Hodný, zlý a nadržený

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:9 578

Dnes tu máme další díl mládeži přístupného porna. Avšak tentokrát se podíváte na to, jak těžké může být takový snímek natočit. Hlavně pokud je laťka tak vysoko.

Přepis titulků

HODNÝ, ZLÝ A NADRŽENÝ Holka, ty to s koulema fakt umíš. Je na čase se vyrovnat, kovboji. Ty seš mi krasavice. Já a Reno ti můžeme zaplatit těch 100 babek, co ti dlužíme. Nebo ti dám něco... pořádného. Dobrě, ukaž mi, co je v tobě.

Sleduj, Reno. S radostí tuhle sázku prohraju. Střih! Je to: "Tuhle sázku s radostí prohraju." A co jsem řekl? "S radostí tuhle sázku prohraju." Tohle není hodina improvizace. Omlouvám se. Omlouvám se, moje chyba.

Začneme od toho, jak se opíráš o stůl. Nebo bych ti mohl dát něco... pořádného! Dobrě, ukaž mi, co je v tobě. Sleduj, Reno. - Tuhle sázku... - Střih! Jakým přízvukem máš mluvit? Řešil jsem to s mým učitelem herectví.

Je to přízvuk ze severu Idaha... Má švagrová je z Idaha. Takhle se tam... Zaoblenější samohlásky. Jasný? Sleduj, Reno. Tuhle sázku s radostí prohraju. Zaoblenější!

Sleduj, Reno. Zaoblenější, prosím! Sleduj, Reno. Tuhle sázku s radostí prohraju. Tohle není Idaho, to je posraný Corky z Life goes on. Ještě jednou! Zaoblenější samohlásky! Sleduj, Reno. Tuhle sázku s radostí prohraju. Moment, kurva, co...

Střih! Ten chlápek vzadu se díval přímo do kamery! - Já? - Jo, ty, ty obří kokote! - Tuhle sázku... - Střih! Je tam moc modrého světla. - Tuhle... Sleduj... Omlouvám se, jsem lechtivý.

Střih! Bobe, co je? Kde jsou ty obavy, o kterých jsme se bavili? Probírali jsme pozadí tvé postavy. Máš ženu, tři děti, nemůžeš si dovolit zaplatit 100 babek. - Jasný. - Chápeš? Malý Evan má leukémii. Naživu ho udržíš jedině tím, že si od tebe ta žena nenechá zaplatit, ale místo toho se s tebou vyspí.

- Jasný. - Jasný? Je to lymfatická leukémie? Je chronická? To je na tobě. Má tu leukémii, která je nejhorší ze všech. Má ji chronickou. Chronickou leukémii. Dobře? Pojď sem. Já a tady Reno...

ti můžeme zaplatit... 100 babek za... Jsi v pořádku? Co ti je? Moje dítě umře. Dobře, střih. Tohle je dobré, ale omez to asi tak o polovinu. Strikere, můžeš dávat pozor a zapisovat si? Tohle je herectví.

Kurva, ty jo! Co to, do prdele, bylo? ...s radostí prohraju. Střih. Kurva, kočka. - Co? - Kočka! Jak tomu nemůžete rozumět? K-O-Č-K-A. Učí se to děti ve školce. Do píči!

Jo a ty tam, vysmahni! Jestli se nepřestaneš courat sem a tam, rozbiju ti ksicht. Slyšíš? Sleduj, Reno. Tuhle sázku s radostí prohraju. Je jako Ken od Barbie. Je to vrozená vada. No tak, pokračuj.

Jako bys čekala, že všechno bude dokonalý. Tohle je zvrácený. Bello, no tak! Super, jdeme na to! Lidi, už ho máme. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vyhulí nebo nevyhulí?

00

Odpovědět

ted by me zajimalo jesi ta zenska na konci videa to vedela nebo si z ni udelali p***l :D

00

Odpovědět

Reziser je kreten - ma jit tocit do holywoodu nejaky tragikomedie, v pornu mu psenka nepokvete...

210

Odpovědět

Nebo třeba nějakej hollywoodskej blockbuster od Marvelu

230

Odpovědět

Ten kovboj... není to ten sjetej týpek z filmu Horší než smrt (ta britská verze samozřejmě)?

61

Odpovědět

To netusim ale skoro zarucene je to pirat Steave z filmu Vybijena. Opravdu netusim jak se ten zherec jmenuje.

12

Odpovědět

+Pipe McPiepHlavně je to ale pilot Serenity!

50

Odpovědět

Jo, je to on - Alan Tudyk.

80

Odpovědět

Na p***o s pg přístupností je tam nějak hodně klení.

160

Odpovědět

Ako to ze je to mladezi pristupne video na ktorom je varovanie ze video nieje vhodne pre deti aj mladez? :D Ci to sa nevylucuje ;)

181