Jak hrát na kytaru, abyste si vrzli

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:490
Počet zobrazení:10 526

Chcete udělat na holky dojem hraním na kytaru? College Humor vám přináší tento jednoduchý návod, se kterým zaručeně uspějete.

Přepis titulků

Ahoj.Vítejte v Jak hrát na kytaru... tak dobře, abyste si vrzli. První díl. Existují doslova tisíce akordů,ale na zahrání Wonderwall si vystačíte se čtyřmi. Tak se do toho pustíme. Kde mám trsátko? Jasně. Mám ho v peněžence. Lekce číslo 1:Trsátko noste vždy v peněžence, aby to vypadalo, že milujete hraní tak,že jste vždy připraveni spustit.

Vrhneme se na akordy. Tohle je Esus4. Pojď dál. Tohle je B7sus4. Tohle je G a B#. Lekce číslo 2:Vždycky hrajte známé písně jako Wonderwall, abyste nemuseli zpívat a učit se slova.

- Dnešek bude tím dnem...- ...bude tím dnem, kdy ti to všechno vrátí. Teď už bys měla dobře vědět,co se chystáš udělat. Nejspíš se nikdo jiný necítí... Lekce číslo 3:Dejte si pauzu od hraní a začněte do kytary bušit. Je to lehké a bude to vypadat,že jste všestranně nadaný. Řekl jsem možná... ...budeš tou, co mě zachrání. A až bude po všem...

Lekce číslo 4:Hrajte chvíli na struny tlumeně. Hlasitější hraní zní taky dobře. Uklidněte se, dámy.Na všechny se dostane. Teď už umíte na kytaru hrát tak dobře,abyste si vrzli. Pokud si najdete mezi tím přílivem sexuchvíli pauzu, naučte se víc akordů.Nebo se na to vykašlete. Pokud se vám líbilo toto video,určitě budete zbožňovat: Jak hrát na basu, abyste si nevrzli.

To bylo, myslím, Free Fallin'. Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak co treba takhle http://nanastroj.cz/lekce-kytary/jak-se-na-kytaru-hraje - kytarove lekce, ktere vas to nauci

00

Odpovědět

Můžu na to ze tří pohledů, s každym mám zkušenosti.
Vezmu to od nejtěžšího - bubeníci. Pokud si někdo myslí že na bubeníky letí baby, CHYBA! :D Bubeník je ten vzadu zastrčenej, co nemá možnost běhat po podiu a dělat bengál, takže si ho nějaká baba sotva všimne - to je co se koncertů týká. Pokud jste s holkou sami, neni šance jí sbalit na bicí solo, pokud nejste denis chambers a ona amatérská bubenice.
Baskytara - něžný duše na to nikdo nenabalí (možná tak jeff berlin :D), ale ve chvíli kdy vytáhnete palec a rozbalíte slap - holky jenom čumí.
A úplně nejjednoduší, a v 90% případů funkční? Tears in heaven na klavír :D Je to jednoduchý, zpívat k tomu nemusíte, protože ta věc samotná má strašnou energii, a když se do toho budete pohupovat se zavřenejma očima, a odměna už jenom čeká :D Ale kytara mi tady vedle stolu taky stojí, tak se něco zkusim naučit a uvidim jestli to bude lepší jak klavír :D

261

Odpovědět

:( bubeníci to maj hold těžký :'( :D

240

Odpovědět

Bože proč to má tak rozladěný!! :D

264

Odpovědět

Hmm....tu svoji jsem sbalil na basu :D

231

Odpovědět

piva?

360

Odpovědět

asi jako tohle http://www.collegehumor.com/video:1942593 :D taky dobry

200

Odpovědět

Amir na basovku krutej :-)

200

Odpovědět

kurec :D že já jsem se rozhodl pro tu basu :D

180

Odpovědět

Amir na konci to zabil xD

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Zkuste Chci zas v tobě spát od Lucie a nebo písničku Podvod od Nedvěda...funguje :)))

200

Odpovědět

To nakoncu je AMIR :-D

190

Odpovědět

xxENDxx: Divil by ses...

Všichni: A všimli jste si, že to má rozladěné? :-DD

181

Odpovědět

Kabáti jsou u holek taky v módě, ale Oasis znají hodně :) mluvím z vlastní zkušenosti :D a jestli můžu doporučit, tak ještě Knockin' On A Heaven's Door, Chci zas v tobě spát, a na ty rockověji založené Nothing Else Matters :)

211

Odpovědět

Funguje to, dokud se o vás nepere zrzka a brunetka :-D Jinak to jde..

190

Další