Hloupá filmová pokračování

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:756
Počet zobrazení:7 394
Také jste si všimli, že mnoho filmových trháků se dočkalo naprosto zbytečných pokračování? Podívejte, jak by podle taková další zbytečná pokračování mohla vypadat. Uvítali byste více videí od Smosh?

Přepis titulků

Nemůžu se dočkat, až uvidím Zemi dinosaurů 14. Sklapni! Spider-Man, již v létě ve vašich kinech. Zase?! Další Spider-Man? Nenatočili toho předchozího jen před 2 lety? Hollywoodu došly nápady, tak točí nepotřebná pokračování. Bože, jsem zvědavý, co to bude příště.

HLOUPÁ FILMOVÁ POKRAČOVÁNÍ Pomoc! Tady! Máme tu někoho naživu! Polez sem, hochu. Musíš být promrzlý. Díky, jmenuju se Jack. Myslel jsem, že jsi tam umrzl a utopil se. Ne, to byl jen způsob jak se zbavit té dotěrné mrchy. Dodržím, Jacku!

To je děsivý, ne? To jo, kámo. TOY STORY 4 VYSOKOŠKOLSKÁ LÉTA - Jmenuju se Woody. - Jsi ten nejlepší, Woody. No nic, beru si Woodyho s sebou na vysokou. O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI Andy! Miluju vysokou!

Máš nějaké hračky? Jo, jednu mám tady. Máš hada v kalhotách. SÁM DOMA 6 To jako vážně? Jsem dospělý! Už můžu žít sám. Popravdě... ...jsem sám každý den. POČÁTEK 2 No tak!

Kašlu na to! PAŘBA VE VEGAS 3 K čertu s tebou, selhání jater! Tom byl obyčejný chlap, který založil jednu z největších sociálních sítí. Vypadáš povědomě. Napoví ti tohle? Ne.

Tom z MySpace. Co je to MySpace? Ale jeho stránky stály za prd a nyní je bezdomovcem. Mám takový hlad. UMUČENÍ KRISTA 2 Pořád nemůžu uvěřit, že jsi zabil Ježíše. Jen jsem se řídil rozkazy. Mě nezabijete tak snadno.

Ježíši, prosím, odpusť nám. Odpouštím ti, synu. Ale můj kanón ne! ZBYTEK BYL VYSTŘIHNUT, PROTOŽE NECHCEME DOSTÁVAT VÝHRUŽKY SMRTÍ. Už zase? TROSEČNÍK 2 Už zase? Stmívání Rozbřesk, část 3 A ty, Jacobe.

Bereš si Bellino dítě za ženu? Beru, Bellino dítě moc miluju. Stůj, ty úchyle! Ujasněme si to. Musíš jen vzít něco, co všichni znají, udělat k tomu naprosto zbytečné pokračování a pak na tom vydělat kupu peněz? Jo, tak nějak.

Pokračování v Hloupých filmových pokračováních 2. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Predstavte ssi ze nejakej silenec opravdu natocil titanic II :D http://www.csfd.cz/film/279546-titanic-ii/

223

Odpovědět

Joo překládejte je prosím :)) jsou super

233

Odpovědět

Zrovna jsem se dodíval na trailer Hangover part III :D

223

Odpovědět

Ach jo proč ti starci dávají tak nízké hodnocení, kdyby to nebylo vtipý, tak by neměli 8 milionů odběratelů, ale tady je zřejmě hodně starých nerud'áků, kteří dávají špatné hodnocení jen kvůli jejich ůčesům !

2227

Odpovědět

Aj komunizmus má hromadu fanúšikov :D

20

Odpovědět

Trochu nechápu tak nízký hodnocení, vždyť je to úplně skvělý!

199

Odpovědět

Miluju SMOSH! Odebírám všechny jejich chanely a i když jsem viděl většinu jejich tvorby, tak bych byl rád, kdyby se to překládalo sem.

194

Odpovědět

Budu rád, když se tu od Smosh zase něco objeví ale moc to s nimi nepřehánějte. Jejich humoru se člověk rychle přejí.
Kdy vlastně tohle video točili? Jen jestli mám brát zmínku o Hangover 3 jako výsměch Phillipsovi. :)

194

Odpovědět

Tohle video bylo na YouTube nahráno 3. 8. 2012.

191

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=F5GbNRH6JOw Jinak tohle by bylo dobré na překlad od nich :D ;)

193

Odpovědět

No, nevím, v námořinctví se moc nevyznám, ale nejsou lidé co lezou z vody obyčejně mokří?

1915

Odpovědět

Smosh jsou zpět! :)

196

Odpovědět

Mělo by tam být 'Umučení Krista' ne 'Utrpení...' ;)

192

Odpovědět

Máš pravdu, opraveno. :-)

190

Odpovědět

Budu mnohem raději, když se budete věnovat zábavnějším a poučnějším věcem jako je Vsauce, The Onion, Whose line, Dan Ariely atd... :)

1930

Odpovědět

To je zase ono. Já se raděj podívám na tohle ( ano zase mě ukamenujte ) než na Vsauce. Smosh sleduju už od jejich začátků, a hlavně ze začátků neměli konkurenci. A ted zase do mě -_-

1911

Odpovědět

+JakeeI když pravda, Whose Line a The onion jsou dobré pořady ;)

194

Odpovědět

8*.. cast dobra, cast ne

192

Odpovědět

nie

1910

Odpovědět

Je vtipné, že HANGOVER má třetí pokračování :D
Viz. odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=j8WCsrfs1bo :D

192

Další