Hanging Tree PARODY!

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:7 653

Od The Key of Awesome jsme tady opravdu už hodně dlouhou dobu nic neměli. V této parodii se podívají na zoubek filmové sérii Hunger Games a australské zpěvačce Lorde. Poznámka: Na kanálu mají takových parodií fakt ještě strašně moc, konkrétně 116 :). Chtěli byste je opět překládat nějak pravidelněji?

Přepis titulků

Tohle je pirátské vysílání Key of Awesome Všichni, všichni, naivní náctiletí. Koupíte každou sračku, pokud jsem tam já. Tento song je v hitparádách, přestože sotva zpívám. Vyhrála jsem Oskara, dejte mi Grammy.

Koukáte, koukáte se na obrazovku? Udělali čtyři filmy, tři by však stačily. Po vzoru Petera Jacksona to fakt natáhli. Cha-Ching Protože díky mladým běží ekonomika.

Oškubali jsme vás, my jsme ti za oponou. Chtěli jste víc Katniss, my chceme vaše prachy. Stejně jako Kapitol, což je pěkná ironie.

A teď vylepšíme tento song beatem. Máte, máte pro mě nějakou pastilku? Můj hlas je strašně nakřáplý, fakt s tím zápasím. Mohl by mě někdo vystřídat nebo přinést horký čaj.

Protože jsem nikdy nezpívala profesionálně. Jmenuji se Lorde, jsem znuděná a taky neumím zpívat. Ale můj producent to pro mě upravil.

Jsem vzorem, protože nejsem brak. Možná zním nalitě, ale mám důstojnost. Jsme poslední nadějí pro lidstvo. My obě jsme talentované jenom trošičku.

Ve srovnání s Kardashiankami, Miley a Nikki, jsme však to nejbližší, kterým můžete říkat "na úrovni." Ano, ty a ty jste vhodné pro celou rodinu. Nepředvádíte svůj zadek, ne úmyslně...

Hodně kleju a prdím, někdy i v televizi. Ale my jsme J-Lorde, hrdina, kterého Gotham potřebuje. Tohle je pirátské vysílání ze Severní Koreje. Jmenuji se Un, zničil jsem vaši feťáckou komedii.

Teď udělám to samé s Hunger Games – část 3. (a půl) A věděli jste, že prezident Snow je můj kamoš? Chystáme se zabít váš filmový průmysl.

Kromě filmů s Kevinem Hartem, ty jsou nejlepší. Kim Jong – končí. ZPÁTKY DO PRÁCE!!! překlad Koubakoubaa

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jennifer to dost ztrapnuje,ubohost...

00

Odpovědět

Toto bolo dosť úbohé. Možno majú aj dobré paródie ale toto bol bullshit na podobnej úrovni ako to čo parodoval.

32

Odpovědět

Mě se to líbí,nejlepší byl Kim Jong Un,kdyby tyhle filmy definitivně zatrhl vylepšil by si image :-) Nejlíp ty producenty předhodit hladovým psům,jako svýho strejdu :-D I když to je asi kec,on ho nechal jenom zastřelit :-D

10

Odpovědět

Tahle parodie je celkem slabá, mají i lepší. Případně přidat něco od Barta Bakera? :)

40

Odpovědět

Ach jo, co je snazší kritizovat, než rozdělení na dva filmy. Jasně, obecně mě série taky dost nudila, ale takovýhohle povrchního štěkání je internet už víc než plnej.

413

Odpovědět

Já si celou dobu myslel, že je to jedna holka, jak Katniss tak Lorde (v paruce). :D Až na konci když je ukázaly obě dvě v potitulkové scéně, jsem se nestačil divit. :)

100

Odpovědět

Je to asi jedno, ale Lorde je z Nového Zélandu :)

31

Odpovědět

Lorde je z Park County v Coloradu, chytráku...

00

Odpovědět

Myslela jsem si, že to bude vtipný, ale nakonec to bylo jen krutý a urážlivý. Jestli jsou takový i ostatní, tak nevím, jestli o ně stojím.

1535

Odpovědět

Já naopak, jestli je to urážlivý humor, tak sem s nim :)

341

Odpovědět

Skúste mi niekto pripomenúť, že či niekedy skončilo dobre rozdelenie filmu na dve časti. Mám pocit, že to len spraví prvú časť rozvlačnu a nudnú a ľudí to odstrašuje od pozerania na to.

161

Odpovědět

Kill Bill

303

Odpovědět

+EngeneerKill bill by som ani nechcel aby to vsetko vtrepali do jednej casti... takto som si to lepsie uzil

170

Odpovědět

+EngeneerJenže Kill Bill není žádná adaptace, ale původní dílo. A Tarantino (imho) radši odvypráví skvělý příběh přesně na takovém prostoru, jaký potřebuje, než aby ho nafukoval pro víc peněz. Tarantino je totiž někdo, komu záleží mnohem víc na reputaci než penězích (opět imho). Ostatně to, na co naráží MarekSVK81, Tarantino přece vyřešil jednoduše/geniálně: Nevypráví chronologicky.

Další věcí je, že jak za Harry Potterem, tak Hunger Games stojí studia vlastnící značku, nikoliv nezávislí režiséři. Samozřejmě že budou natahovat a dojit dokud to půjde.

00

Odpovědět

Harry Potter

820

Odpovědět

Mě teda osobně rozdělení Hobitta nevadilo. Vím, že se tu asi s většinou neshodnu. Jo, tři díly bylo moc, jeden ale málo. Když se podíváte na fanouškovský sestih (podle děje v knihách), tak je to celkem dobrá podívaná a má to asi 4,5 hodiny (což je akorát dva velkofilmy).

115