TelefonátyGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:6 625

K Vánocům si pro své diváky GradeAUnderA přichystal dárek ve formě tohoto videa. Bude se hodit hlavně těm, co se musí psychicky připravovat před každým telefonátem. Ve videu vám Grade představí tři způsoby, kterými se dá nepříjemným a zdlouhavým hovorům vyhnout.

Přepis titulků

TELEFONÁTY Veselé Vánoce! Jestli se díváte, tak máte štěstí, protože vám dám nejlepší dárek ze všech. Zjistíte, jak se vyhnout jakémukoliv telefonátu. "Bože můj!" říkáte si a samým nadšením si naděláte do kalhot. "Jak?

Tohle mi musíš říct! Dělej!" Klídek. "Dělej!" Klídek! Poslouchejte. Představte si, že si s někým voláte. Prosím? Řekněme, že to chci z nějakýho důvodu položit.

Jak to ale provedu? Podíváme se, jaké jsou možnosti. Můžu udělat například tohle: Vážně? No to je úžasný. Poslyš, už budu muset jít. Začínáš mě totiž srát. A to pořádně. Jdi do prdele. Měj se hezky.

Dělám si prdel, jdi do hajzlu. Poslat někoho do hajzlu, je efektivní způsob, jak ukončit telefonát. A co teprve když tomu druhému řeknete, že ho nesnášíte. Má to ale háček. Kdybych takhle ukončil hovor, tak byste se se mnou už nejspíš nebavili. Nikdy. To může pro někoho představovat problém. Pojďme se podívat na další možnosti.

Tohle jsem před pár lety dělával. Byl jsem uprostřed hovoru, který jsem chtěl ukončit. Proto jsem předstíral, že po mně někdo z rodiny něco chce. Geniální, co? Probíhalo to nějak takhle: Ten se ti povedl. Moment, Under něco chce. Co říkáš?

Cože? Je to naléhavé? Chceš, abych to položil a šel za tebou? Tak fajn. Promiň, musím jít. Je to naléhavé. Máma prý... ztratila ponožky. Měj se. Kdybych použil tuhle výmluvu, je dost možný, že mě prokouknete a stejně vás naseru.

Takže ani tohle není ideální. V tuhle chvíli máte tyto dvě možnosti a obě jsou na hovno. S tou další bude malinko problém. Za chvíli zjistíte proč. Je to ale dokonalá metoda. Akorát jsem to při nahrávání posral. Poslechněte si to.

Pak vám to zkusím vysvětlit. Předem se omlouvám. Poslechněte si, co jsem nahrál. Hned to bude, jen se připravím. Kurva... Nejdřív... Vážně mě to mrzí. Připravil jsem si pro vás boží dárek, kterej vám nakonec nemůžu dát, protože když jsem nahrával zvuk, můj zkurvenej mobil mi vyklouzl z ruky, a teď je na sračku.

Bohužel žádnej perfektní vánoční dárek nebude. Kecám, bude. Přesně takhle bych se totiž vyhnul telefonátu. Předstíral bych, že se mi posral mobil. Nachytal jsem vás! Telefon je v pohodě.

Možná vás ale zajímá, proč to znělo tak přesvědčivě. Musíte mačkat tlačítko pro ztišení mikrofonu. To je všechno. Jednoduchý jak facka. Mačkejte ho furt dokola a bude to znít, jako kdybyste si zkurvili mobil. Jednoduché, ale efektivní. Klidně to s někým zkuste a přesvědčte se sami.

VYUŽITÍ Máte tolik možností, jak toho využít. Třeba když vám volají z finančáku nebo když se s přítelkyní dohadujete, kdo zavěsí první, a vy toho začnete mít plný zuby. Ale hlavně vám to pomůže ukončit úmorné konverzace s prarodiči. Nic ve zlým. Samozřejmě že je mám rád. Akorát nevím, o čem se s nimi bavit.

Vždyť je jim pomalu 90. Ani nevědí, co je Wifi. Nemám si s nimi co říct. ZÁVĚR A PŘÍŠTÍ VIDEO To je všechno. Snad se vám můj dárek líbil. Jen to s ním moc nepřehánějte. Přeju vám veselé Vánoce a doufám, že si užíváte svátky. Příště se budu věnovat nachytávkám.

Jen tak mimochodem, jeden z lidí, o kterých bude příští video, mě začal odebírat. Trochu divný, ale je mi to u prdele. Jestli máš problém, brnkni mi. Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

má pěknej M9 Bayonet Fade :D

00

Odpovědět

Typek dostaVA 7k mesicne v USD za tyhle kixy :D taky by mohli bejt delsi
https://www.patreon.com/gradeaundera

31

Odpovědět

K tomu si přičti že až na posledních 20 videí má všude 3 - 7 mega shlédnutí :) To jsou ještě větší money

20

Odpovědět

Skoda ze kdyz vysila na twitchi tak tam nema tenhle hlas :D

10

Odpovědět

Kto myslíte že ho začal odoberať?

21

Odpovědět

Ja.

121

Odpovědět

Videa s nachytávkama, jo? A navíc taková, že se do nich chce pustit i Grade?
Tak to jsou jasní ViralBrothers.

11

Odpovědět

Kdo jen by mohl?

10