Otravné řečiGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:8 211

V dnešním videu si Grade postěžuje na nesmyslnost některých řečí, které většina z nás nepochybně dobře zná. Vidíte to podobně jako Grade, nebo patříte mezi lidi, kteří podobné věci často sami říkají?

Přepis titulků

OTRAVNÉ ŘEČI Tohle jsou řeči, které nesnáším. "Za pět minut tam budu." To teda nebudeš. A moc dobře to víš. Nikdy to není nic jinýho než lež. Když mi řeknete, že tam budete za pět minut, je mi hned jasný, že tam za pět minut nebudete.

Nikdo, kdo tohle říká, ještě nikdy nedorazili do pěti minut. Nebo do čtvrt hodiny. Čekat na někoho "jen" pět minut je horší než posledních pět minut na pásu. Z nějakýho důvodu se čas při běhání na pásu zpomalí. Ale na druhou stranu, když vám zbývá pět minut při psaní testu, je to nejrychlejších pět minut v historii.

Ať mi to nějakej fyzik vysvětlí. Jenomže v tomhle případě je řeč skutečně o pěti minutách. "Za pět minut tam jsem" se dá v podstatě přeložit jako: "Za pět minut.... budu vycházet. Uvidíme se za půl hoďky." Když se někdo zeptá na něco, co už dávno ví. Například: "V tom strip baru s boubelkama mají otevřený od půl deváté, nebo desáté?"

Netuším. "Řekl bych, že od půl desáte." Když myslíš. "Určitě od půl desáté." Proč se mě teda ptáš? Jakej to mělo smysl? Tohle se děje jen občas, a popravdě mi to ani moc nevadí.

Akorát mi to nedává smysl. To je všechno, pokračujeme. Když vám někdo poví, ať se zklidníte. Tohle mě dokáže rozpálit do běla. Nechápu totiž myšlenkový pochody lidí, co tohle říkají. Tušíte, jak na tohle zareaguje rozzuřenej člověk? Nezklidní se. Vlastně se nasere ještě víc.

Mám se zklidnit? A proč? Zrovna mě něco nasralo, takže budu nasranej. Myslíš si, že to takhle chci? Myslíš si, že mě to baví? Některý věci prostě nemáš pod kontrolou. Tohle je jedna z nich. Mám se zklidnit?

A co bude příště? "Nebreč!" "Nezívej!" "Přestaň mít alergickou reakci!" Kokote! Jak kdyby na to byl nějakej spínač. To si vážně myslíš, že když mi řekneš ať se zklidním, tak se najednou budu usmívat od ucha k uchu? Takhle si to představuješ?

Kreténe blbej. A když tak dobře víš, jak se mám vypořádat se vztekem, beru to tak, že ty sám se nikdy nerozčiluješ. Když se nasereš ty, nejspíš si akorát řekneš: "Klídek," a pak je ti fuk, že tě vyhodili z práce, nebo že ti nejlepší kámoš prcá starou. Jestli chceš, abych se zklidnil, prokaž mi laskavost, odpal do hajzlu a nech mě na pokoji.

Tohle bude znít, jako kdybych si to vycucal z prstu, ale nenechte se zmást, protože tyhle řeči jsou mezi chlapama celkem běžný. Nesnáším, když na otázku typu co kdyby dostanete tuto odpověď. Názorná ukázka: "Ty seš na mizině, viď? Co bys dělal, kdyby za tebou přišel mafián, ufiknul ti péro, a pak za něj chtěl 50 tisíc. Ale ty seš bez peněz, takže máš smůlu.

Jenomže pak by za tebou přišlo pět chlapů, kteří by ti nabídli 50 tisíc, když všem z nich nastavíš na pět minut prdel. Nechal by sis projet anál za svýho vlastního ptáka?" A on ti na to řekne: "To je kravina, to se nikdy nemůže stát." Samozřejmě, ale co kdyby se to stalo? "To se nikdy nestane. Jak by mi ho jako uřízl?" Prostě mi odpověz.

Neřeš, jestli je to reálný. Mně je jasný, že to je nesmysl. Už vidím, jak na tebe vlítne nějakej mafián, kterej ti chirurgicky a bez problémů odstraní ptáka, aby tě pak nutil si ho koupit nazpět. A aby toho nebylo málo, hned na to potkáš pět bohatých kuřbuřtů, kteří ti namísto pomoci nabídnou anál za 10 tisíc.

Nám oběma je jasný, že k tomu nikdy nedojde. Proto jsem použil slovní spojení co kdyby. Co kdyby se to stalo? Co bys dělal, kdyby se to stalo? Kdyby! Co kdyby ses vysral na to, že se to nestane, a místo toho mě pobavil svojí odpovědí?

Co kdyby! "No dobře." "Ale to se nikdy nestane." Ty zkurv... Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z jeho videí mam aj tak najradšej keď použije to Butt :D

30

Odpovědět

Otravnej hlas, hnusný čmáranice. To muselo dát fakt práci.

110

Odpovědět

To vytváří nějakej retard? Zda se mám aspoň přetvařovat, že je to dobrý.

08

Odpovědět

Tohle video je spáááása.

To je jak když spolubydlící, příjde domů, zavětří kuře (jídlo) a zeptá se mě: "Ty jíš kuře?" a Já vím, že se mě zeptal jenom proto, že to kuře cítí jinak by se mě totiž na to nezeptal. A když řeknu ano, protože, co jiného bych mu na to mohl řícz ("Ne, to je cigareta"). Tak vím, že jeho odpověď bude se sebeuspokojením: "Já vím, jsem to cítil.".... KDYŽ SI TO KURVA CÍTIL, TAK PROČ SE MĚ NA TO KURVA PTÁŠ!!!! Aaaaaa, uplně jsem se nasral teď :D

260

Odpovědět

Uklidni se...

220

Odpovědět

Mu zkus rict ze je to cigo

00

Odpovědět

Znám moc dobře. Mě vytáčí otázky otce. Naštěstí už doma nebydlím, ale to byly dotazy .... sedím u televize, přijde táta a zeptá se : "koukáš na telku jo?" ..... ne asi stavím sněhuláka dopiče!!!!!!!!!!!!!!

20

Odpovědět

2:48 - Ten překlad se tam dost nehodí; kazí vtip.

11

Odpovědět

"Radši bys o*ukal starou tlustou prasnici nebo se nechal ojet hezkou holkou s dickem do ánusu?"

Klasika :D

130

Odpovědět

To druhé.

132

Odpovědět

+LovecCour42:D ty se nezdáš

17

Odpovědět

druhá volba je ideální pro zdejšího skautíka :D i když on asi nebude ve vztahu ten kdo by hrál roli muže

06

Odpovědět

Prasnice jako ošklivá ženská nebo prasnice jako samice prasete?
(Protože v prvním případě bych to nebral, ve druhým *ehm* taky *nee*...)

62

Odpovědět

+oompatakže možnost dvě jo ?

03

Odpovědět

+Klára Klátilovánaschvál píšeš otázku na kterou je odpověď naprosto jasná nebo si to neuvědomuješ ? ono je totiž vtipné že zrovna v tom videu to je jedna z věcí kterou kritizoval :D samozřejmě, že možnost dvě.

20

Odpovědět

+OZjak to mám vědět ja na takové sračky nekoukám :D

00

Odpovědět

nevím guyz, můj ánus bude panna furt, spíš bych to první a následně se ožral tak, že bych si to nepamatoval :D jenže ta p***l tě bude nejspíš bolet pár dní..

00

Odpovědět

+GoutyouniggezVsadím se že admini by zvolili hezkou holku s dickem ani nic jiného si nezaslouží,kupte jim někdo letenku do Thajska a rychle ! zaslouží si dovolenou plnou dobrodružství :D ! ;)

00

Odpovědět

Pecka jako vždycky! U GradeAUnderA jsem s hodnocením ještě nikdy nešel pod 5 hvězd.

51

Odpovědět

Ale ono to jde. Nesmíš jen furt dávat kurzor a klikat na poslední hvězdu, ale musíš třeba na první atd.

45

Odpovědět

Odpovědět

+LovecTrolla169Dáni se nevzdají a nenechaj se trolit ani lidmi co se za ně vydávaj! https://www.youtube.com/watch?v=LVgiZGz1Mz8

11

Odpovědět

Odpovědět

Miluju ho ♥

42

Odpovědět

Naše nedávná "what if" konverzace s přítelkyní:

A: Když půjdu dnes z práce a v parku budou zrovna pršet klavíry, tak zajdu za svou bývalou a vyspím se s ní.
B: Počkej, to bys mi vážně udělal? To je teda pěkně hnusné od tebe!
A: -_-

413

Odpovědět

Přítelkyně a bývalá přítelkyně?? Nejsi ty rocková hvězda? Tolik holek opačného pohlaví ani neznám...
A nemohla to být čistě teoreticky jen kozatá Fata Morgana?

240

Odpovědět

+pav1tvoje profilová fotka je depresivní plz zmen to n edá se na to koukat ....

06

Odpovědět

+Klára KlátilováZměna už proběhla. Nevidíš ty použité filtry, můj kouzelný úsměv a jiskřící očka?? Ještě teď si na tu změnu zvykám...

130

Odpovědět

+pav1vždit je jenom menší ! :D plz zmen celou profilovku za jinou je to hrozný se na to koukat !

03

Odpovědět

+pav1A ty teda znáš nějaké holky stejného pohlaví?? :-D

02

Odpovědět

+jjkJasný, kdo nebyl v Thajsku, jako by nežil...

80

Odpovědět

+pav1no fuj neříkej že si s takovou holkou trávil čas

01

Odpovědět

Odpovědět

Odpovědět

To posledné ma štve teda najviac! Ako by som sa pýtal na pravdepodobnosť tej situácie a nie na situáciu samotnú, do p*** ******** ******* jeden ******* ****** !!! ...ok, calm down, calm down..

59

Odpovědět

Mě zas štvou lidi, co se na takový blbosti v prvý řadě vůbec ptaj.

195

Odpovědět

+klkJa nehovorím o autorovej otázke, ale o hypotetických otázkach vo všeobecnosti. Napríklad, keď niekto na druhého nadáva a ty sa opýtaš "Čo by si robil v jeho situácii, keby..?" na čo ti on odpovie "To sa nestane." - no a je vymaľované....žiadné zamyslenie, žiadna snaha o vcítenie, nič.

55

Odpovědět

+klkNapř.:

A: Achjo, četl jsi v novinách, co zase udělal Zeman?
B: No jo. Ale tentokrát zrovna neměl moc na výběr. Co ty bys dělala na jeho místě?
A: Cože? Já? Já nikdy nebudu prezidentem.
B: -_-

113

Odpovědět

+jjkDobře, tohle ještě beru.

Ale ptáš-li se, co bych dělal, kdyby se mě někdy nějaká osoba zeptala, co bych dělal, kdyby mi mafiáni uřízli ptáka atd...: sice k tomu nikdy nedojde, ale kdyžtak bych tu osobu poslal do rovnou p****e. :)

52

Odpovědět

Přidal bych ještě jeden bod:
"Miláčku, mám si vzít zelené nebo červené šaty?"
"Ano."

244

Odpovědět

Sorry za grammar nazi, ale takto je odpověď opravdu správná. Když chceš vybrat pouze jednu ze dvou voleb, píšeš před nebo čárku: "Mám si vzít zelené, nebo červené šaty?" :-)
Ale jinak souhlas. :-D

81

Odpovědět

+SleevaSprávně, souhlas v tomto případě. :-)
Ale co když je manželce vlastně jedno, jaké si vezme šaty? Hlavně aby nějaké šaty měla - potom může jít o řečnickou otázku, manželova odpověď „Ano." nedává moc smysl a čárka se v první větě psát nemusí. ;-)

10

Odpovědět

První :D + good video palec up

612