Nakupování přes internet – AmazonGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:7 178

V prvním videu o online nakupování se terčem Gradeovy kritiky stal internetový obchod Ebay. Ve druhém videu, zaměřeném na stejné téma, se Grade rozpovídá o jiném obchodním portálu, kterým je tentokrát Amazon.

Přepis titulků

NAKUPOVÁNÍ PŘES INTERNET 2. ČÁST Pokud jste pozorní, tak jste si všimli, že tohle je druhá část. Běžte se nejdřív podívat na první. I když tohle video bude dávat smysl tak jako tak. Skoro na sebe nenavazují. Stejně si ho běžte pustit. Pokud jste ho viděli, tak víte, že jsem vás nechal hádat, o které stránce bude toto video.

A tou stránkou je... AshleyMadison.co... Kdepak. Dělám si prdel. Jde o Amazon. Tohle se mi moc nepovedlo, protože odpověď máte v názvu videa. To je fuk.

Takže, Amazon... AMAZON Dřív jsem na Amazonu nakupoval pořád, ale teď tam nenakupuju vůbec, protože nefunguje řazení produktů a vyhledávání stojí za hovno. PRODUKTY NEJDOU SEŘADIT A VYHLEDÁVÁNÍ STOJÍ ZA HOVNO Nechápu, co se stalo. Amazon býval boží, ale zničeho nic prošel úpravami, a teď stojí za hovno.

Dám vám příklad. Řekněme, že na Amazonu hledám jistou SNES hru. Hru na SNES. Říkejte tomu jak chcete. Hru na Super Nintendo. Výsledky seřadím od nejlevnějšího. Produkty by měly být postupně dražší. Prvních pár stránek je v pohodě. Žádnej problém. Teď ale přeskočíme náhodnou stránku.

Třeba na 46. stránku z 69. První je hra na SNES za 7,46 liber. Jenomže je to japonská verze. Druhá položka je plyšák za 21 liber. Nic takovýho jsem nehledal a navíc je třikrát dražší. Třetí položka je hra na N64 za 21 liber a 25 pencí. Tentokrát jen o malinko dražší. Potom je tam další japonská hra na SNES, jenom za 8,37 liber.

Z nějakýho důvodu je o dost levnější. Nakonec tam je adaptér, nejspíš kvůli tomu, abych rozjel ty zkurvený hry z Japonska. Navíc je to další velkej skok na 21,95 liber. Nic z toho jsem nechtěl. Chci hru na SNES v anglické verzi. A co se týče těch her s trojnásobně rozdílnou cenou, nečekejte, že by cenu dorovnalo poštovný.

Žádný tam není. Díky tomu vzniká cenový... Je "nepoměr" to správný slovo? Vzniká velký cenový rozdíl. Tím pádem je vyhledávání k hovnu. Když jsem na videu pracoval, všiml jsem si, že levný věci jsou z Japonska. Možná je nějakej způsob, jak je vyfiltrovat.

Jenomže jsem nezjistil jak, takže mě budou dál srát. To je na hovno. Třeba taková kategorie s knihami má rozšířené vyhledávání. Jenomže kategorie zaměřená na počítače a videohry nic takovýho nemá. Proč to tak je? Proč ho jedna kategorie má a druhá ne? Proč jsou mezi jednotlivými kategoriemi takový rozdíly? DEBILNÍ ROZDÍLY MEZI KATEGORIEMI Chybějící rozšířené vyhledávání v některých kategoriích není jedinej takovej rozdíl.

Když vyhledávám v kategorii s knihami nebo s videohrami, tak se mi na každým řádku zobrazuje jen jeden výsledek. Když ale něco hledám v kategorii s kosmetikou... Teda když hledám kladiva v sekci pro kutily... tak se mi tam z nějakýho důvodu nezobrazuje jeden výsledek na řádek. Proč?

Vidíte tyhle ikony? Když jsem v kategorii s videohrami a knihami, tak si díky nim můžu změnit zobrazení, abych měl v jednom řádku tři položky namísto jedné. Když ale půjdu do sekce pro kutily nebo... Teda já tam nechodím, ale vztahuje se to i na kategorii s kosmetikou. Tam nenarazíte na tyhle dvě možnosti, ale narazíte na tyhle dvě možnosti.

Proč jsou tam jiný možnosti zobrazení? To je fuk, podíváme se, z čeho si můžeme vybrat. Když mám zvolenou tuhle možnost, tak stránka vypadá takhle. Podíváme se, co se stane, když vyberu druhou možnost. Cože? Viděli jste to? Akorát se tam objevily rámečky.

Proč si nemůžu nastavit jednu položku na řádek, ale mám možnost si výsledky zarámovat? Tak to kurva díky, Amazone. CENY Řekněme, že sháním laciný sluchátka, takže se mrknu na Amazon. Tak si hledám, a hned na první stránce jsou ve slevě za 50 pencí.

Tohle je na sluchátka až absurdně nízká cena Nenechte se zmást, je to krám od Applu. Za měsíc je po nich. Ale jsou levný, takže je to fuk. Chci si je koupit, takže si to rozkliknu. 4,59 liber za poštovný. To si děláte prdel. Nepřeháním, vážně je to 4,59.

To je víc než devítinásobek ceny. Jak jste si mohli myslet, že je normální uvést cenu 50 pencí. Obzvlášť když je tam poštovný 4,59 liber, kterýmu se nemůžu vyhnout. Proč se poštovný nezobrazuje v ceně, kterou uvádíte? Pro případ, že si něco koupím, aniž bych to chtěl dovézt?

Jdi do hajzlu, Amazone! NASCHVÁL Proč se poštovný nezobrazuje už při vyhledávání? Každej normální člověk by to tak udělal. Tady ale nic takovýho není. Tomuhle neuvěříte. Vzpomínáte si na tyhle bezvýznamný ikony, kterýma si můžete výsledky zarámovat?

Kupodivu mají ještě jednu funkci. Z nějakýho důvodu vám jedna poštovný zobrazí... a druhá ho skryje. Proč? Jakej jste k tomu měli důvod? Co tě to napadlo, Jeffe? Jeffe Bezosi, jsi ředitel Amazonu. Co kdybys to vyřešil? No tak, Jeffe. Vždyť máš na víc. DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY Až se poperete s těmi nesmysly a něco si objednáte, sedíte celej den doma, škrábete se na zadku a nedočkavě čekáte na kurýra.

Ale zakončím to pozitivně. Když zásilka dorazí a ve dveřích na vás čeká kurýr s balíčkem, jehož obsah dávno znáte... jsou to druhý Vánoce.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

podobná s****a jako tenhle novej web videacesky... Bože.

02

Odpovědět

Ten borec má na všechno úplně stejný názory jako já... no, je to prostě borec!

10

Odpovědět

"Tentacle hentai" ve vyhledávání ...

50

Odpovědět

Mám neodbytné podezření, že do té sekce s kosmetikou stejně chodí.

130

Odpovědět

Taky mě to napadlo...

00