Malý HitlerRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:500
Počet zobrazení:8 389

Ještě než se Hitler stal krutým diktátorem, musel si poradit s kosmopolitní třídou a běžnými školními problémy, jako je třeba nedostatečná velikost lavice . Alespoň se nás o tom snaží přesvědčit tohle krátké video ze seriálu Robot Chicken.

Přepis titulků

- Paní učitelko. - Ano, malý Hitlere? Moje lavice je moc malá, potřebuji taky lavici toho polského kluka. Každý máte stejnou lavici, malý Hitlere. - Takže třído... - Paní učitelko. Budu potřebovat i lavici toho československého kluka. Malý Hitlere, kde je malý Polaski? Co se to tady děje? Můj problém to není.

Teď už to můj problém je. Překlad: Malkivian Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může mi někdo prosím říct, jak to tedy bylo? Nebylo snad Československo zabráno první, ještě před začátkem 2. Světové války - vpádem Němců do Polska? Ve škole nás to tak učili, na Wikipedii to tak je (zabrání Československa Březen 1939, zabrání Polska Září 1939)? Sice je to neaktuální téma, ale mě to prostě nedá.
Jinak video je úžasné, jedno z nejlepších Robot Chicken podle mě :-)

41

Odpovědět

Je to neospravedlnitelne ale skutocne tento minutovy recesisticky skec nieje historicky presny. Spravne by to malo byt tak, ze najskor sa k dolfimu viac menej dobrovolne pridal ten roztomily chlapec z rakuska. Potom dolfi spolu s Francoisom, Johnom a Guiseppem Pepanovi lavicu rozlamal. Nasledne sa Pepan rozklepal (vo videu je Pepan nespravne oznaceny za poliaka) ciastocne aj preto, ze trpel schizofreniou (mal potlacenu osobnost Juraja) a lavicu radsej dobrovolne odovzdal. Malý Wojciech sa naopak zubami nechtami branil ale dolfi bol silnejsi a ked si v tom o jeho lavicu zacal narokovat aj Ivan tak s Wojciechom pozametali jak so spinavou handrou v prievane a o lavicu sa podelili.

80

Odpovědět

Video opět funkční....

262

Odpovědět

antifejkař blb jsi ty všechno začalo anšlusem RAKOUSKA

255

Odpovědět

Slayer.K si strasnej blb vis v rakousku se narodil takze se mylis valkazacala tim ze hitler napadl polsko a to si rozdelil s rusem . Tyrius USA a USSR nemeli spolu nic spolecnyho byl to pouhý obchod nic výc nic min rusove poslali prachy (zlato) a USA to co rusaci potrebovali a japonci byli spolecny s nemcem a domluvily se na napadeni ruska a usa vy retardi mluvte až tepr budete vědět

2020

Odpovědět

To bylo na Fera :).

200

Odpovědět

Tak to bys řekl špatně, protože USA a Rusko bylo v dost kladných vztazích za 2. světový. USA dokonce posílalo do USSR zásoby. USA prostě vyprovokoval útok Japonska.

235

Odpovědět

no d******e skvelý!

240

Odpovědět

Me zas rozsekalo to, ze to video nejde...

193

Odpovědět

What happended here ?
its not my problem
now its ... MY problem

232

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

nejdriv zabral Rakousko

1922

Odpovědět


Odpovědět

už nejde :(

181

Odpovědět

Video už není bohužel dále aktivní...koukněte na to někdo prosím, je to skvělá scénka a škoda tady o ní přijít ;-)

180

Odpovědět

skvôr by som povedal, že až keď američan uvidel rusa ako berie hitlerovi stoličky, vtedy povedal „Now, It´s my problem“... pre američana bol nemec lepší ako rus ;)

203

Další