Flight of the Conchords - Nejkrásnější dívka v místnosti

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:4 944
Jemaine z dua Flight of the Conchords je opravdu originální ve skládání komplimentů dívce, ve které našel zalíbení. Další klip skupiny Flight of the Conchords ze stejnojmenného seriálu.

Přepis titulků

Když se rozhlédnu po místnosti, můžu říct, že ty jsi ta nejkrásnější dívka v místnosti. V celé širé místnosti. A když jsi na ulici, ale záleži na jaké ulici, vsadím se, že jsi určitě v první trojce nejhezčích dívek na ulici.

Ale opravdu záleží na ulici. Když jsem tě uviděl v bytě mýho kámoše, pomyslel jsem si: "Copak asi dělá... v bytě mýho kámoše?" Jak se Davovi povedlo dostat takovou kočku na jeho párty? Dobře ty, Dave!

Jsi legenda, Dave! Ptám se Davea, jestli to na tebe bude zkoušet. Není si jistý, tak se ptám: "Dave, bude ti vadit, když to zkusím já?" Říká, že mu to nevadí, ale vidím, že mu to trochu vadí, ale já to na tebe stejně zkusím. Vidím, že stojíš sama u sterea. Tak jsem zhasl světla, aby bylo šero, a jdu na to. Jsi tak krásná.

Mohla bys být číšnice. Jsi tak krásná. V šedesátých letech bys mohla dělat letušku. Jsi tak krásná. Mohla bys dělat modelku na poloviční úvazek. A pak tě odzbrojím svými tanečními pohyby. Je dvanáct a dvě minuty. Jsme jen já a ty.

A kolem tebe na parketě dalších sedm týpků. Přitáhnu tě k sobě a řeknu: "Vypadněme odsud." Vezmeme si taxíka a koupím ti kebab. Nemůžu věřit tomu, že si dávám kebab s nejkrásnější dívkou, kterou jsem kdy s kebabem viděl. Proč nejdeme pryč? Pojďme ke mně, budeme se osahávat na gauči.

Ale ne, nevadí mi trošku zpomalit. Jsi tak krásná! Jako strom. Nebo prvotřídní prostitutka. Mohla bys dělat modelku na poloviční úvazek, ale pravděpodobně by sis musela nechat svoji normální práci. Modelka na poloviční úvazek.

Půlku času bys trávila modelingem a druhou půlku vedle mě. Mívám to tady víc uklizený než dneska... Překlad: Foxii Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zni to jak neco od Lenny Kravitze.

180

Odpovědět

Jsi tak krásná! Jako strom xD xD xD

180

Odpovědět

fuuuuuuj! tohohle chlápka už nechci nikdy v životě vidět, a hlavně ne takhle zblízka, prosím pěkně! ale docela vtipný :)

182

Odpovědět

ak vas tento serial bavi mozete si ho pozriet s ceskymi titulkami na ČT kazdy piatok po polnoci

180

Odpovědět

skvely, uzasny humor :) dufam ze sa od nich este nieco prelozi, odporucam http://www.youtube.com/watch?v=vraN7vNHjM8 :)

180

Odpovědět

Písníčka skvělá, seriál výborný, není to Jemeine, ale Jemaine ;)

180

Odpovědět

Jinak seriál samozřejmě strašně doporučuju. Škoda že video je na konci uřízlé, je to skvělé zakončené scénky.

180

Odpovědět

Kolikokoli: :D no fakt že jo. Mě vůbec nenapadlo.
Jejich klasika. Nizké hodnocení svědčí o skvěle vyprofilovaném humoru, jenž zůstane mainstream mase odepřen. Škoda pro ně.

180

Odpovědět

:D vypadá to dost dobře asi mrknu i na serial ;-)

180

Odpovědět

Tenhle song mě tenkrát nadchl tak, že jsem si to stáhl a mrkl na pár dílů... a stáhl soundtrack. Seriál mě moc nebavil a v soundtracku jsem tuhle hitovečku neslyšel.

180

Odpovědět

Kdyby Mike Myers a Jeff Goldblum měli spolu syna, tak by vypadal přesně TAKTO :D.

180

Odpovědět

libovka

180

Odpovědět

Tak týmto ste mi spravili veľku radosť. Vďaka videačesky som sa dostal k tomuto úžastnemu seriálu, a teraz som si krasne zaspominal :)

180

Odpovědět

PŘELOŽTE PROSÍM
http://www.youtube.com/watch?v=-ME8owgVBWU&feature=feedu

180

Odpovědět

Dobrý :D tenhle seriál jsem viděl nedávno v televizi...

180

Další