Pracovní pohovoryGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:354
Počet zobrazení:13 624

Tentokrát se Grade nebude nad pohovory jen rozčilovat. Kromě toho nám poskytne i svůj vlastní návod, jak úspěšně zvládnout jakýkoliv pracovní pohovor.

Přepis titulků

PRACOVNÍ POHOVORY Pokud sedíte celej den u YouTube, tak to znamená, že jste bez práce. Ale nebojte, poskytnu vám svůj vlastní návod, jak si sehnat práci. GRADŮV NÁVOD, JAK SI SEHNAT PRÁCI Ještě před pohovorem si musíte nějakou práci vybrat. Nebudeme si nic namlouvat.

Na čem vám nejvíc záleží? Samozřejmě že na tom, kolik si vyděláte peněz. Proč teda většina nabídek vypadá takhle? Já chci vidět čísla. Proč je u platu napsaný dohodou a konkuren...? Tohle je mi u prdele! Řekněte mi přesný číslo! VYJADŘOVÁNÍ Jednou z dalších důležitých věcí je způsob vašeho vyjadřování. Pro člověka jako já to není problém, já jsem dost výřečnej, ale vy si to možná potřebujete procvičit.

Samozřejmě, že se musíte chovat profesionálně, nemůžete tam jen tak napochodovat: "Hele, vole, tak co bude s tou prací?" Jenomže si sám sebe na pohovoru nedokážu představit ani takhle: "Zdravím, šéfe." To bych byl bez práce. Pokud na vás někdo špatně zapůsobí jen tím, že vás takhle pozdraví, tak si o sobě musíte myslet kurva hodně.

Pokud musíte znít, jak kdybyste v řiti měli zaražený koště... tak si ho do ní vrazte. VZHLED Až si ucpete prdel, tak na sebe nahoďte oblek. Nezáleží na tom, jestli žádáte o práci tělocvikáře nebo kamioňáka. I když v něm nikdy nebudete pracovat, tak si ho kurva musíte vzít. Na oblečení si dejte záležet, i kdyby to byla práce, při které žádný mít nebudete.

DEBILNÍ OTÁZKY Jednou z největších překážek jsou debilní otázky, na který se vás budou ptát. Pomůžu vám s tím. Tady jich pár máte. MOTIVACE "Proč se o tuto práci zajímáte?" Kvůli penězům, demente.

Tahle práce je totiž lepší, než být bezdomovec. Nechci skončit jako feťák, co žije pod mostem. CÍLE "Kde se vidíte za pět let?" Snad ne v téhle díře. Doufám, že vyhraju loterii a trochu si přilepším. VAŠE OSOBNOST "Jaké jsou vaše slabé stránky?"

Ani nevím, kde začít. Jsem nedochvilnej, asociál, nesnáším lidi, každou chvíli si leštím bambus, jsem rasista, úchyl, sexuální delik... Hlavně neříkejte nic takovýho. Chtějí po vás, abyste řekli svoji silnou stránku, ale podali ji jako slabinu. Například: "Jsem takovej perfekcionista, že práci obětuji všechen svůj volný čas, i kdybych měl přijít o rodinu.

Ať jde do prdele." Musíte říct něco takovýho. Je to debilní otázka, protože po vás chtějí, abyste jim nakecali kraviny. Pokud totiž budete upřímní a řeknete, že jste nedochvilní... tak tu upřímnost nikdo neocení, a žádnou práci nedostanete. Proč se mě na to teda ptáte? Když se mě na něco zeptáte a já vám na to bez problému odpovím, tak o to místo přijdu.

Moc děkuju, zmrdi. Neodpovídejte pravdivě. PREFERENCE "Proč jste si vybrali naši společnost?" Abych byl úplně upřímnej, tak jsem si vás vybral jen tak. Jsem nezaujatej, klidně bych dělal u konkurence, ale vaši nabídku jsem objevil první.

ZMĚNA KARIÉRY "Proč jste se rozhodl změnit zaměstnání?" Protože mám malej plat a šéf je kokot. Stejný jako předtím. Když jste upřímní, jste bez práce. Bylo by to totiž "neprofesionální". Jenomže to je pravda. Zasloužím si víc peněz a šéf je debil. To vám nepřijde povědomý? I ten chlápek u pohovoru si musí říkat: "To znám, kámo."

Kdepak, místo toho jste bez práce. VY "Co mi o sobě můžete říct?" Nikdy nevím, co na to mám říct. Mám rád nachos... Jsem dobrej v Call of Duty... a fetuju.

ZNOVU VY "Jaké máte koníčky?" Abych byl upřímnej... žádný nemám. Většinu času vysedávám u počítače, hraju videohry a na netu sleduju ostatní mamlasy, co hrajou videohry a...

To je všechno. Nemám žádný koníčky. Chtějí slyšet věci jako: "Ve volným čase hraju na kytaru." Nechápu, proč je tohle zajímá. Tohle je úplně k ničemu, pokud se zrovna nehlásíte do kapely. VZTAHY "Co by o vás řekli kolegové?"

Proč to kurva taháte ze mě? Zeptejte se jich. Proč se mě na to ptáte, když jsem vám dával posudek, kterej jste si sami vyžádali? Co se na něj podívat? Co by o mně řekli kolegové? Pravděpodobně nic hezkýho, abych byl upřímnej. Ale já upřímnej nebudu, už jsem se poučil.

Radši si něco vymyslím. Co by o mně řekli? Že jsem kurevsky sexy. Co tam máte dál? SPOLEČNOST "Co víte o naší společnosti?" Vím, že máte volnýho fleka. OSTATNÍ Po tom všem vám řeknou: "Z naší strany je to vše.

Máte nějaké otázky?" Až se vás na tohle zeptají, musíte mít připravenou otázku. Bude se na to totiž přihlížet. Na něco se zeptat musíte. Jenomže... tohle je jediná otázka, která by vás mohla zajímat: "Kolik mi kurva budete platit? V žádosti se psalo dohodou.

Kolik je to přesně?" Musíte mít připravenou otázku... ale nesmí to být tahle. To je ale jediná věc, co mě zajímá. Když se vás teda zeptají, jestli máte nějaké otázky... Ne, nic víc mě nezajímá. To ale není jen tak. Musíte se zeptat na nějakou kravinu. Třeba: "Jaká je vize vaší společnosti?"

Vždyť je mi to u prdele. Jenomže se na to musíte zeptat, aby to vypadalo, že se zajímáte. Zajímaj mě akorát prachy. KONKURENCE Nejhorší na tom je že nakonec, ať jste byli sebelepší, práci dostane tenhle hajzl, protože je to něčí synáček. Paráda.

ZÁVĚR To je všechno, co potřebujete vědět. Pokud se budete řídit těmito radami, určitě si nějakou práci najdete. No, možná ne.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mam chut toto poslat personalnym vo vsetkych velkych firiem a hlavne J&T a TMR... SA tvaria aky su super, ze ani slnko nevynde aby na tom nezarobili a zamestnanocom platia almuznu a tvaria sa ze uz vobec pracovat pre nich je samo o sebe odmenou :D A ich sluzby sa na urovni 3 *** hotela v rumunsku.

10

Odpovědět

Mna sa na pohovore pitali kolko dni u nich planujem robit. Po tych blbych otazkach mi pred ocami preblesko a odpoved bola "Do konca svojho zivota". Tak ma zobrali a uz som u nich 11 rokov. :D

20

Odpovědět

Na youtube 3 069 334 odběratelů • 255 910 381 zhlédnutí, když přepočítám za tisíc shlédnutí jeden dolar (Dle států a v nich propagovaných reklam i víc), tak mu videa hodili nějakých 6 miliónů. Pracovní pohovory, jasně!

23

Odpovědět

Těmi milióny myslíš yeny ?

30

Odpovědět

kromě prvních dvou čísel sis vše vycucal z prstu.. zamysli se

20

Odpovědět

+jutuber (nemakačenko)Kdybych sám neměl kanál a z něj mi nechodili peníze.,ano vycucal.,

10

Odpovědět

doporucuju kouknout hned na tohle
https://www.youtube.com/watch?v=CzjFd33lFFs

Jak kdysi zde zboznovany RWJ sproste okopiroval Gradeho video... :)

00

Odpovědět

A asi dalších 150 lidí. Když hodlám rejt do pracovních pohovorů, tak toho moc není: Musím přijít v obleku, ptaj se na debiloviny, nesmím se zeptat na plat, neobtěžujou se mi napsat ani Milý Kotjo, vyliž si p***l a nakonec to daj nějakýmu protekčnímu mamlasovi.
Zapomněl jsem na něco?

50

Odpovědět

Nikdy jsem nemusel dělat takový pohovory s přetvářkou... ať žije řemeslo kuchaře.

81

Odpovědět

Jo, to si dokážu představit. Kdy můžete nastoupit? Zítra? Perfektní!

230

Odpovědět

+PichiTo je este dost husty pracovny pohovor.
Tuna, vyberove konanie ktorym som musel prejst, aby som dostal dzob:
-Podpiste kontrakt, naberame.
-Tak dobre.

00

Odpovědět

Mě se často ptali na největší životní úspěch, načež jsem se zpravidla na pár minut hluboce zamyslel a následně začal brečet. Člověk je bez práce a ještě mu ti ničemové připomínají, že v životě nedosáhl ničeho čím by se mohl chlubit.

601

Odpovědět

"Aký je váš najväčší životný úspech?" "Zjedol som svojho predchádzajúceho šéfa a neprišli mi na to"

200

Odpovědět

nedávno se mě na to taky ptala jedna personalistka u pohovoru, tak jsem ji setřel a řekl, že mým největším ůspěchem byl den, kdy jsem se narodil :D

180

Odpovědět

Oplati se jeste pracovat v dnesni dobe?

140

Odpovědět

prace manualni ktera nejde delat strojem bude za par let placena zlatem

44

Odpovědět

+anonymeTo se říkalo už před stoletím. V 15cti když jsem šel na učnák tak sem tohle slýchával furt at jdu na učnák že za pár let bude po manuální práci velká poptávka a místo toho jsem tam ztrávil akorát několik let mezi plebama s nízkou inteligencí, kteří se nedostali jinam, a byl od nich často šikanován jakožto jediný inteligentní tam. Naštěstí jsem se stal učitelem v jedné nevládní organizaci a o živobytí mám postaráno, protože makat za 55kč za hodinu...

201

Odpovědět

+anonymeZatim je placená hovnem.

90

Odpovědět

+hovad2Pokud pracujete stejne kvalitne jak jeden obkladac u mne tak budte rad ze za svou "praci" nemusite jeste platit...

01

Odpovědět

no a my holky to máme ještě o fous horší... nás se totiž ptají:
A plánujete mít rodinu?
Taky k***a nevím co jim mám na to říct, nejsem vědma, teď děti nesnáším a štítím se jich, ale co já vím, možná fakt existují nějaký tikající biologický hodiny, já k***a nevím

523

Odpovědět

Do toho by jim nemělo vůbec nic být... je to součást přirozeného života, a pokud děti plánujete, tak by se podle toho měli oni zařídit.. no ne?

40

Odpovědět

+Hlubinaa myslíte, že vezmou mě, když za mě za prá let budou muset shánět náhradu, nebo raději muže, který těhotný nikdy nebude?
Ne že bych těhotná být někdy vůbec chtěla, ale stejnak. Tohle je to co mi vadí.

50

Odpovědět

+lenaciaTak bezte na kastraci, uvedte to do zivotopisu a nikdo uz vas s tim obtezovat nebude. Navic se nikdy nenakazite deviti mesicnim parazitem

48

Odpovědět

+GNebo na tu kastraci nechoďte, ale stejně ji uveďte. Dobře jim tak, ptát se na otázky u kterých čekají velzdozadkistickou odpověď.

40

Odpovědět

+GTy jsi ale vůl, fakt že jo ...

21

Odpovědět

+lenaciaAno veznou muze protoze placate uplne kraviny a evidentne toho moc nevite.
Obecne je znamo, ze zeny jsou pracovitejsi a duslednejsi nicmene maji tu nevyhodu, ze pokud je zaskolite a po te odchazi na materskou tak to vasi firmu stoji nemale penize. Takze proste zalezi co dana firma potrebuje a jakou jsou jeji priority.

A vubec proc si praci hledate? Proc radeji pracovni misto nevyrobite? Jo protoze nejste zadny vykoristovatel a nechcete si vozit p***l v drahem auta a aby na vas pak vsichni neukazovali, ze?

11

Odpovědět

+Uzivateltřeba proto, že nemám možnosti pracovní msíta vytvářet.

11

Odpovědět

+HlubinaPrave ze melo. Pokud jdes na Materskou dovolenou, tak ti musi drzet misto a navic najit nahradu. A co pak s tou nahradou za tebe maji udelat, az se vratis z materske ?

14

Odpovědět

+GNo u chlapa to taky není úplná jistota. Já teď nedávno dostal raka a jsem na neschopence, takže mě nemůžou vyhodit, ale musí najít náhradu a co pak s ním, až se z toho vylížu? Tedy pokud se z toho vylížu :-)

20

Odpovědět

:D A máme tu další díl ze seriálu lenacia a její mindráky.

1012

Odpovědět

Tak prostě řekneš, že ne. A kdybys přece jenom chtěla, tak řekneš, že ne. Ženský to maj fakt těžký, zalhat na jednu otázku navíc...

301

Odpovědět

+Taanpodle mě nejlepší odpověď z těch rádoby inteligentních "do toho jim nic není/to je protizákonné" :D Kdyby je tohle trápilo tak tu otázku nedávají, netrápí je to tak ji dávají tečka. Jako co jiného, prostě zalhat navíc, pokud někdo není spořádaný a vyškolený a kariérní magor tak prostě musí lhát aby tu práci dostal. Ti magoři vlastnící výše uvedené cennosti tohle řešit nemusí.

Já osobně si pokazil svůj první pohovor tím, že jsem neodpověděl na otázku zda mám nějaké otázky :-D . Ženská mě všude provází, vysvětluje lehkou manuální práci kterou by zvládla i cvičená opice a ona se mě po půl hodinové exkurzi zeptá zda mám otázky ? :D Jak bych sakra mohl nějaké mít ? :D Také k tomu nepřispěl můj mladý věk a status studenta co jim tam nebude makat jako dospělý člověk u kterýho mají šanci, že tam skončí na dlouho. Co na tom, že tu práci by vykonával v menší efektivitě, ať se na mě nezlobí, ale když jsem viděl ty maminy a další zívající zevláky co tam mají jen protože mají roky navíc tak mi bylo jasné, že bych té práce udělal dvakrát více než oni.

30

Odpovědět

Ze zákona se vás na tohle ptát nesmí. Riskují tak žalobu za diskriminaci pokud vás nepřijmou.

180

Odpovědět

Na to se ale ptát nesmí ze zákona. ;) Ani na věk ani na podobné otázky ;)

To ukazuje neprofesionalitu firmy.

181

Odpovědět

chvála tobě moje slova :D paráda líp bych to neřekla :)proč mají zaměstnavatelé takové debilní otázky ? :D

20

Odpovědět

Vždy jsem to chtěl zkusit být velmi upřímný. Protože on má pravdu, proč jsem si vybral jejich firmu... z dobré víry nejspíše ne. :D

130

Odpovědět

Ale jo, má pravdu.
Ty otázky, co se ptají na pohovorech… Běžnýmu člověku je prostě jedno, pro jakou značku bude pracovat, jde o ten cash. Jasně, jsou tací, co jdou do nějakého start-upu s tím, že věří v myšlenku apod., ale takových lidí moc není. Navíc, to ani tak úplně nejsou obyčejný lidi.
A to s tím, jak to dostane nakonec někdo, kdo se tam s někým zná… Hnus. Měli by takový vyhazovat.

152

Odpovědět

Dobré video připomíná mi to když jsem se zajímal po škole o moje první zaměstání. Chtěl jsem být zubař ale řekli mi že na to učnák nestačí, tak jsem se stal učitelem.

322

Odpovědět

Fcking love this guy!

251

Odpovědět

Velmi poučné video. Třeba hned na konci jsem se dozvěděl, že "Well, maybe not" znamená "Mějte se". :D

330

Odpovědět

Opraveno, omlouváme se za chybku.

80

Odpovědět

A já si říkal, že "Alright, good night" tam nějak nesedí. Díky :D

80