by jste museli mít k***a hnusné spoluhráče ). TEN KDO VYMYSLÍ TABLETKU NA NEPOSTAVENÍ PENISU BUDE BOHATÝ JAK z**d, ale koho by to napadlo žejo ?!
2. Váš otec a matka ve vás vidí od narození rytíře, a rytíři ve médiích nejsou nikdy teplí !! Třeba jim hodně hodně podlézat aby vás z ??60%?? případu nevyhodili po přiznání z domu, nezanevřeli.. Zvlášť když máte otce s lahváčem u tv...
3. Pokud chcete svoji orientaci zatajovat musíte být super mistři ve lhaní a to beze srandy, lhát lhát lhát a tak se žije skvělý spokojený život
4. Narážky na gay jsou všude okolo Vás (i vaši milé babičce to nedá když to vidí v tv před 22:00, jak je to k***a vůbec možné? příští prezident bude gay, a pak zanikne svět !
5. Bavení se s holkama je super do určitého věku dokud ji nezačne píchat zarytý heterák a zakazovat ji váš vztah s ní? WTF? Nesnáší gaye ale vám to prostě nevěří pokud nejste vykroucenej v růžovým tričku
6. Pokud to nedáváte najevo máte i plno hetero kamarádů kteří ač to tuší to vůbec neřeší, dokud se samozřejmě nepřiznáte ( pak čekej 10x tolik narážek, čest vyjimkám, opravdu velká čest)
7. Jakmile se blíží gay pride už předem víte co otisknou média, ano přesně to co všichni chtějí vidět. Gay průvody chápu v zemích kde se průvodů za rok odehrává několik, přesto v postkomunistické zemi je to v určitém smyslu pokrok, ale nešel bych tam asi nikdy, tak stejně ani do protestů atd.
8. Být rád za to že je člověk gay? A to se má ten daný celý život nenavídět?
9. Otázky typu, máš holku? Věříš v boha?
9.1 narážky typu Čum na tu p***l, tu bych píchal, to je hnus atd.
10. Zbytek je snad ve videu, tak si někteří pak nedivte že gay ovladne svět, ale to jen díky vaším mindrakům pojebaným

135

Odpovědět

Butt!

170

Odpovědět

Butt again!!

110

Odpovědět

Pár úsekov z biblie som čítal, ľudia si ju interpretujú po svojom. Napríklad čo sa týka homosexuality, nie je tam napísané ,že je to proti bohu alebo hriech. Je tam len napísané že tak potrestal smilstvo. Čo je celkom vtipný trest pre heteráča. Neznamená to však to že homosexualita je boží hriech.

44

Odpovědět

tým netvrdím že je to prirodzené, ale keď už v tej dobe to brali v pohode tak nechápem prečo sa to stále rieši.

44

Odpovědět

+Homo Sapiens SapiensCital na nespravnom mieste. Este je taka vec ze desatoro, ktore zakazuje iny sex ako manzelsky za ucelom plodenia deti.

40

Odpovědět

+JoodgoAha tak dúfam že sa tým riadiš :D :D lol. A určite všetci kresťania :D To si zadrel

41

Odpovědět

+JoodgoČítal som dobre, kľudne to tam nájdeš. Ak sa nemýlim tak to ,že nesmieš mať sex za iným učelom ako plodenie detí tak okrem homosexuálov by sme museli znenávidieť aj heterosexuálov a iných sexuálov čo poznajú antikoncepciu :D viac pokrytecká myšlienka už nemohla byť. Vlastne cigáni by boli OK lebo tí antikoncepciu nepoznajú.

10

Odpovědět

No...gaye nesnášim stejně jako heteráky, vážně mi příjde blbost někoho soudit podle orientace...ALE jednak argumenty v tomto videu jsou s****a(budete jediný hetero na světě, ženy se stále můžou zamilovat do gaye, tím že preferujete hetero lidi nesnížíte svoje šance u opačného pohlaví) a za druhé...Proboha pořád existují ty bukvice - ano, rád dávám na archetypy, protože když je chlap gay, pořád to musí být chlap. Harris - chlap, Turring - chlap a genius...bohužel 80% gayů, co jsem potkal? Fuf....Není to celosvětová pravda, ale proboha, co bych dal za to, abych potkal víc gayů, kteří jsou prostě chlapi

511

Odpovědět

Co bych dala za to, kdybych potkala víc hetero mužů, co jsou chlapi...

112

Odpovědět

Nechápu proc by se gay nemohl brát jako každý jiný. Ja když se bavim s chlapem tak koho píchá je úplně poslední co mě zajímá.

183

Odpovědět

Dokud to není tvoje žena :D

660

Odpovědět

Gayové sou zasraná zhouba lidstva.Vyhladit do jednoho,i lesby.NENÍ TO NORMÁLNÍ.

763

Odpovědět

Nesmíš být na sebe tak přísný.

426

Odpovědět

Lesby mi nevadí, měl jsem lednu známou lesbu, která chodila s holkou co je bisexuálka. V pohodě holky. Gaye žádného osobně neznám a ani znám nepotřebuji. Holce jsem ho 2x omylem poslal do zadku ale nelíbilo se jí to, dostal jsem upozornění :-D Proti gayum nic nemám, ale ta představa, že se šukaj nebo cumlaj se mi hnusí. Některý věci asi nepochopím a nevadí mi to.

636

Odpovědět

trochu pokrytecky nemyslis?

245

Odpovědět

+priteliJe to můj názor a nikomu ho nevnucuju. Pokrytec? to ne. Spíše šašek realista.

312

Odpovědět

Líbání není nechutné a nemusí mít sexuální podtext.
Jestli vám připadá homosexuální anální styk (nebo jen jeho představa) nechutný, je to v pořádku. Lze to řešit tím, že ho nebudete provozovat, ani si ho představovat. U heterosexuálního páru si ho taky nepředstavujete, nebo jo?

123

Odpovědět

+komunardVždycky když je na návštěvě u dědy a babičky tak si představuje jak mrdaj. A strašně se mu to líbí.

70

Odpovědět

Já gaye mám rád; rád si z nich dělám p***l. Eh...

111

Odpovědět

Muj nazor na "problematiku" gayu asi nejlepe ukazali ve videu od Key and Peele Homofob na pracovišti
Nemam problem s nekym kdo je gay. Mam problem s nekym kdo se nechova jako lidska bytost vuci ostatnim.

391

Odpovědět

Neil Patrick Harris je gay? To kdybych věděl, tak bych si nikdy nad ním nehonil. Zasraní gayové!

753

Odpovědět

Hetero chlapi nemají rádi gaye, protože se bojí, že se k nim gayové budou chovat, tak jak se oni sami chovají k ženským (tj. jako k sexuálnímu objektu). Možná šokující zpráva: gay o vás z 99 % nemá absolutně žádný zájem.
K tomu líbání a sexuálnímu životu - dva cicmající se lidi je vždycky ble vidět na ulici, hlavně když u toho mlaskaj a je jedno, co jsou za pohlaví (nevím, že by se na ulici líbalo tolik gayů, to jsem si fakt nevšimla a žiju v Praze, spíš nějací 15+ hetero děcka). A taky - do zadku svý holce ho strčíte, ale když to udělá někdo jinej na chlapovi, tak hned blejete. Další šokující zpráva: (možná překvapivě) mnoho hetero mužů má rádo stimulaci prostaty, a hádejte, kde ta prostata je. Neznamená to, že mají skryté gay sklony. Že má holka ráda lízání neznamená, že má skryté lesbické sklony (protože přece "nejde o zásun").
K průvodům: pokud pride původ je humus a podporuje to, že gayové jsou špatní, pak brazilský karneval dělá to samé heterákům. Hm, ale z nějakého důvodu vám vadí jen ten první.

3019

Odpovědět

Rád se koukám na líbající hetero páry.

Mám několik gay přátel a je s nimi sranda, beru je jako PŘÁTELE a poté jako gaye. Přesto se mi představy jejich intimního života nelíbí.

Nesnáším jakoukoliv menšinu křičící "Jsme utlačovaná menšina chovejte se k nám jinak a líp!". Postoj v dnešní době je jsi hetero bílý muž = jsi zasranej Hitler, umři! Takže dnes tyto menšiny (gayové, vegani a další) utlačují většinu, která aby byla ta "hodná" a "pykala" za to, že je většina jim dopřává privilegií.

Na to aby byl člověk gay, nepotřebuje pochody, duhové vlajky a speciální zacházení a korektnost. Stačí s nimi zacházet jako s ostatními,(což si sami přejí, alespoň většina co má mozek a nechce se jen ukazovat a šokovat společnost) jediné co je třeba jsou manželská práva(vyřešeno), dědictví(upřímně nevím jak to je) a adopce.

1318

Odpovědět

+DivakJá se koukám rád na jakékoliv líbající se páry, přijde mi hezké, že se mají lidi rádi.

Jinak ale občas menšina prostě křičet potřebuje. Třeba...
- Když tě za to, že jsi gay, zavřou do vězení nebo rovnou popraví (některé islámské a africké země).
- Když řekneš mladistvému, že být gay je v pohodě a že není úchyl, dostaneš pokutu nebo tě zavřou (Rusko)

Jasně, že v České republice je to docela super. Proto tady ty pochody nejsou ani tak bojem za lidská práva jako spíš oslavou a karnevalem (a ta řádově desetitisícová účast tomu odpovídá, v Brně před osmi lety pamatuju účast 500 lidí a srovnatelný počet policistů a "nácků".) A taky je prima, že můžeme dát prostor lidem právě z těch zemí, kde si takovýhle pochod neudělají (protože by je u nich doma zavřeli).

Jinak nevím, v jaké společnosti se pohybuješ, ale zatím jsem se nesetkal s nějakým většinovým utlačováním bílých heterosexuálních mužů (krom výkřiků na sociálních sítích, ale tam najdeš cokoliv - viz aféra Černoch z Lidlu z minulého týdne). Ale setkal jsem se s tím, že mi v klubu dva týpci rozbili hubu jen a pouze proto, že si mysleli, že jsem gay.

PS: Manželská práva jsou vyřešena neúplně (nevzniká společný nájem, společné jmění a nemůžeš společně adoptovat), dědictví je vyřešeno stejně jako u manželství.

265

Odpovědět

+DivakTeda z diskuze na netu by člověk skoro získal dojem, že bílý muž je ten největší ubožák na světě. Přitom když se nad tím zamyslím, bílý muž je největší utlačovatel na světě a zároveň kam příjde, tam mu všichni lížou boty, protože má tolik prachů, že si může koupit celou vesnici. Není ti blbý tady brečet, zatímco prezident republiky veřejně uráží homosexuály a děcka v bangladéži ti šijou boty demente?

713

Odpovědět

+Autozdechni buzno, nestojíš mi ani za argumenty

311

Odpovědět

+DivakJsem bílý heterosexuální muž majoritní konfese a národnosti. Nejsem si vědom toho, že by mi to dávalo jakoukoli nevýhodu, nebo si někdo nárokoval výhodu oproti mě. Mohl byste mi prosím dát nějaké příklady?

Zacházet jako s ostatními? No, víte my, majoritní si karnevaly a demonstrace děláme. Ergo upírat jim to právo by bylo proti té vaší zásadě.

52

Odpovědět

Skoda, ze tenhle typek tak nemluvi porad.. i na streamu.

10

Odpovědět

On má stream ?

100

Odpovědět

Jean, co to je na ulici za hluk?
Průvod gayů, sire.
A co požadují?
Lásku stejného pohlaví.
A kdo jim ji zakazuje?
Nikdo, sire.
Tak proč tak křičí?
Jsou to b*******i, sire...

9010

Odpovědět

kdyby to byla pravda a meli stejna prava jako hetero pary (manzelstvi, adopce etc.)
tak to resi minimalni pocet lidi

1933

Odpovědět

+ahojŽádná práva mít nemají. Tím myslím manželství, adopce dětí a další. Ať se przní sami doma, ale necpou do toho děti. Vlastní zkušenost.

2229

Odpovědět

+Steveto je dost zpatecnicky pohled na vec. vlastni zkusenost

188

Odpovědět

+SteveMohu se zeptat na detaily té vlastní zkušenosti? Třeba popsat aktuální psychický stav toho dítěte a říci jeho orientaci?

51

Odpovědět

+ahojManželství :D z právního hlediska je registrovaný partnerství logická věc a to že k tomu mají nějakou oslavu taky, ale nazývat to svatbou je blbost natož je pak pouštět do kostelů!
Adopce jsou problém a to bych řekl, že ten největší na to by takovýto páry neměli mít ze zákona nárok.

39

Odpovědět

+Alennz jakyho duvodu by nemeli mit tito lide z pravniho hlediska osetrene ze to dite bude obou a ne jen jednoho clena?

60

Odpovědět

+ahaV případě, že jedinec si osvojil dítě tak se jedná o I. stupeň a ten lze soudem zrušit třeba v tomhle případě. Pokud to dítě je skutečně jeho tak se nejedná o adopci. A důvod je prostý a to je zabránit výchově gay párem a to hlavně v dnes už běžných případech, kdy dítě putuje z normální rodiny do nenormální rodiny.

011

Odpovědět

+Alennjasne protoze aby bylo dite vychovavano v rodine nebo dejme tomu v uskupeni ktereho ho ma rado je mnohem horsi nez aby zilo v detskem domove nebo napriklad s rozvedenymi rodici co si delaji naschvaly a tak podobne jen z duvodu "aby se zabranilo vychove gay parem"
to je stupidni argument protoze neexistuji zadny dukazy ani informace o tom ze by se dite gayu muselo stat taky gayem (predpokladam ze hlavne z tohohle duvodu to pises)

50

Odpovědět

+lolNikdo neřiká, že se stane gayem, ale že způsob života rodičů ovlivní to dítě. Ano výchovu v dětským domově vidím jako lepší řešení a stále je lepší žít s jedním pravým rodičem, než tímto párem. Navíc pokud by si to právně povolil kdo bude mít přednost homoparentní nebo heteroparentní řešení? Bude to jedno a bude se řešit zaměstnání a další faktory zajištění (v případě, že jde o děti, které ještě nemají nějaký názor protože to je taky hlavni faktor při osvojení). V případě, že tato výchova má důsledky na zdravý a normální vývoj dítěte je toto řešení pro mě nepřípustné.

V dnešní době ani nedokážeme definovat vznik homosexuálů, ze statistického hlediska se jedná i z velké části o traumatizované lidi jež poté doprovází i další sexuální úchylky (a to nechci tvrdit, že bude zneužívat děti) ale že tito jedinci inklinují daleko více k nestabilnímu emočnímu stavu který ze statistického hlediska vede k rozvodu častěji než u tradiční rodiny.

17

Odpovědět

+AlennVýš Alenn, že píšeš bláboly? Žádná statistika nepotvrzuje to co jsi napsal.

41

Odpovědět

Dokonalý :D

112

Odpovědět

Ohledně gayů.. Když to člověk dává najevo svým vzhledem i chováním, tak mi to vadí, ale určitě sem nikdy neřekl, že gaye nenávidím. A navíc, s inteligentním geyem je sranda :D

818

Odpovědět

Ohledně programátorů, hudebníků a automechaniků... Když to člověk dává najevo svým vzhledem i chováním, tak mi to vadí. Ale s inteligentním programátorem, hudebníkem nebo automechanikem je sranda... :-D

3917
Další