Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Pokémon GOGradeAUnderA

Přidat do sledovaných sérií 35
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:4 786

V dnešním videu Grade rozebere několik problémů, které provázely Pokémon GO měsíce po vydání hry. Přestože jsou některé ze zmíněných nedostatků již minulostí, dlouhodobé ignorování hráčů ze strany vývojářů mělo za následek rapidní pokles popularity. Video pochází z léta 2016, kdy hra dosahovala nevídané popularity.

Poznámky:

Caitlyn Jenner - V současnosti světově známá celebrita, v minulosti však americký atlet Bruce Jenner, který v roce 2015 podstoupil změnu pohlaví.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc uz neprekladate tohohle typka? byl skvelej

01

Odpovědět

Jako prcek jsem pokemony zbožňoval, a když jsem se dozvěděl, že se pracuje na Pokemon Go, tak jsem byl hypnutej jak sviň... Ale zároveň jsem měl špatný pocit, že to dojebou... Začal jsem to hrát při releasu appky a můj pocit mě nezklamal, Niantic do té hry nic nedal a vydržel jsem u této hry asi tak 2 týdny... (Pořád je to na nic...) To co byla zábava na pokemonech tam prostě není... Hrál jsem spoustu pokemonu co jsou na konzolích [Red, Blue, Yellow, Silver, Gold, Crystal, Sapphire, Ruby, FireRed, Diamond and Pearl, Platinum, HearthGold, Black i White 1/2, X, Omega Ruby, Rumble, Stadium, Pokkén Tournament a spoustu custom romek a essential her... (Chystám se na Sun or Moon ještě newím kterou :-P)]. Pokemon GO měla a stále má obrovský potenciál stát se skvělou hrou, ale nejspíš se tak nestane... Pokemon Go - RIP 2k16

00

Odpovědět

Video super GradeAUnderA nikdy nezklame, 5 hvězd je ještě málo. Ťal přesně do živého, tohle té hře zlomilo vaz.
Jinak nechci hanit Pokémony, každý hraje co ho baví ale i když jsem byl v té době co sem vtrhli s Gameboyem + s tím seriálem na Nově co dávali v sobotu a v neděli ráno a já byl cílová skupina mě to naprosto nechytilo. I ve škole víc frčely Pogy a hokejové kartičky (OMG co peněz jsem v tom utopil ale nelituji toho) a nějací pokémoni, ani jsem o tom nevěděl a nikoho to nezajímalo.
Jinak Pokémon GO je zkrátka úspěšný, v době vydání bylo opravdu těžké nenarazit na člověka co to nehrál a ani jsem se nedivil když předemnou vylezl někdo z keře s mobilem v ruce. Jenže Pokémoni mají jednu dost blbou vlastnost, tak jak přijdou, tak i odejdou. V jednu dobu trh totálně přesytí až je vám z toho blbě a články o nich vám lezou krkem a pak najedou.... ticho! Bylo to už tady několikrát a vše se opakuje jak přes kopírák. Ale Nintendu to vydělává, tak co řešit že ano?

00

Odpovědět

Od mala miluju Pokemony, v podstatě jsem na nich vyrostl. Proběhla velká mánie v kartičkách, tetování ve žvýkačkách, vyměňování kartiček ve školních jídelnách a jiných veřejných místek (a tyhle akce byly dlouho předem ohlašované třeba na městských informačních tabulí), hodiny hraní a bojování mezi sebou. Čekání na první karetní PC hru, nahrávání dílů na VHS a kdo měl originální VHS se 3 díly, byl machr. Vyráběli jsme si pokebaly z tenisáků a každou pětikorunu utratili za kartičku. A ta extáze, když jsme mohli jít do kina na první celovečerák, kde se poprvé objevil mewtwo a vypadal tak krutě přísně! Ještě ve 20 jsem nosil tričko s Pikachu a Ashem a každý na mě čuměl jak na kokota :D Ale tuhle hru nenávidim. Díky ní každej druhej negramotnej idiot, kterej viděl tři díly pokémonu a relativně nezáživný prožitek pro něj, najednou šíleně zbožňuje tenhle dětský seriál. Stejně jako třeba se Star wars. Srdcovka od mala!!!! a přitom narazim prakticky denně na nějakého blbečka, který má SW na sobě, protože je prostě v módě být nerd a být do něčeho magor. Osobně tuhle zvýšenou vlnu blbečků dávám za vinu Big Bang Theory, čistě můj osobní názor. Od té doby každý ňouma všechno miluje. A bohužel, postupně to zasahuje všechny mé oblíbené věci, seriály, filmy :/ Naštěstí mi zbyl pořád Doctor Who, tak doufám, že nanicovatá falešně uctívačná doba tohohle seriálu nepříjde :)

Hru jsem nikdy nehrál a do dneška mi příjde silně k smíchu, že bych měl chodit po lese a hledat pokemona. Nebo kdekoliv jinde. Možná je to tím, že nejsem líná p**a a nepotřebuju žádnou stupidní aplikaci, abych rád chodil do přírody nebo na zajímavá místa. Největší WTF jsem zažil v metru, když se nějaká cca 17 letá kráva postavila do prostřed schodů (to mezipatro) a chodila z jedné strany na druhou, zatímco další cca stovka lidí jí obcházelo a vyhýbalo se jí. Absolutně neregistrovala lidi a vnímala jen displej mobilu. Po tom, co jsem jí se slovy "To si snad děláš p**u do p****e" obešel a čekal na metro, se k ní připojil cca 50 letý kravaťáček s koženou kabelou a Iphonem v ruce. Nic depresivnějšího jsem dlouho neviděl. A je to vlastně i ta část, která mi vadí nejvíc na tomhle bumu (a jim podobným). Lidi totálně zmagoří a je jim všechno u piči. Žádná ohleduplnost. Nevim, jestli jsem sám (doufám, že ne!), ale tohle neustálé čumění do mobilu mě naštěstí míjí, stejně tak jako fb, insta, twitter a bůhví co ještě. V mobilu mám jen messenger a tím to hasne. Sice nejsem zastáncem názoru toho, že dneska lidi dokáží jen čumět do mobilu, místo aby komunikovali s okolním světem, protože si moc dobře pamatuju dobu před fb a před smartphony a budete se divit, v tom vlaku, autobusu, metru,... jsme mlčeli uplně stejně, akorát jsme koukali z okna, četli knížky, poslouchali hudbu a nebo se prostě jen nudili a pozorovali ostatní. A ve své podstatě tohle všechno můžete dnes dělat přes mobil. Ale smutné bohužel je, že drtivá většina používá mobil jen jako selfie stroj a prohlížeč všech možných sociálních sítí. Díky nim jsme čím dál tim víc zahleděni do sebe, čim dál tim víc si v sobě pěstujeme pocit výjimečnosti a čim dál tim víc nám záleží víc na počtu palců nahoru než na čemkoliv jiném. Příklad za všechny... MHD v Praze, léto, 30 stupňů, přisedne si 40 letá ženská s cca 12 letou dcerou. V ruce mají košíček jahod a jen co si sednou, dcera se natěšeně ptá, jestli si může jednu vzít. Odpověď matky? Rozhořčené NE! Ještě jsem si to nevyfotila na instagram. Dítě dostalo do ruky mobil s nějakou hrou, aby se maminka mohla věnovat fb. Bylo mi fakt smutno a děkuji všem, že nejsem takhle stupidně tupej.

A nějak jsem se rozvášnil, tak sorry, číst to nemusíš :D :D

95

Odpovědět

Poměrně s tvým názorem soucítím, jen jedno mi přijde na palici. Odsoudit něco jen tím, že to je zrovna v kurzu a stvoří to řadu rádoby fandů, mi přijde hrozně povrchní a hloupé. Kdybych byl do toho tak zažraný, jako ty, tak bych tomu určitě dal šanci. Navíc se nikde nepíše, že se stou apkou musíš chovat taky jako pořádný bezmozek. A jedno poučení na konec: země je plná hloupých neohleduplných lidí, ať už s mobilem před xichtem a nebo bez ;)

33

Odpovědět

+pav1Neodsuzuju apku, protože je v kurzu :D Odsuzuju "kurz" samotný, protože se jedná o davové šílenství svým způsobem. A už je jedno, jestli jde zrovna o Pokemony, Star wars, či makaróny se sýrem :D Pořád tu je falešný entuziasmus a lidi "milují" i když je to vlastně vůbec nezajímá. Apka mi celkově příjde hloupá a nesmyslná. Raději půjdu do lesa sledovat srnky, než virtuálního bulbasaura :) A tohle je jen o jeden důvod navíc, proč tolik nechápu úspěch téhle hry a že dokázala zasáhnout i lidi přes 50 let. A to pomíjím všechny ty stupidní úmrtí a zranění, která si lidi při hraní způsobila. Ale to už mě spíše fascinuje, než uráží :D Jako být natolik debilní, že mě při jednom z "lovu" bodne někdo nožem do břicha (asi přepadení, nepamatuju si) a on místo na pohotovost dál pokračuje v hledání pokémonů... to už je na můj mozek hodně přespříliš :) A tuhle davovou stupiditu si dneska můžeš převzít na vícero věcí. Např. selfíe, kde umírá kde jaký idiot, nebo co si pamatuju, tak ještě nedávno ten trapný owling. Bezduchost je to, co mi vadí ;)

11

Odpovědět

V 6:00 tím "put the tip in" podle mě nemyslí tip jako dýško, ale tip, jako "špičku". Asi jako: Nechte mě ho tam strčit alespoň kousek.
https://www.youtube.com/watch?v=-nZ_EZTmFxM

20

Odpovědět

Taky mě to napadlo, ale podle obrázku (striptýz) jsem spíš vsázel na to spropitný. Každopádně oceňuju Archera jako názornou ukázku.

00

Odpovědět

Docela mi to vrtalo hlavou, ale nakonec souhlasím s tebou a Murdockem, takže opraveno. :D

10

Odpovědět

5:59 - "At least let me put the tip in..." V tomhle případě nemluví o spropitným. Tim "tip" myslí špičku penisu. Jakože ať ho nechají si aspoň trochu užít. Uznávám, že nevím, jak to tam nejlíp zakomponovat, ale to spropitný tam nedává už vůbec žádný smysl.

20

Odpovědět

Jednoduše použitím vzrušení/nažhavení... neni to úplně ono, ale má to aspoň trochu podobnej podtext.

00

Odpovědět

No já jsem dneska vystoupil dřív, abych chytil Porygona

11

Odpovědět

Není mým zvykem dávat pod nějaké video pozitivní komentář, ale teď tak poprvé učiním. GradeAUnderA je prostě super! Tím nemyslím jen tohle video, ale všechny jeho videa. Takže dík za překládání.

120

Odpovědět

Sprostá sračka

317

Odpovědět

Kotja

00

Odpovědět

+kotjabrony musí zemřít !

00

Odpovědět

... pokemon go... to furt existuje?

144

Odpovědět

:D Paráda, skvělý překlad jako vždy, hezky vyřešeno s tím Kinder vajíčkem. :D
Jinak, neví někdo, co to je za song, co mu tam hraje pokaždé na konci videa? :)

90

Odpovědět

Na začátku má Match Game theme:
https://youtu.be/kXo9wAWn-hA
Na konci má The Laughing Policeman:
https://youtu.be/hI1nPd7hezM
Tady je zbytek písniček z jeho videí:
https://www.reddit.com/r/GradeAUnderA/comments/4l69n9/list_of_songs_grade_has_used_in_his_videos/

A tady je, jak vypadá (asi):
https://youtu.be/W1ZHLcBYS3o?t=228

70

Odpovědět

+RyelDíky moc. :)

10

Odpovědět

Hlas tohohle týpka miluju hlavně proto že kdyby tweety Pakulu Papita mluvily, zněly by přesně takhle

112

Odpovědět

Ale jinak to bylo zase o hovně

014
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK