První upřímný operátor

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 227
Počet zobrazení:12 911

Na trh přichází nový poskytovatel internetu a televize! A bude k vám upřímný! Ne, samozřejmě má jít jen o narážku na oligopoly, které fungují po celém světě. A Česká republika není výjimkou. Však to znáte - všude stejné nadsazené ceny, služby zrovna extra skvělé nejsou a uživatelská podpora taky nepomůže. Tímto zdravím naše operátory a poskytovatele!

Přepis titulků

Ahoj! Jsme místním poskytovatelem vysokorychlostního internetu a televize. Hledáte rychlé a spolehlivé internetové připojení? Velký výběr vašich oblíbených televizních kanálů v HD? S nonstop přístupem k těm nejlepším technikům? A to vše za dobrou cenu? Tak si naserte. Budete mít, co vám dáme. Máte možnost se nechat oškubat několika nezaručenými nabídkami.

Včetně internetu 200x pomalejšího než v Korei za dvojnásobek ceny, televizního balíčku s 500 kanály, z nichž jich 90 % nemůžete sledovat. A také garantujeme přemíru skrytých poplatků. Pak vám naši sotva kompetentní technici nainstalují služby mezi 8 ráno a 10 večer. Jednou zaklepou, když budete ve sprše, a odejdou. A jakmile vám službu zprovozníme, tak přestane do tří hodin fungovat. Napořád! Ptáte se proč? Je to jednoduché. Jsme součástí oligopolu.

Je to jako monopol, jen legální. S dalšími pěti poskytovateli jsme se za zavřenými dveřmi tajně dohodli, že nebudeme mít rozdílné ceny. Takže jsme se úplně zbavili konkurence a můžeme společně zvedat ceny na dokonale kreténskou úroveň. Protože my, místní poskytovatelé internetu a televize, nevěříme ve spokojenost zákazníků. Věříme v peníze. Bazény plné peněz. Hledáte lepší nabídku?

Tak to nám můžete zoligopolovat koule. Platíte nás za to. Váš místní poskytovatel internetu a televize. Nebude se vám to líbit a jiná možnost není. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (69)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože to je přesné UPC :)

92

Odpovědět

Neviete niekto ako sa volá font použitý v tomto videu?

191

Odpovědět

nevím

01

Odpovědět

Není nic horšího než Grammar nazi xD

211

Odpovědět

Hm... pokud vím, tak monopol není nelegální :) jen nesmí využívat toho, že je monopol - předražené ceny, nekvalitní služby atd... je to stejný jako dominant na trhu (40% podíl, pokud si něco ze školy pamatuju :D)... nesmí zneužívat svého postavení, ale nelegální to rozhodně není :)

183

Odpovědět

Roluj nahoru -> Play -> 0:50 -> a poslouchej: "Jsme součástí oligopolu, je to jako monopol ale nelegální." A nebo použij Wiki.

189

Odpovědět

+charlie185Právě se učim eko na státnice, jsem z toho totálně otrávenej, a tak jdu sem pustim si videjko a co pod nim nevidim, koment typka (charlie 185) kterej evidentně neví nic o struktuře trhu, ale rád opravuje ty co o tom maj alespon zakladni znalosti... parada

202

Odpovědět

+charlie185Oligopol ilegální není ale dohoda na cenách mezi členy oligopolu (tvz. Kartel) nelegální je. A monopol musí mít, aby mohl být na trhu jediný, nějakou licenci, nebo něco podobného...

01

Odpovědět

voip

181

Odpovědět

To je zajímavý, zatím ve všech domácnostech (např. u babičky) jsem dokázal sehnat lokálního, ale opravdu lokálního poskytovatele, který nám dodává za cenu okolo 200Kč/měsíc stabilní připojení s 1 nebo 6 Gb/s (záleží jak kde, ve městech je to rychlejší) a zpravidla bez FUPu nebo jen s nějakým, který nám rozhodně starost nedělá.

Jenže to bych nebyl v Čechách, tady radši nikdo nezkoumá své možnosti, koupí si službu nahovno od O2 a pak si stežuje a stěžuje...

Jinak video vtipné :)

2019

Odpovědět

Horší je to akorát se službami do mobilu, patrně kvůli frekvencím. Naši operátoři mají zbytečně široká pásma, že se tam nikdo další ani nevejde. To zas někdo svěřil důležitou věc státním úředníkům...

Ale měli by tuším uvolnit další pásmo, tak se to možná zlepší. A možná taky ne.

Ovšem co se týče internetu, viz výše. Tam frekvence nejsou.

189

Odpovědět

True story bro :)

191

Odpovědět

že by další reklama na t mobile?

192

Odpovědět

jen je škoda že peníze si tisknem v tiskárně na papír...a ničí se kvůli tomu životy lidí,planety zvířata...to vše pro věci který si můžem vytisknout na tiskárně..

až dojíme poslední ryby z moří,až pokácíme pralesy které jsou tady tisíce let ..tak pak co pak si vytisknem vzduch a ryby?

1818

Odpovědět

prosím vás nějak to nekomentujte jen se zamyslete .)

1819

Odpovědět

+jaradA od čeho tu komentáře jsou, mimo komentování?

192

Odpovědět

A až se zamyslíme, máme dělat co? Stěhovat se do jeskyní, třídit kelímky od jogurtů nebo se oprostit od touhy po materiálním bohatství?

194

Odpovědět

+JOdprostit se touhy po materiálním bohatství.

182

Odpovědět

+Jty kelímky mi tam nějak neseděj - většina je tříditelnejch a je to sakra míň práce to hodit do plastů než se zbavit majetku a přestěhovat do jeskyně:)

191

Odpovědět

Nojo, to ten pokrok. Dřív byly peníze mince s příměsí zlata, což je jeden z těch vzácnějších prvků v celém vesmíru. Znamená to, že dřív, ve středověku, jsme žili správně? :) Nejde o prachy, jen o to co představují.

193

Odpovědět

hm pravda...to na čem dnešní společnosti záleží jsou peníze ...
a pak peníze a zase peníze...

185

Odpovědět

Nesmysl.
Společnosti i jednotlivcům záleží na celé plejádě různých a krásných věcí. Peníze - nosič hodnoty - tedy spíše jejich nedostatek, to akorát silně ovlivňuje. A to jen proto, že všichni chceme jíst. Oh, a těch pár lidí, co v tom vidí měřítko úspěchu. Ale těch je o dost míň než si myslíš.

213

Odpovědět

Většina tady navrhuje poslat operátory s nabídkou nového tarifu někam, ale Tom Mabe zná lepší způsob :D
http://www.youtube.com/watch?v=-7OgWcwgB50

http://www.youtube.com/watch?v=nBWywhv_Fxw

Pro ty, co nerozumí tak myslím, že by to stálo za překlad.

191

Odpovědět

Ten spokojený úsměv jako bych přímo viděl i na tváři svého poskytovatele :-D

191

Odpovědět

Asi to bude nejspíš mimo ale já se vyhnul operátorům tak, že jsem si nainstaloval aplikaci Root Call Blocker a mohou mi volat jen přátelé které mám v kontaktech :-D. A jak je klid.

184

Odpovědět

No ten přístup se musí nechat, asi si váží všude na světě zákazníků stejně. Jsem si jen odskočil na záchod a nestihl jsem telefon, volal technik se zapojením internetu. Pak už jsem se mu nedovolal ani když volám hnedka zpět a vypláznu 400 za další výjezd. Navíc si člověk objedná internet za 350 (ve slevě) a další rok platí 490 (pořád ve slevě). Je to super, jak si mohou měnit podmínky.

181

Odpovědět

Ooo boze preco nestoji fibernet 10eur v AT ako na Slovensku :( To dsl ma raz zabije !

181

Další