Pánská módaGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:323
Počet zobrazení:10 056

V dnešním videu nám Grade představí svého průvodce současnou pánskou módou.

Poznámky:

  • Goldust – profesionální americký wrestler
  • Jeremy Beadle – moderátor britských zábavných televizních pořadů na způsob Ptákovin

Přepis titulků

PÁNSKÁ MÓDA Nesnáším svět módy a sere mě, že vůbec existuje. Není to nic víc než banda arogantních metrosexuálů, která ostatním diktuje, co je zrovna v kurzu, a co by měli nebo neměli nosit. Je mi to líto, ale jejich rady nejde brát vážně. Pokud na sobě máte objemný svetr, neberte si k němu oblekové kalhoty.

Při vší úctě, kámo... A já k tobě žádnou nemám... vy chytráci zasraní mi můžete políbit prdel. Neříkejte mi, co se k sobě nehodí, když obdivujete ty šílenosti, co nosí Lady Gaga. Říkáte si: "Podle mě to je fascinující. Většina si myslí, že je to k smíchu, ale oni nechápou, co se tím snaží říct." Co se tím snaží říct?

Tímhle nám akorát říká, že se oblíká potmě. Tohle je sice debilní, ale někteří jsou dokonce schopní vás posuzovat na základě toho, co nosíte. Rozhodl jsem se vám všem prokázat malou službičku. Podíval jsem se na pár současných pánských módních trendů, a teď vám můžu stručně a jednoduše shrnout, co jsem zjistil. Pojďme tedy nahlédnout do něčeho, čemu říkám: Průvodce módou od chlápka bez módního vkusu.

Odkdy je nezastrčená košile módní trend? Mně to připadá, jak kdyby ses oblíkal nalitej. Nebo jak kdybys měl zmrzlý prsty a prostě si řekl: "To děsně bolí, seru na to." Tady ten vypadá, jak kdyby se ještě oblíkal. Jako by říkal: "Moment, ještě nefoť! Musím si zapnout rukáv a zastrčit tričko." Ale fotograf ho prostě ignoroval.

Začíná to být absurdní. Vystrčenou košili prominu jenom tomuhle, protože si ji ani zastrčit nemůže. Vždyť ten nebohý mladík nemá žádné ruce. Proč by měl jinak prázdné rukávy? Protože to je v módě. Není to tak, jak sem se původně domníval. Tenhle chlápek nemá prázdný rukávy, protože by přišel ve Vietnamu o ruce. Ten dement ruce má.

Dokonce obě. Akorát se rozhodl, že je rukávy neprostrčí, protože tohle je prý modní trend. Nosit oblečení s rukávy, ale nemít v nich ruce. To jako fakt? Nic lepšího vás nenapadlo? Co bude v módě příště? Nosit kalhoty na rukách? Co může být horší než tohle? Co kdybysme rovnou začali nosit oblečení, který nám ani nepadne.

Koukejte na tohle. Myslíte si: "Tohle není zas tak špatný." Říkáte si, že tohle tady nemá co dělat. Mám pravdu? Mám, že? A co si myslíte teď? Nejsou ti ty kalhoty trochu krátký? Vzpomínáte si, jak jsem navrhoval, abysme začali nosit oblečení, co nám nesedí? Ukázalo se, že módní průmysl je o krok přede mnou.

Nosit věci, které vám nepadnou, je teď totiž opravdovej módní trend. Dnes si probereme 10 pánských módních tipů. Zaprvé, oblečení vám musí sedět. Muži často neví, jaká je správná velikost oblečení. Zdá se, že to neví ani módní průmysl. Proč to tak vůbec je? Kdyby se takhle někdo oblíkal ve škole, do které jsem chodil já, tak by se potýkal s brutální šikanou.

Nekupujte takový hadry svým dětem. Nechápu, kdo by to chtěl nosit. Vypadáte v tom jak naprostej mamlas. Nejenže to vypadá debilně, ale je to taky kurevsky drahý. To ani nedává smysl, protože pak vypadáte jak chudáci. Nebudu utrácet peníze za něco, díky čemu budu vypadat, že žádný nemám. Možná jsem staromódí, ale takový hadry mi připadají už od pohledu dementní.

Co se stalo s bundama? Bydlím v Anglii, kde nedávno začalo být chladno. Proto jsem si musel jít koupit bundu. Nemohl jsem ale najít žádnou, ve které bych se za sebe nemusel stydět. Všechny vypadají hloupě. Třeba tohle pako má na sobě kabát inspektora Šikuly. Proč máš na sobě kostým, když není Halloween?

A mimochodem... měl by sis ho vysvléct, vždyť je to dámský kabát. Koukejte... Tenhle má bundu naopak, ale nenechte se zmást, takhle se to prý nosí. Tady tenhle má na sobě sedací vak. Proč? Teď mi fakt došly slova.

Vlastně nedošly. Vidíte to, kurva? Co to u všech... Probo... Vždyť na sobě má legíny! Má na sobě legíny! Proč všichni musí vypadat tak zženštile? Prvně pako s dámským kabátem a pak tenhle debil s legínama.

Ani se za to nestydí. Co se u všech všudy stalo s pánskou módou? Před deseti lety to nebylo tak strašný. Jenom to vidím a... Co to má bejt? To je kurva... A dost! Mám toho dost!

Tohle fakt ne. Zara to nemůže myslet vážně. Někde tady bude skrytá kamera. Musíte si ze mě dělat prdel. Za chvíli odněkud vyskočí Jeremy Beadle. Nechápu, proč se tváříš tak sebevědomě. Vypadáš jako blb. Máš na internetu fotku s dekou místo bundy, v ruce máš kabelku, na krku rolák, ale kdo ví proč, máš u sebe i šálu, a k tomu všemu máš na nohách Goldustovy boty.

Goldustovy! Když nosíte něco z Goldustova šatníku, jste ztracenej případ. Namísto utrácení za tuhle zženštilou bundu, jsi měl utratit za zrcadlo, aby ses do něj podíval, když ráno odcházíš z domu.

Vypadáš jako retard. Jen ve stručnosti, na webu najdete i kabelky, co jsou údajně pánské tašky. Koukněte na tuhle. Tomu říkáte pánská taška? To je možná tak můj pytel.

Tohle s sebou tahat nehodlám. Tohle je dámský produkt. Žádnej chlap by neměl být natolik blbej, aby nosil dámskou kabelku, jen protože se u ní píše, že je pánská. Nemůžete jen tak vzít růžový krajkový tanga, označit je jako pánská, a čekat, že si je někdo koupí. Měli byste mít víc rozumu, chlapi. Když tohle nejsou pánský tanga jen proto, že se to u nich píše, ani tohle není pánská taška.

ZÁVĚR Abych to shrnul: Móda je podle mě debilní. Je to kravina. Všechno to oblečení je tak nepraktické, jenomže je v módě ho nosit. Takhle prostě vypadá dnešní móda. Stačí přijít s něčím odlišným. Je úplně fuk, že je to nepraktický a vypadá to hloupě.

Hlavní je akorát, že se to něčím odchyluje od normy. Můžete nosit cokoliv, pokud to nosíte tak, jak nebylo původně zamýšleno. I když to vypadá hloupě a je to nepraktické. Pokud to jde mimo normu, je to móda. Móda je dementní. Ti debilní metrosexuálové z módního průmyslu, si o sobě musí přestat myslet, že jsou něco víc, protože to není nic jinýho než banda kreténů s mizerným vkusem.

Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám rozbitej teleskop, ale když byl ještě zdravej, tak jsem takovýhle mamlasy chléstal za uši až kvičeli jako holky při protržení blány... koneckonců vždyť mají stejné hadry.

Přímo libůstka jsou pak ti "gentlemani" kteří nakupují jen v "barbershopu" a obchodech kde je slovo "gentleman" "fashion" "look"...atd. Takový mám nejradši, piští jak holky, když jim chči*u na boty

21

Odpovědět

Tedy, na někoho, kdo se živí řvaním do mikrofonu, je autor docela konzerva.

Rozdíl v pánském a dámském oblečení je drobný rozdíl ve střihu a možná v poloze knoflíčků. Vyjma spodního prádla, samozřejmě. Pak si to může každý nálepkovat jak chce. Diskuse níže o trenčkotu je toho důkazem.

Havlovky? Člověk si je alespoň nepošlape? Pončo? Rychle se sundává a nasazuje a účel splní. Košile venku?
Úspora času. Jako mikina s kapucí vpředu nebo kabát s rukávy, co nejsou na ruce, jsou divné. Ale jinak je to fakt jen věc osobního vkusu.

521

Odpovědět

jj, ještě jak řikal, že týpek co by si vzal krátký kalhoty by se u něj potýkal s šikanou :'D :'D :'D přitom ty videa vytváří nějakej nerd, kterýmu se holky smějou za to, jak vypadá

prostě sandálovci si můžou vylejvat vztek na videacesky, ale stejně se pak cejtěj blbě, když jdou vedle týpka, kterýho na internetu označujou za gaye...

28

Odpovědět

+FrankMožná to video bylo hlavně o tom, že někteří lidé jsou idioti, kteří kupují neustále nové hadry, jen aby byli IN ...

Jsem rád, že je mi jedno co nosím. Že se spokojím s tím mít na sobě věci za pár stovek a ne předražený hadry za tisíce.

Nejlepší jsou pak tací, co si myslí jak nejsou borci, když mají na sobě bundu za 3000. Bych blil.

Ale kdo chce kam ... ;)

51

Odpovědět

+Paveloshlavně ti může bejt u p****e, co maj ostatní na sobě.
Tím, že říkáš, že bys blil, když má na sobě někdo bundu za 3000, jenom ukazuješ, jak jsi závistivý.

10

Odpovědět

+PavelosBundu mám za 6k a to rozhodně nemám peníze na rozhazování, není to žádná stylová bunda, je obyčejná černá s malinkým znáčkem "O'Neill". Ne nadarmo mi otec se strýcem od malička řikal na spoustu otázek: "Nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit kupovat levné věci". Ceny bych pod tohle video vůbec netahal..

PS: líbí se mi jak tu spoustu těch teploušů léčí své komplexy a nadávají na autora videa, že je to nerd a podobně:DD a brání tu pánskou módu. peace

51

Odpovědět

Souhlasím s ním až na jednu věc - trenčkot je pánský kabát! Původně britský armádní kabát odolný vůči jakémukoliv nečasu. Na ten nesahat! :-))

107

Odpovědět

ale ne ten co měl na sobě týpek na obrázku.

280

Odpovědět

Tahle bundička??? Armádní kabát?? :D Jestli chceš pořádnej kabát, podívej se na naše kongo - je to jednoduchý, lehký, dlouhý, pevný, pohodlný, můžeš v tom dělat absolutně cokoli. Už vidim, jak se v tejhle kravině s páskem a knoflíkama venku někdo plazí trním :D:D.

53

Odpovědět

+BullOverHochu, evidentně nevíš, o čem mluvíš. To, že je něco armádní ještě neznamená, že se v tom budeš plazit v zemi nikoho. Je to důstojnický kabát. Dostuduj si, základ zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Trenčkot :-)

50

Odpovědět

+JarinOk, tak jako módní doplněk pro důstojníky... ti ale můžou nosit naprosto cokoli, tam se na nějakou kvalitu a praktičnost nemusí moc koukat, když je to čistě reprezentativní.

01

Odpovědět

+BullOverTo je teoreticky pravda, jenže ty kabáty nosili důstojníci i v zákopech 1. sv. v., takže minimálně nějakou kvalitu to mít muselo. Byly nepromokavé a látka byla mimořádně odolná, do těch sraček ideální. A taky je pravda, že si ho z nějakého důvody v oblíbily ženy a drtivá většina dnešních trenčkotů je dámských :-o. A taky jsou samozřejmě většinou z bavlny a ne gabardénu, čímž samozřejmě ztrácí původní vlastnosti.. ale jako módnímu doplňku to asi tak nevadí.

10

Odpovědět

Eh, s**t se někomu do toho jak se obléká... :D

Myslím si že tahle volnost je v "fast fashion" docela dobrá(trend rychle přijde a odejde - fakt je na člověku jestli se ho bude držet) . Pro mě je to ještě docela málo co se týče vyjádření sebe sama, např. japonci tohle mají zmáknutý, boření gendrový/barevný/materiálový hranice je taky jedna z možností atd... Vtipný je že si bere na paškál Zaru která je známá tím že neuvěřitelně rychle "kopíruje a krade trendy z modních mol. A snaží se být hip pro určitou skupinu.Jako kdyby neexistoval jiný modní řetězec, a on byl nucenej tyhle produkty kupovat.

49

Odpovědět

To je sice hezký... ale když pak člověk nesežene normální oblečení, protože všude jsou tyhle módní, absolutně nepraktický nesmysly, tak je to celkem smutný... naštěstí máme větnamce :D ti to jistěj.

162

Odpovědět

+BullOverhm..co je vlastně normální ? Každý máme tu hranici jinde.
Jinak v ČR je pouze jedna Zara (+ online)
Myslím si že sehnat "normální oblečení " není naprosto žádný problém.
Pouze se rozšiřují možnosti. A díky tomu si každý najde to svoje.

42

Odpovědět

Nejlepší je teprve ta móda kalhot na půl žerdi.. dost často to už vídám i u nás, ale ve videích ze států je to v podstatě všude. To ti lidi neznají tu vězeňskou symboliku, že jsou "k dispozici"? Co normálního člověka vede, aby to imitoval? :-D

Nevyžaduju přílišnou formálnost, ale mám pocit, že je v současnosti módní úpadek.. všude samé tepláky, ve školách, v obchodech, na úřadech,..., bych blil.

201

Odpovědět

Taky nejsem zastánce nošení kalhot stylem že u týpka vidíš jestli nemá náhodou bláto na hřišti. Použiju argument z videa. Je to k******y nepraktické a nedá se v tom hýbat! :D Ale ta rozšířená fáma že to začalo ve vězení mi přijde stupidní neříkám že se tak kluci nemohli dorozumívat ale neřekl bych že to tak začalo. :D Spíš jak ti černí gangsteři nosili 5 glocků a uzi za kalhotama tak jim furt padali a místo pásku si koupili mega velký triko :D

21

Odpovědět

+DrtičSanic3000Já znám hypotézu, že se tak oblékl otrok, když doprovázel pána někam, kde by mohl zdrhnout. Takže ano, je to nepraktické, a nedá se v tom hýbat. To bylo původně účelem. A všelijací potomci otroků to začali nosit "for memory". No a pak se to rozšířilo na milovníky kultury z toho prostředí vzešlé.
Ale ruku do ohně za to nedám, jen jsem to slyšel.

00

Odpovědět

Z kriminálů to pochází, ale nosili to z důvodu, že ve vězení měli zakázané opasky a ty kalhoty jim jednoduše padaly ;).

00

Odpovědět

Móda je motor utrácení. Musíme být pořád nespokojení, abychom si kupovali prostředky na "štěstí". Tak je v módě hubenost - všichni kupují tablety na hubnutí. Když se zpomalí prodej, dají do módy svalnatost - kupujeme proteinový tyčky a permice do fitka. S oblečením to samý, odjakživa. Rtěnky i podpatky ve středověku pro muže, v novověku pro ženy. A až se to zas okouká, jen se to prohodí a hurá, peníze se pořád točí. Tak nosili chlapi punčochy, pak ženský, no a už je zase čas na chlapy. Ale lodičky vám teda nepřeju, to fakt ne. :-D

122

Odpovědět

Hoodně dobrý video - je to tak. Zbohatlící zas nevěděj, co s "těžce" vydělanejma penězma ... A propast se zvětšuje, šulíni...

68

Odpovědět

Uz aby pohar opet pretekl. Zluc musi ven.

31

Odpovědět

Proc je "tezce" v uvozovkach? xD Se mi libi jak dnesni krysy, co behaji v podelanym kolecku, nemaji ani zasranyho tucha, co znamena vydelat "tezky" penize.. Samorejme nebavim se tu o lidech povolani "syn" atp. ale o lidech, co ty prachy vydelali.. O tom, jak je tezke podnikani, se VAM krysam muze jen zdat.. Vite uplnou picu, vas strach vam nedovoli to zkusit, tak aspon nadavate. Nula nulou zustane

106

Odpovědět

+klnasfklnasf: Úplne s Tvojím názorom súhlasím. Veľa ľudí si myslí, že celý deň iba sedíš v kancli na PC a prepínaš si facebook s youtube. Prípadne iba leňošíš doma.

Ale myslím, že to šlo napísať aj bez toho urážania :)

71

Odpovědět

A čo tie tepláky čo vyzerajú akoby ste si nakládli pár hoven do kalhot? .Hlavne keď si to niekto oblečie do mesta.

211

Odpovědět

Teplaky jsou to nejlepsi, co mohlo chlapy potkat.

110

Odpovědět

+Siraj ty nosíš tie tepláky s hovnami pri kolenách do mesta?

81

Odpovědět

+verejnynepriatelNejsou tepláky jako tepláky... normální pohodlný tepláky na doma jsou prostě úžesný. To, o čem mluvíš ty, s nima nemá nic společnýho. To je spíš špatně oblečená mikina bez díry na hlavu.

140

Odpovědět

+BullOverja viem čo sú klasické tepláky na doma :) ale píšem ,že existujú aj tepláky ,v ktorých vyzeráš ako lofas. A sú to tepláky len majú iný strih.

00

Odpovědět

Jinak mně nedá sem nedat vývoj kalhot:

1url.cz/ZtsBx
1url.cz/ytsBA

:D :D

150

Odpovědět

Ze všeho nejvíc mě stejnak serou ty týpci, co nosí čapky jen tak lehce posazeny na hlavě ... jakoby jim nad tou prazdnou palící jen levitovaly ...
Si je dpc nemuzou nasadit na tu hlavu celý ...

440

Odpovědět

Kdyby to bylo možné, tak bych ti dal mnohem víc palců nahoru. :D Přesně jsi vystihl, co mě dokáže vytočit k nepříčetnosti. :D

80

Odpovědět

Chápu, že si jí nenasaděj celou (to taky nemusim), ale proč jí vůbec nosej??? Jakej to má význam? Čepice je od toho, aby člověku nebyla zima (hlavně na uši)... když jí nechci nosit tak, aby ten účel splňovala, tak proč bych si jí vůbec bral? To je jak nosit jen kostru od dešníku - je to stejně nepohodlný jak deštník samotnej, ale zároveň je to úplně k hovnu.

83

Odpovědět

Kay a Peele to skvěle vystihli:

Souboj čepic

:D

24

Odpovědět

Ještě mu tam chyběly roztrhané džíny :D

353

Odpovědět

Jednou si takhle vedle mě ve vlaku sednul kámoš s těmahle džínama, tak jsem to nevydržel a začal mu škubat chlupy přes ty díry :D od tý doby jsem ho v tom neviděl :D

13

Odpovědět

já si zas myslim že v tomhle byl dost mimo

777

Odpovědět

Já si zas myslím že sis zrovna objednal pánskou kabelku

1084

Odpovědět

+StifyXD stěr jo, ale stejně: mně se tyhle ,,teplejší˝ kolekce taky zrovna nelíbí, asi vybral zrovna Zaru, která je timhle stylem známá. Ale zkoušení něčeho novýho v modnim průmyslu přece neni na škodu, ukazujou možnosti a kombinace, nebral bych to jakože tě nutí ať si koupíš celej komplet i s kloboučkem a kabelkou jako je to přímo na obrázku. jo jsou to sem tam docela úlety, který ,,normální" lidi nosit reálně nemůžou a mě celej ten módní svět taky sere jak je přemrštěnej, byl bych v tom posuzování ale opatrnější. Tenhle týpek podle mě do světa módy očividně nijak extra nevidí. To je stejný jako kdybych já začal dělat chytrýho kolem moderního umění a natočil bych video o tom jakej je to všechno odpad.

78

Odpovědět

+vlasy98Video o tom, ze moderni umeni je odpad existuje a brzy tu bude prelozene. :-D

311

Odpovědět

+hAnko:D no nevadi

01

Odpovědět

+vlasy98Problém je, že narozdíl od moderního umění, tenhle svět módy se většiny lidí dotýká. Někdo někde vymslí nějakou totální kravinu (nebo jak "vzniká móda"?) a pak tě lidi souděj podle toho, co nosíš (někde víc, někde míň, ale to, jak a jestli "dodržuješ" módu, utváří v ostatních nějakej dojem).

01

Odpovědět

+vlasy98Proč by se nemohl vyjádřit k pánské módě, ta se ho jako muže týká a to i když není zrovna zběhlý v oboru. Naopak není ke škodě když se vyjádří i laik. Spoustě oborů zabývajících se estetikou chybí objektvní kritika, jiný pohled a někdy i trochu návrat na zem - designeři často dělají věci spíš pro sebe, pro své kruhy aniž by je nakonec zajímalo kdo je koncový zákazník. Aspoň to video není jen rant na to jak je to blbý, ale ukazuje jaký z toho může mít nezainteresovaný člověk dojem a myslím že má celkem trefné poznámky. ;)

50

Odpovědět

+vlasy98Jestli jsi chlap, tak řešením módy to vylučuješ. Neříkám "chodit do práce/z práce v montérkách a nosit bundu o X čísel větší,... Ale řešit kabelky, stany a sedačky místo bundy... Chlap = praktičnost - tím jsem byl vychovanej a je to pravda! Zbytek je zhýralost.

63

Odpovědět

+beanyajo zlatej střed, to beru, proto musí existovat jak lidi co chodí všude ,,v montérkách˝, tak stejně metrosexuálové z katalogů. Z obojího si něco vezmeš a nebo si řekneš: tohle ne.

13

Odpovědět

To mi připomnělo, jak jsem si nedávno šel koupit nové džíny a po projití tří obchodů jsem vzal ty jediné, které nebyly úplně úzké. Prostě normální se už nedělají nebo co. A to jsem teď ve Francii viděl i pár mužů v takových těch úplně obepnutých džínách, o kterých jsem si myslel, že jsou jen pro ženy. No vypadalo to minimálně dost divně.

Ale zastrčenou košili nemám rád. Je mi to nepříjemné, vytahává se z kalhot a připadám si tak "fotrovsky", takže v kanceláři si jí vytáhnu a do kalhot jí strkám jen před nějakým jednáním nebo cestou zase domů. Mám teda na mysli běžné oblečení, oblek do práce nenosím.

363

Odpovědět

Tak ono treba aj mať košelu kt. je určená na nosenie "von z nohavíc". Nie si len bežný dress shirt vyhodiť von z nohavíc. :P

50

Odpovědět

Ako spieva Řezník:
"Nechápu proč nosí kluci hrozně úzký džíny,
to asi aby dobře vynikli tvrdé jejich vagíny!"

107

Odpovědět

+ghola36v jakým songu to je?

00

Odpovědět

Neuvěřitelně přesné vyjádření mého (a doufám že i většinového) názoru na dnešní módu :-D

524

Odpovědět

Jedno z najlepsich od neho podla mna, este ako vyzeraju nove telefony bolo dost cool.

294

Další