Historka o HitleroviKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:825
Počet zobrazení:15 998

Dnešní video je jakýmsi nepřímým pokračováním úspěšného skeče Černoši na útěku. Vedle Keye a Peelea se v něm totiž opět objeví i Ty Burrell v roli plukovníka SS, který chce jednomu z vojáků vylíčit úžasnou historku o Hitlerovi, jenže... Zlatého bludišťáka získá ten z vás, kdo zaregistruje v dnešním videu drobný odkaz na jednu z dřívějších epizod. ;-)

Přepis titulků

- Vidíte něco? - Zatím ne. Dobře. Počkáme do setmění a pak se proplížíme přes bitevní linii zpět k naší jednotce. Slyšeli jste to? Sakra. Ti Američané jsou naprosto neškodní škůdci. - Prohledejte celý hotel.

- Ja. Výborně jste to tu ubránil. Z toho by mohlo kápnout povýšení. Když už jsme u toho, víte, koho jsem tuhle potkal na tržnici? Koho? Jen samotného Adolfa Hitlera. Toho zbožňuju. To nejste sám, ale viděl jste ho někdy naživo? Viděl, na sjezdu v Norimberku.

Velmi inspirativní zážitek. Já vím, byl jsem tam taky. Byli tam všichni. Ale zblízka je to něco úplně jiného. Bylo zrovna víkend a po stranách kníru mu rašily malé vousky. Tak jsem k Hitlerovi jen tak přišel. - Herr Kommandant. - To se dělá? Vyprávím vám historku. Vás snad Führer nezajímá?

- Zajímá, ale... - Fajn. Byla tam s ním i Eva, je vyšší, než byste čekal, nebo je Hitler menší. Těžko říct. No nic, zrovna jsem si kupoval chleba. - Hitler si taky kupoval chleba. - Musím... Máte snad nějakou lepší historku s Hitlerem? - Nemám, ale... - Tak mi neskákejte do řeči. - Rozkaz. - Takže jsem zahailoval a on zahailoval jen napůl, jak to dělává, - nízko, nenuceně.

- Jistě. - Znáte to? - Jo. Ale jedna věc mi nedošla. Neříká přitom: "Heil Hitler." Není to vtipné? - Herr Kommandant... - Dobře. Příště mu asi budu muset říct, jak vás moje historka nudila. - Ne, ne.

- Vy na mě žárlíte? - Ne, ne. Nechtěl jsem tím ranit vaše city. Já jen... Samozřejmě pokračujte. Tak Hitlerovi říkám: "Mám poslední dobou plné ruce práce." Hitler se zasmál a pak řekl: "To jsme dva." Vždyť je to Führer. Je to vtipné, kam se na něj se svou prací hrabu!

On neví, kam dřív skočit. - Když odcházel... - Opravdu vás musím přerušit. V kině taky během promítání mluvíte? Příběh musí gradovat. Tím věčným skákáním do řeči si kazíte zážitek! Jen vám chci říct... že se tamhleta mrtvola hýbe! Nesmysl. Všichni ti Američané jsou mrtví. Ale pokud mě pak necháte dopovědět mou úžasnou historku o Hitlerovi, - rád vám to dokážu.

- Ano. Děkuji, pane. Sakra, na ty posmrtné tiky si nikdy nezvyknu. Tiky? Herr Müller, o čem to mluvíte? To nebyly žádné tiky! Chováte se jako idiot! Neukázněný a buranský. Škoda.

Přišel jste o nejlepší část historky. Když Hitler odcházel, zastavil se a řekl mi: "Chleba je na nic, když si k němu nekoupíte..." A oba jsme v tu samou chvíli dořekli: "sýr." A pak jsme znovu oba najednou řekli: "Přesně." Jako dva obyčejní smrtelníci. Vy dva jste neslyšeli začátek, ale vyprávím o Hitlerovi. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to humorný skeč a vás sere to, že tam hraje černoch?! Chudáci malí, z Tarantinových Panchartů jste asi museli dostat žlučníkový záchvat :P

253

Odpovědět

Odkaz je na epizodu "Černoši na útěku" ?

60

Odpovědět

tlustej n**r v silach SS? nevim no.

4011

Odpovědět

Je to úplně historicky špatně - černoši NEBOJOVALI na straně Hitlera, a i jinak tam jsou nesmysly. Ach jo. Vtipné to možná trochu je. Ale abych zabránil dezinformacím, musím doopravdy upozornit na ty černochy. Ze všech bojujících národností nebo etnik nejsou jmenováni vůbec v žádné historické knize.

769

Odpovědět

presne tak. naopak hitler nesnasel cigany, slovany obecne, zidy a taky cernochy.

515

Odpovědět

jj, tenhle minusovy priliv, ktery reaguje jen na "vtipne to mozna trochu je" je ozdobou mistniho folkloru. Vemte si napr. Jasseho Owense ten jen opet dokazal, ze "pravidlo jiste nepotvrzuje vyjimku".

17

Odpovědět

Ty budes asi historik, vid?

52

Odpovědět

A taky němečtí důstojníci nemluvili ke svým vojákům anglicky, viď? Nechceš ještě zkritizovat to, že v té době nebyly barevné kamery, a že se nestřílelo přes dveře naslepo?

110

Odpovědět

Klidně bych zhlédnul pokračování tohoto videjka.

81

Odpovědět

neškodní škůdci, trochu oxymorón ne? :D

130

Odpovědět

Ach ty posmrtné tiky, nikdy si nezvyknu :-D Dostal jsem záchvat smíchu :D

380

Odpovědět

03:34 - Jde vidět, jak se špička bajonetu zatáhne zpět.

314

Odpovědět

Tak to ovsem uplneni meni situaci ! :-D

880

Odpovědět

on ho fakt neprobodl, jo?
kam na ty triky americane chodi?

240

Odpovědět

Kdy už konečně tihle dva natočí celovečerák?

894

Odpovědět

Máte tam menší chybu. Ten SSman na Hitlera nesalutoval, ale zdravil ho (heiloval na něj). Salutování vypadá jinak, ten borec ve videu jasně mluvil o heilování (v ang. "nazi salute"), což dokládá i jeho celkem všeříkající gesto.

272

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

140

Odpovědět

Hele, to je plukovník Hans Mueller z SS !

311

Odpovědět

Ty Burell je fakt borec :D Nejlepší postava Modern Family a tady taky bodoval :D

551

Odpovědět

Jj, a postava německého důstojníka mu sedí jak vyšitá :-)

181

Odpovědět

Taky budu doufám takový pohodový fotr jako Phil Dunphy :)

121

Odpovědět

No... Když mohli byt v SS Mongolové a Indové tak proč ne ne?

44

Odpovědět

V "Legion Freies Arabien" dokonce kromě arabů bojovali i černoši :)

32

Odpovědět

+Wercingetorixčo som počul, tak nejakí černošskí súrodenci jazdili na Tigrovi v mene Tretej ríše. Vraj šlo o černochov z rodiny pôvodom z Kamerunu, ktorú pred Veľkou vojnou povýšili do šlachtického stavu.

02

Odpovědět

+WercingetorixJe pravda že němečtí černoši (Především potomci rodin co do německa přišly z kolonií ještě za císařství) byli regulérně verbování do armády jakožto němečtí občané. Těch ale bylo že by to skoro šlo na prstech jedné ruky spočítat a černoši ve wehrmachtu tak byli hlavně zahraniční dobrovolníci třeba z Afriky kteří mohli doufat že touto cestou dosáhnou svržení Britské nebo Francouzské koloniální říše (trošku jako Indové, kterých ale za Hitlera bojovalo nesčetněkrát více)

32

Odpovědět

+WercingetorixAle drtivá většina Indů i černochů bojovala na straně spojenců. Britská indická armáda například rozdrtila japonskou invazi do Indočíny. Dokonce sám Gándhí, bojovník proti kolonialismu a zarytý pacifista, nařídil svým stoupencům, aby bojovali za Brity bez odporu.

02

Odpovědět

+Wercingetorixale hovno. cernochy tam meli jen jako otroky. Nikdy za 2. svetove valky nedali cernochovi zbran do ruky.(hitlerovo armada).

03

Odpovědět

Čekal jsem narážku na barvu kůže peeleho :D

831

Odpovědět

"neukázněný a buranský." myslím, že je to dost velká narážka.

664

Odpovědět

na tlustyho cigana? proc ho tu porad trpej ?

34

Odpovědět

Blink :-)

163

Další