Módní přehlídkyGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:6 121

Jedno Gradeovo video o módě už jste měli možnost vidět. V dalším videu s podobnou tématikou se vrhneme do šíleného světa módních přehlídek. Představíme si dva světově uznávané módní návrháře a jejich snad až neuvěřitelně bizarní outfity a stejně jako v minulém videu o módě, si i v tomto prohlídneme pár kousků z internetového obchodu.

Poznámky:
Matthew Santoro je populární YouTuber, který se stal obětí domácího násilí a v několika videích se ho Grade zastával. O nějakou dobu později ho nicmnéně právem obvinil z plagiátorství.

Přepis titulků

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY O současné módě už jedno video mám. Teď chci ale nahlédnout ještě dál, do světa... módních přehlídek! A ty jsou přepychový jak hajzl. Když už jsme u toho, i já mám konečně vlastní trička. Jak už jsem říkal, je to přepychový jak hajzl. Největší módní přehlídky, které pořádá Chanel, Givenchy a Yves Saint-Laurent, jsou fakt něco.

Možná ty názvy taky neumíte vyslovit, ale věřte mi, že na jejich přehlídkách chcete být. Na tomto místě se totiž schází celebrity a přední návrháři z celého světa, aby společně sledovali, jak smrtelně anorektické modelky předvádí na mole píčoviny, jako je tohle... a tohle... a kurva tohle.

Jak to můžou brát vážně? Proč vypadají outfity na přehlídkách vždycky tak retardovaně? Móda má být přeci o oblečení, co lidé nosí. Nikdo normální by si na sebe ale nevzal takovou kokotinu! Někteří návrháři si ujíždí na hrášku, jiní se zase snaží napodobit bosse z Final Fantasy, a aby toho nebylo málo, předvádí se i outfity, ve kterých vypadáte jako chodící vagína.

Co to má kurva bejt? NULOVÁ SEBEREFLEXE Navrhování takových otřesností, je v módním světě jen hromadné honění ega, při kterém si návrháři navzájem říkají: "Pěknej kostým, kámo!" "Děkuji, nápodobně." Nikdo nikdy neřekne: "Co to kurva mají ti dva dementi na sobě?" Příšerný." Přestaňte si ho honit!

Vypadá to debilně a vy to víte. Módní návrháři si kritiku zaslouží, jenomže se jim žádné nedostává. Ve stručnosti si teď rozebereme tuhle pičku, které se taky přezdívá Matthew Santoro. Nebudete tomu věřit, ale tenhle kostým chodící vagíny navrhla jedna z nejuznávanějších módních návrhářek Vivienne Westwood. Ty zvrácená čubko.

Tohle je odporný. Myslíš si, že by se mělo nosit něco, co vypadá jako tvoje vytahaný genitálie? Babko nechutná. Už by neměla navrhovat žádný hadry. Vždyť je kurva senilní. "Vyser si oko, Grade. Může si navrhovat, co chce. Tobě to připomíná píču, protože seš úchyl." To je fakt. Jenomže při té její úžasné přehlídce, se jedné z jejích modelek při předvádění podělaly šaty, a vykoukla jí bradavka.

Zasraná bradavka! Tahle dáma je jedna z nejuznávanějších návrhářek na světě, a to se ani neumí postarat o to, aby se její vlastní hadry nepovolily pod tlakem cecků anorektické modelky. Tohle je snad něco, co se dá čekat od lacinýho oblečení. Jenomže její nejlevnější hadry stojí stovky liber.

NEKONEČNÁ CHVÁLA Abych byl trochu fér, co se dá taky čekat od ženské, která si na ksicht maluje dvoje obočí? Na co máš dvoje obočí, blbko? Jak říkám, musí být kurva senilní. Ale teď to hlavní. Nejenže nebyla kritizovaná, že se její hadry posraly a modelce vypadl cecek, ale namísto toho byla vychvalovaná, protože jí pomohla tu bradavku zakrýt.

Proč? Proč tohle oceňujete? Kdybys nedělala tak debilní hadry, žádnou pomoc by ani nepotřebovala. Krávo zvrásčená. 69 A PÉRA Pokud si ale myslíte, že je kostým píči nebo vypadlá bradavka silný kafe, představuji vám módního návrháře a 53letýho vzbouřenýho puberťáka Ricka Owense.

Ten má za to, že šedesát devítka je móda. Jen se podívejte na tohle. "Grade, ty demente poblblej, on to nemyslí vážně. Dělá si z toho prdel. Určitě je to jen nějakej skeč." To jsem si nejdřív taky myslel. Ale kdepak, není to vtip. To má být opravdová móda.

A bude to ještě horší. Jako by už tohle nebylo dost špatný, Rick Owens měl přehlídku, kde byly některý outfity navržený tak, aby byly vidět ptáky modelů. Vidíte to? Tohle je díra na ptáka. Tam jim mají vykukovat péra. A ne jen tak ledajaký péra, ale jejich neuvěřitelně miniaturní péra. A ani tohle nemá být vtip.

Tohle Rick Owens fakt udělal. Záměrně vybral modely s malým ptákem, aby je pak předváděl v hadrech, který jsou podle mě totálně k hovnu, a taky nechal modelky předvádět šedesát devítku. To může znít sice fajn, ale nevypadá to ani zdaleka tak pěkně. Pokud chcete důkaz, že nejde o vtip, jděte na jeho Instagram. Uvidíte ženu, co se tváří naprosto zrelaxovaně, zatímco z nebezpečné vzdálenosti zhluboka vdechuje výpary ze zadku jiné ženy.

Věřte mi, že tohle není vtip. Tenhle debilní postroj na šedesát devítku, je až moc skutečnej. A podle jeho Instagramu, se dá pořídit na jeho oficiálním internetovým obchodě. Počkat. Internetový obchod? Pojďme se kouknout!

NAKUPOVÁNÍ!!! Tohle je hlavní stránka. Ale já jsem muž. Pořádnej chlap! Koluje ve mně hromada testosteronu. Takže si pochopitelně otevřu pánskou sekci. Jenomže když ji rozkliknu, vyskočí na mě tyhle fotky. Kliknul jsem snad omylem na dámskou sekci?

Kdepak. Tohle je pánská sekce. Tohle má být pánský oblečení? To vypadá jako kostým francouzské služky. Zmrd. A co má být tohle tričko s klokaní kapsou v dámské barvě? To je fuk, nechávám se rozptylovat. Prostě si tady najdeme nějaký nový hadry. MÍŇ STÍŽNOSTÍ, VÍC NÁKUPOVÁNÍ Začneme nějakou pěknou košilí...

Cože? Co to má kurva bejt? Sedm tisíc babek za tuhle košili? Mrdlo vám? Nedám sedm litrů za košili, přes kterou jdou vidět bradavky. To je šílený. Za takový prachy by k tomu měla být i kuřba.

Ježíši! Sedm litrů v hajzlu, a to jsme teprve na začátku. Seru na to. Jdeme na kalhoty. KALHOTY Za čtyři litry?! Za tyhle kalhoty mám dát čtyři litry? Vždyť sahají sotva po kotníky. Kvůli tomu si budu muset pořídit i ponožky, co?

Ponožky za 127 dolarů! Ty zmrde! Pokračujeme. Rád bych si koupil i tento kabát, za výhodnou cenu 2 714 dolarů, kterej nejspíš ušili z pytlů na odpadky. Naneštěstí však nemá žádné rukávy. Proto si budu muset koupit tento za čtyři zasraný litry. A to mi připomíná...

Boty. DO HAJZLU S TÍMHLE INTERNETOVÝM OBCHODEM Dovol mi pár poznámek, Ricku. Ceny mi připadají malinko náhodné, ale sem tam mě pobaví. A ta kreativita a sortiment... No ty vole! Není lehké si vybrat, ale tyhle vypadají asi nejlíp, Takže to máme šestku za boty.

V tuto chvíli je naše útrata 21 tisíc, a to ani není všechno. Vůbec bych se nedivil, kdybych dal litr za dopravu, další litr jako manipulační poplatek a 69 dolarů za zasranou účtenku. Fakt díky, Ricku. Ty šedesát devítkou posedlej kuřbuřte. Záměrně si z toho jen dělá prdel. Podle mě vymýšlí úplný sračky, za který si účtuje absurdně vysoký částky.

Koukněte na tohle. Běžnej obal na iPhone. Dva kusy látky sešitý k sobě. Hádejte za kolik. Za 10 dolarů, říkáte? Ani zdaleka. Za 192.

A teď třešnička na dortu, kterým je tahle sračkama nasáklá stránka. Ten troufalej zmrd prodává i tuhle peněženku za tři a půl litrů. K čemu mi ta peněženka bude? Když si za ni účtuješ tolik, tak do ní pak nebudu mít co dát, ty 53letej onanisto. TOLIK PENĚZ ZA TAK MÁLO Za těchto pár základních produktů, bych zaplatil téměř 18 000 liber. To je skoro 26 000 dolarů.

Takhle vypadá zdaněná roční výplata čerstvě dostudovanýho učitele. Utracená jenom proto, abyste mohli vypadat jako debilové. To neznamená, že ho nenávidím. Jen ať pokračuje, držím mu palce. Ale Ježíši Kriste! Dovoluje si ve jménu módy účtovat tolik peněz. TĚŽŠÍ NEŽ SE ZDÁ? Co se módního návrhářství týče, možná to připadá absurdní jen mně.

Třeba jsou to geniální šílenci. Možná v tom přehlížím něco inteligentního. Tahle myšlenka je ale rychle fuč. Je mi jasný, že v tom, aby se z vás stal módní návrhář, netkví žádná genialita, protože Kanye West je taky úspěšný návrhář. Pokud to dokáže tupoun jako Kanye West, zvládne to doslova každej debil. ZÁVĚR Pochopitelně hodlám rozebrat i módu Kanyeho Westa, ale to bych rád udělal ve videu, které se bude věnovat jen jemu.

Pro teď to tedy nechám být. Uděláme si stručné shrnutí podobné módy: Vypadá debilně, takže ji nenoste, a je kurevsky předražená, takže si to ani nekupujte. Pokud si chcete koupit hadry, chce to něco stylovějšího, ale hlavně levnějšího. Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zadnej zadek tam nedal.. :-(((( a ten mam na tom pritom nejradeji!!

70

Odpovědět

Stejně jako jemu přijdou praštěný košile za sedum tisíc, přijdou podle mě praštěný jeho trička půlce světa, která žije za míň než 2,5 dolaru na den. 25 dolarů je jejich rozpočet na třetinu měsíce a měli by to dát za tričko s kresbičkou?
Pro mě jsou zase praštěný koblihy (sorry, "dounaty") za pade nebo psí obojky s diamantama, každej prostě soudí podle svý mzdy a na co je zvyklej z dětství nebo mezi jakejma lidma se pohybuje. Ale že by mě to tak vztekalo...

520

Odpovědět

Tady ani tak nejde o ty peníze, ale spíše o to, že za ty peníze člověk dostane něco, díky čemu by na ulici vypadal fakt jak idiot. Když si vezmu, tak pokud by člověk měl prachy, tak lepší za pul milionu si udělat opravdu úžasný oblek než nosit tepláky s košilou.

132

Odpovědět

+FajfkaU nás na ulici určitě. Já si ale myslím, že tyhle lidi, co to koupěj, se pohybujou v místech, kde jim to přináší kladnej ohlas. Nebo vyvolaj provokaci, kterou chtěli.. Stejně jako třeba lidi, co si nechaj vimplantovat kroužek pod kůži nebo potetovat bělmo.. Nebo lidi co utratí životní jmění za sbírku známek. Nebo ženský s botoxovou pusou. Nebo krabička malborek denně. Prostě každej máme jinej segment "pí***in", za který utrácíme "panebože takovejch peněz". :-)

80

Odpovědět

Na to video o Kanyem se moc netěším :D že je to blbeček je jedna věc, ale že je to jeden z nejvlivnějších hudebníků 21. století je nepopiratelnej fakt (možná že je dokonce nejvlivnější), ale pochybuju že takovou věc by dokázal ocenit australan co poslouchá akorát AC/DC. Když už překládáte Vox, tak tady je o něm jedno video https://www.youtube.com/watch?v=ZgJyhKEZ8QU

219

Odpovědět

To, že KW je jeden z nejvlivnějších hudebníků 21. století ješte neznamená, že je taky geniální módní návrhář. Tím jeho návrhy nijak nezatracuju, neviděl jsem je, pouze konstatuji.
Jen ať si stěžuje na co chce, má právo na vlastní názor. Připadá mi jako typický Čech, akorát mluví anglicky :D :D :D

PS: AC/DC jsou náhodou boží :)

61

Odpovědět

+TAGuVšak to neříkám, ale u KW to většinou zapomenou jaksi zmínit. A palce dolů u mého komentáře nasvědčují o tom, že se to ještě nedoneslo z USA do ČR. Ale tady všechno nastupuje se zpožděním...

00

Odpovědět

Trh pro hig fashion existuje a prodává se to. Nevidím v tom teda žádnej problém.

33

Odpovědět

Ty přikreslený nožičky u toho návrháře. :D :D :D Zkuste si ho představit rozpohybovanýho.

160

Odpovědět

Tohle je ta evropská kultura, kterou chráníme?

717

Odpovědět

Pořád lepší ženská oblečená jako pič*, než zahalená do černýho prostěradla.

50

Odpovědět

Nie, to nie je súčasť európskej kultúry, to je len výplod fantázie niekoľko úchylných magorov s egom väčším ako Brnenské pohlavie. Nevkladaj vlastné závery do úst európskej kultúry.

00

Odpovědět

Jupí! GradeAUnderA je zpátky! :D

331

Odpovědět

Žádný velký návrat se nekoná. Grade už snad půl roku nic pořádného nenahrál a videí, co od něj stojí za přeložení, už moc nezbývá :-/

22

Odpovědět

+NomitOd té doby co z vlastní blbosti provalil na jednom ze svých streamů svůj obličej, tak od té doby se jeho tvorba hodně utlumila. Škoda, jeden z další hromady Youtuberů co nezvládl náhlý nával slávy.
Jinak poprosím, netahejte sem ty jeho videa o Youtube dramatech, děkuji.

20

Odpovědět

+DouberOh. :( Škoda.

00