Flight of the Conchords - Úřední hodiny

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:324
Počet zobrazení:5 593

Flight of the Conchords je komediální duo z Nového Zélandu, jehož členové jsou Jemeine Clement a Bret McKenzie. Proslavili se zejména díky stejnojmennému seriálu stanice HBO. Seriálem se prolínají jejich příjemně trapné písničky, z nichž vám právě teď jednu představujeme.

Přepis titulků

Ou jé! Holka, dnes večer se budeme milovat. Víš, jak to vím? Protože je středa. A středeční noc je noc, kdy se milujeme. Úterní noc trávíme u tvé matky a já ji učím, jak zacházet s videem. Ale středeční noc...

...je noc, kdy se milujeme. Všechno je prostě perfektní. Nejsi příliš unavená, protože jsi neměla trénink s kolegy z práce. V televizi nedávají nic pořádného. Podmínky na milování jsou perfektní. Otočíš se na mě a řekneš něco sexy jako: "Musím jít spát, ráno jdu do práce."

Vím, co se mi snažíš říct, koťe. Snažíš se říct: "Ou jééé... ...začínají úřední hodiny." Začínají úřední, úřední hodiny. Vím, co se snažíš říct, je čas na úřadování. Začínají úřední hodiny. Je čas. Je čas na úřadování! Pak už jsme v koupelně a čístíme si zuby.

To k tomu patří. To je předehra. Předehra je velmi důležitá... ...při milování. Pak jdeš ještě třídit odpadky. což není součástí předehry, ale i tak je to důležité. A už jsme v ložnici. Máš na sobě to staré vytahané tričko s flekem, které jsi dostala během výletu s kolegy v roce 1999.

Pracovní výlet s kolegy v roce '99! Začnu se svlékat, neměl jsem ale asi začínat u kalhot, protože mám ještě boty. Ale je to v pohodě, protože to zamaskuju sexy tanečkem. Pak už na sobě nemám vůbec nic... ...kromě ponožek. A ty dobře víš, co nastane, když mám jen ponožky. Začínají úřední hodiny.

Začínají úřední, úřední hodiny. Víš, že když mám jen ponožky, je čas na úřadování. Proto to jsou "úřední hodiny". Jsou úřední, úřední hodiny! Milujeme se... Milujeme se po celé... Milujeme se po celé dvě... ...po celé dvě minuty.

Se mnou ti totiž stačí jen dvě minuty, protože jsem tak intenzivní. Dvě minuty v nebi jsou lepší než jedna. Otočíš se na mě a řekneš zas něco sexy, jako: "To je ono?!" Vím, co tím myslíš. Myslíš: "Ó ano, to je ono!" Pak dodáš, že bys chtěla ještě. Popravdě mě to nepřekvapuje...

...ale už jsem dost ospalý. Jsou úřední, úřední hodiny. Je po úředních hodinách, lásko! Jsou úřední, úřední hodiny. Překlad: Foxii Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

v tomto klipu zpiva o tom ze se s manzelkou miluji kazdou stredu a provazi nas tim stereotypem z ktereho on se snazi udelat neco neskutecne romantickeho a v tom je ten vtip

180

Odpovědět

ráda bych poprosila o další klipy ze seriálu (dobrej byl s tou holkou se psem)

180

Odpovědět

:D bez komentáře :D

180

Odpovědět

V seriálu jde o to, že se mu ta holka líbí a on má pochybnosti a "plánuje jak to bude vypadat", kdyby se mu zadařilo. A to plánování je ta písička.

180

Odpovědět

Díky :) Seriál zkouknutý a je fajn si písničky připomenout.

180

Odpovědět

Nepochopil jsem oco jde krom toho zeji snicim nepomuze ten borec a ona zeje unavena :P spis ponauceni male jinak srandovni me to neprijde vubec :)) a chtit poni neco když je zrovna takova je podle me spis knicemu jeste horsi me prijde to planovat lepsi je proste jit kdys maj oba naladu .... toto moj nazor .)

181

Odpovědět

Teď zrovna překládám "Issues" z živáku, postupně se budu snažit ty lepší písničky zvládnout všechny. :)

180

Odpovědět


Odpovědět

Dr.Parashut: Rozhodne si nymeslim ze to pujde do legendarnich

180

Odpovědět

Oproti live se to vůbec nedá srovnat, na youtube jsou jejich videa už přeložený. Co se týče FOTC, tak bych spíš chtěl přeložit http://www.youtube.com/watch?v=ZbbxA8a_M_s jestli by to šlo (jinak sorry za odkaz)

180

Odpovědět

Bez znalostí tohoto seriálu či kapely, mi to nepřišlo skoro vůbec vtipný. Usmál jsem se jen snad u toho tanečku na sundání bot, jinak neurazí, nenadchne. 5/10.

180

Odpovědět

to je strašný video :D dávám 9/10

180

Odpovědět

Ups..chybička se vloudila. Omlouvám se a děkuju za upozornění. Oni měli ještě rozhlasový pořad a ten šel na BBC. Bude opraveno:)

180

Odpovědět

Ten seriál je z HBO.

180

Odpovědět

Nádhera, tohle se zaručeně dostane do legendárních

180

Další