Uniklé informace o Samsungu S7 a iPhonu 7GradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:518
Počet zobrazení:12 922

GradeAUnderA je britský YouTuber, jež se na YouTube proslavil svými komentáři ke všemu, co mu přijde hloupé nebo absurdní. Nejenže své názory podává humorně, ale také je snaží podpořit logickými argumenty. Nutno podotknout, že sprostá slova mu rozhodně nejsou cizí. Jeho tvorba může být důkazem toho, že obsah videa by měl mít přednost před kvalitou. Zajímavostí je, že až na jedinou fotku a křestní jméno (Ram) se o jeho identitě neví nic.

Pokud aktivně sledujete novinky na YouTube, tak je téměř nemožné, abyste o Gradeovi ještě neslyšeli. Jeho kanál je totiž jeden z nejrychleji rostoucích kanálů v roce 2016. Kromě toho se často zaměřuje na okolní dění YouTube, což mu zajistilo dnešní popularitu. V jednom ze svých videí se například obul do známého YouTubera MatthewSantoro, kterého oprávněně nařknul z plagiátorství.

Gradeova videa o YouTuberech ovšem nejsou to, čemu se tady budeme věnovat. Dnes zjistíme, co si Grade myslí o povyku, který dokáže způsobit oznámení nového chytrého telefonu.

V komentářích mi dejte vědět, jestli tady chcete vidět i další Gradeova videa. :)

Přepis titulků

UNIKLÉ INFORMACE O SAMSUNGU S7 A IPHONU 7 Až do teď mě tvorba videí nic nestála. Pracuju ve Windows Movie Maker a zvuk nahrávám na Samsung Galaxy S II. Na tenhle. Ale brzo bude v prodeji Samsung Galaxy S7 a stejně tak i novej iPhone. Nejspíš.

Vždycky, když se objeví novej telefon, tak je kolem toho děsnej povyk. Jak bude vypadat? Bude mít nové funkce? Kdy bude v prodeji? Chci si jeden pořídit. Nikdo se ale neptá na to nejdůležitější. Koho to zajímá? Koho to, kurva, zajímá? Všechny tyhle otázky jsou hloupý, protože odpovědi dávno známe.

Jenomže lidi se na ně stejně ptají pořád dokola. Vidíte tu blbost? Tady se snaží zjistit, jaký písmenka a čísla budou v názvu novýho iPhonu. Cože? Koho to zajímá? To je blbost. Odpovím vám na všechny otázky týkající se všech nových telefonů.

Jak budou vypadat, Grade? Skvělá otázka. Když se totiž podíváme na předchozí modely, tak si nejsou v žádným případě podobný. Kdepak, každý vypadá jinak. Myslím to vážně. Kdo se o tohle zajímá? Ray Charles?

Všechny vypadají stejně. V současnosti je telefon z 99 % displej, takže i kdybyste chtěli, tak na nich těžko něco změníte. Už víme, jak budou vypadat, ale i tak se o to spoustu lidí furt stará. Na začátku roku 2016 nastal rozruch mezi technologickými nadšenci, protože unikly fotky iPhonu S7...

Displeje iPhonu S7. Displeje. Fotky zasranýho displeje... A lidi se z toho mohli zbláznit. Tomuhle říkáte zprávy? Mám toho dost. Ukážu vám, jak budou všechny mobily vypadat.

Chcete vědět, jak bude vypadat novej Samsung? Najděte svůj současnej Samsung... vezměte ho do ruky... a podívejte se na něho zblízka. Vidíte, jak se zvětšil? Tak tohle je v podstatě Samsung S7. Chcete vědět, jak bude vypadat novej iPhone? Podíváme se na předchozí modely a zjistíme, jestli jsou si podobný.

Ale ještě předtím vypneme obrazovku a odstraníme odlesk, kvůli kterýmu se zdá, že vypadají jinak. Teď si je prohlídneme. To mě poser! Vůbec si nejsou podobný. Tomu teda říkám důmyslnej design. Co se taky dá čekat od géniů, kteří pojmenovali druhej model iPhone 3G.

a šestej model pojmenovali iPhone 5? Ta jejich genialita se kurevsky vymyká kontrole. Kreténi zasraní. Bude vypadat jako všechny předchozí, jen bude o něco větší. Perlička na závěr. Zajímá vás, jak budou vypadat Sony a Nokia? Samozřejmě že ne.

Kolik budou stát, Grade? Kurevsky moc. Tolik. Abych byl přesnější... tak o něco víc než předchozí model. V každým případě za ně v průměru zaplatíte dvoutýdenní plat. Budou mít nějaké nové funkce, Grade? Nebudou.

Já mám ještě pořád Samsung Galaxy S II, a zatím jsem neviděl žádnou funkci, kvůli které bych si řekl: "No kurva, ten mobil musím mít!" "Jak jsem bez něho mohl žít?" Když byl Galaxy dávno v prodeji a na trhu se objevil Galaxy S II, tak se chvástali větším displejem, rychlejším procesorem a menší tloušťkou. Klasika. S III to samý, větší displej.

Jenomže s S4 už to začalo být pěkně debilní. U S4 se chvástali ještě větším displejem... a teploměrem a vlhkoměrem. Proč? Tohle je telefon, Samsungu. Věř tomu nebo ne, ale mám ho, abych mohl volat známým. Nemám v plánu moderovat počasí.

Ale abych řekl pravdu, tak přišli s jednou revoluční funkcí, kterou pojmenovali SmartScroll. Nevíte, co to je? Podívejte se na tohle. SmartScroll je něco jako Air Gesture. Můžete scrollovat, aniž byste se museli dotýkat displeje. Stačí naklánět mobil dopředu a dozadu. Tohle je ta nejdebilnější funkce, kterou jsem kdy viděl!

Můžete scrollovat a nemusíte při tom sahat na displej, ale stejně musíte mít mobil v ruce. Co je těžkýho na scrollovaní, když mám mobil v ruce? Proč ztráceli čas s vymožeností, díky které akorát nemusíte sahat na displej? Tohle je telefon, Samsungu. Žádný veřejný záchody. Klídek.

Takže S4 má teploměr a vlhkoměr. Samsung si ale řekl, že to nestačí, protože když se na trhu objevil S5... přidali senzor na měření tepu. Cože? Co to má znamenat? Tohle do telefonu nepatří. Jsou to jen náhodný kraviny.

Proč se snaží nacpat co nejvíc kravin do jedné věci? Ze Samsungů se pomalu stávají švýcarský nože. Podle toho všeho bych řekl, že v S7 budou nůžky, šroubovák a párátko. Kromě toho si budete moct změřit krevní tlak, nafouknout gumy a vkrást se do sousedova domu.

To vše s pomocí nového Samsungu S7. Tohle není v mobilním průmyslu žádnej pokrok. Tohle jsou jen maličkosti. Jenomže po všech těch blbostech, jako jsou teploměry, vlhkoměry a anální sondy, se jim nakonec podařilo udělat krok zpátky, protože přišli se zakřiveným displejem. Proč jste to udělali?

Vždyť je to kravina. Nemáte tušení, kolikrát mi mobil upadl. A pokaždé dopadl na bok. Tohle je na dvě věci. Sice to vypadá hezky, ale zároveň se tím zvyšuje šance, že vám praskne displej. Geniální. Kdy se začnou prodávat, Grade? Hele, zrovna jsme si řekli, že novej Samsung a iPhone budou vypadat úplně stejně jako předchozí modely, nebudou mít žádný užitečný funkce, který by předchozí telefony neměly a budou stát úplně stejně jako předchozí modely.

Dokonce bych se vsadil, že už jeden z předchozích modelů máte. Pořád si myslíte, že má cenu utratit půlku jmění za telefon, kterej nepřinese vůbec nic novýho?

No jistě... že ano. Nevím, jak je to kurva možný, ale navzdory všemu, co jsem řekl, si lidi stejně budou chtít novej model koupit. Mohli by se z něj posrat. Ale proboha živýho, co se týče nových telefonů, jsou fanoušci Applu ze všeho nejhorší. Nejen že chtějí telefon, kterej je úplně stejnej jako předchozí, ale většinou jsou schopní spát ve stanu...

několik dní... na chodníku. Jenom aby mohli říct, že měli novej telefon jako první. Tomu říkám kurva úspěch. Vždy jsem snila o tom, že budu první v řadě, když půjde do prodeje něco od Applu. Cože?

Chceš mi říct, že tvým snem bylo spát na ulici před Apple Store? Co to s tebou kurva je? Já to prostě nechápu. Podle mě je tohle dokonalej příklad toho, že věci, který vlastníš, budou nakonec vlastnit tebe. Pro Apple je to ale samozřejmost. ZÁVĚR Znáte rčení, že jablko denně udrží doktora dál od těla?

Ano? Řeč je o ovoci, ne o telefonech. Takže si je přestaňte furt kupovat.

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nikdy si nekupujem nový model vždy si nechávam elektroniku až do rozloženia

00

Odpovědět

Yeah, the voice in my videos isn't my real voice. I'm not 60 years old. I put on the accent and voice a lil because I noticed it makes me speak slower and clearer, which is always a nice thing.

11

Odpovědět

tak hlavně, že se v dalším videu chlubí, že si konečně pořídil Samsung S5 :)

01

Odpovědět

Cez ten jeho smiešny hlas ani nie je rozoznat prízvuk :D Ale myslím, že je to cockney, to aight tomu dosť nasvedčuje. Ermm, who the f**k cares you say ? I do...a bit :)

23

Odpovědět

Samozrejme tým nemyslím telefóny, s videom súhlasím :D

20

Odpovědět

Opravdu děkuji za další skvělý YouTube kanál, doteď jsem ho naznal. Už druhý den se směju od ucha k uchu, zatím u mě vede arachnofobia a proč *@#!& nenávidím sportovní fanoušky. Jinak má i hodně slabá videa, cokoliv komentovat okolo YouTube je dopředu těžká nuda. Video o Pewdiepieovi a nějakých dalších dvou kokotech které ani neznám jsem viděl jen asi 3 minuty a přepnul jsem m na další video (ostatně jak totálně zmasakroval toho dementního vegana to stálo skutečně za to).
Jinak také se prosím přimlouvám za překlad dalších jeho videí, sice mu rozumím ale občas se nechytám.

90

Odpovědět

Tenhle člověk je můj nový hrdina. Prosím, víc z jeho kanálu.
(Ano, očividně žiju v nějakém jiném století než zbytek populace a ještě jsem o něm neslyšela, takže díky, videacesky :) )

250

Odpovědět

Když už jsme u toho iPhonu.

https://www.youtube.com/watch?v=RgBDdDdSqNE

***

Co se týče Nokie, uvidímě s čím HMD přijde, třeba překvapí.

11

Odpovědět

Děkuji, výborné.

30

Odpovědět

Apple přišel s naprostou novinkou náhodou... do té nové předražené blbosti už nemůžete používat svá sluchátka, protože nemá vůbec modul na ně

140

Odpovědět

3:06 chybí čárka
3:20 chybí sloveso
6:51 "zaplatili" tu nedává moc smysl vzhledem k překladu předchozí věty :)
Jinak tenhle kanál je supr a jsem jen pro, aby se objevoval i tady :). Osobně bych se ani nebránil ještě sprostějšímu překladu :D.

42

Odpovědět

Opraveno.

30

Odpovědět

Definitivně VÍC!

ps: Díky za vaše služby. Denně mi zpříjemňujete den :-).

230

Odpovědět

Hlavně jak jsou pořád všude slyšet ti "hrozní" šmejdi co těží důchodce kastrolama a pánvičkama a dalšíma sra*kama. Tohle těží z větší skupiny debilů a nikoho to moc nezajímá... (nevznikají žádné dokumenty či filmy (tohle je první video co vidím(což naznačuje že i kdyby existovali další musí se o ně člověk zajímat...(což se o těch co těží důchodce říct nedá))))

53

Odpovědět

Tohle je jediný "youtuber" kterého jsem schopný poslouchat i přes to, že tento styl nesnáším. Sice jsem už viděl většinu na youtube v angličtině, ale určitě přeložte další!

170

Odpovědět

Nechtěli byste překládat víc videí od Life of Boris? :D

81

Odpovědět

Ten SmartScroll... Co to sakra je :D Vždyť je to mnohem debilnější než scrollovat prstem :D furt musí člově "vyvažovat mobil", nesmí ho blbě naklonit, ikdyž vám na něho třeba v té poloze svítí slunko a v odrazu vidíte prd :D

Nebo nedej bože, když najdete po hodině hledání v obrovském okně to co potřebuje, najedou třeba kýchnete, trhnete mobilem a scroll vás tím trhnutím hodil někam v textu úplně do p****e :D

Fakt nejdebilnější věc, co jsem kdy kde viděl :D

500

Další