Hitler točí film

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:682
Počet zobrazení:7 371
PistolShrimps se v tomto videu pustili do trochu jiného soudku. Neparodují žádný film, ale historickou osobnost. Ovšem to nemění nic na tom, že je to pořád zábava.

Přepis titulků

Hitlerův bunkr Listopad 2011 Himmlere? Vůdče? Tahle Druhá světová válka mi zničí všechnu pověst. Kéž by existovala možnost, jak ukázat světu, že jste lidumil. Himmlere, mám nápad. Připrav svět na Moji odplatu. Adolf Hitler představuje "Moje odplata" Když vytvořím film se mnou v hlavní roli, tak lidé uvidí, že jsem vlastně lidumil.

Akce! Bylo to dobré? Ano. Scénář je nejlepší na světě. Napsal jsem ho sám. Vy hajzlové! Nazabíjejte děti! Zachráním vaše děti!

Nedívejte se do kamery. Jsem velmi dobrý hlavní hrdina. Jediným problémem je můj kameraman. Bylo to dobré? Ano, samozřejmě, Můj Vůdče. Záběr století! Ano! To není má vina.

Chtěl jsem točit na 35 mm film, ale Hitler řekl: "Neeee, Stalin točil digitálně." - Tak jsme museli taky. - Potřebuje víc megapixelů! V téhle scéně tam vběhnu a zachráním princeznu. Princeznu? Nemáme herečku na princeznu. Cože? Kurva! Má princezno. - Jsem tu, abych vás zachránil.

- Rozumím, Můj vůdče. Buďte v klidu. Zachráním vás. Jsem připravena na polibek. Myslím, že jsem to zahrál dobře. Národně socialistická německá dělnická strana uvadí: "Moje odplata." Už brzy vítězný film Adolfa Hitlera s Adolfem Hitlerem, Evou Braunovou a ZE dětmi. Scénář a režie: Adolf Hitler Kamera: Heinrich Himmler Už v 1. září 2012 (Premiéra v Polsku) Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodně blbé bez vtipu a podobný komentáře jsou co ? :D PistolShrimps sou super :D a tohle se jim povedlo jako všechno ostatní :D jen tak dál 9/10*

234

Odpovědět

Hitler je pomalu nejjednodušší téma na dělání vtipů, a tihle borci to tak posrali. Zároveň poprvé v životě cítím lítost k tomuto zločinci, poněvadž, teď nechci aby to blbě vyznělo, si myslím, že osoba, která byla pravděpodobně nejlepší v tom co dělala, musí snášet srandu od těhle dvou debílků, kteří by před Hitlerem nejspíš ani nedokázali argumentovat proti Hitlerovu režimu a on by je nejspíš zblbnul na svou stranu.

1923

Odpovědět

Potřeba víc megaplexů.Nééééé stalin točit digitálně.

222

Odpovědět

prosim nazev te pisnicky OD 1:04 DO 1:10

182

Odpovědět

1:59 pokud to měl být "heil hitler" tak zvedl druhou ruku nemyslíte ? .. idiot -.-

1825

Odpovědět

Neříká tam "heil hitler" ale "Ja wohl, mein Führer."

191

Odpovědět

A co takhle obě.

181

Odpovědět

"I´m ready for my kiss..." ... heh :'D

222

Odpovědět

nemuzu z zaberu 1:11 jak je tam ta hudba neví někdo odkud je ta hudba ?

191

Odpovědět

výborné, premiéra v polsku mě dost pobavila.

225

Odpovědět

Určitě se najdou lidé, kterým se to bude líbít, ale já osobně se nesmála. Omlouvám se. A rozhodně to není tím, že se video točí kolem osobnosti Hitlera. I přesto, jak moc vážné téma to je, proti parodiím na něj nic nemám... Jen se to musí umět.

1910

Odpovědět

Z toho trapného herce je mi na blití. Navíc celkově je to hodně blbé a bez vtipu.
Vtipnější bylo video Nacistické zombie, které tu kdysi dávno bylo.

A není lepší překládat jona Lajoieho? Mě tu chybí.

1929

Odpovědět

od PistolShrimps asi nejslabší kousek. Přeložte prosím Záhadu Blair Witch (or Wizard) nebo Harry Potter zakládá kapelu :-)

188

Odpovědět

Zábava to rozhodně není...

1927

Odpovědět

Asi nemám smysl pro humor, ale tohle mi nepřišlo vůbec vtipné... Za mě 1/10.

1935

Odpovědět

Náhodou to bylo velkem dobré. Pokud se člověk přenese přes to, že přece jen Hitler není osoba, kterou je radno vytahovat. Pokud ale se tohle zkousne, tak člověk musí ocenit parodičnost, se kterou PS předvádějí jinak asi nejhorší osobu posledních století. A jak zparodovali tzv. Film o filmu. U tohodle jsem si uvědomil, jak je to vždycky stejné. A nejvíc jsem se zasmál u princezny, sice bylo jasné, kdo ji zahraje, ale její (jeho) reakce: "Ano můj veliteli" a "Jsem připravena na polibek mne dostaly do kolen" :-D I když samozřejmě musím říct, že od PistolShrimps existují lepší kousky.

2015

Odpovědět

Pokud se člověk přenese přes to, že přece jen Hitler není osoba, kterou je radno vytahovat.

coze? tenhle nazor uz slysim po nekolikate.. muze mi nekdo vysvetlit proc je tolik lidi co z Hitlera delaji pomalu "Voldemorta"?.. nepochopim proste jak nekteri lidi muzou byt porad tak strasne precitliveli na tuto osobu.. jo chapu.. udelal plno.. jak to ted rict.. "zm*dovin" ale.. ale vlastne nic radsi protoze uz ted me zacnou kamenovat za to jaky jsem strasny nacista a jak bych vsechny hazel do plynu a jak se strasne zastavam Hitlera.. jen kdyz to shrnu.. nechapu tyhle nazory a prijdou mi prehnane a pokud mi muze nekdo vysvetlit tak budu rad..

208

Odpovědět

+Stinkyundeadsdílím stejný názor :)

197

Odpovědět

+StinkyundeadMyslím, že by jsi mluvil jinak, kdyby ti málem pobil celý rodokmen.

199

Odpovědět

Trapas.

1940

Další