Flight of the Conchords - Frodo, nenasazuj si prsten

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:569
Počet zobrazení:6 517
Ano, hádáte správně, pro Flight of the Conchords mám slabost. Proto jsem pro vás s radostí přeložila další jejich píseň. Jak už bylo zmíněno, toto hudební duo pochází z Nového Zélandu. A co proslavilo Nový Zéland více než slavná trilogie J. R. R. Tolkiena, Pán Prstenů? V následujícím klipu uvidíte hudební, vtipnou verzi tohoto velkofilmu.

Přepis titulků

Frodo, nenasazuj si prsten! Vím, že je to velmi lákavé. Ano, bude to vypadat, že jsi zmizel, ale černí jezdci stejně vědí, že tam někde jsi. A lord Sauron má mnoho špehů... Mnoho špehů má mnoho očí! Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže...

Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže... Ano, malý Frodo, musíš jim vládnout. Vládnout, vládnout prstenem. Tak dělej, vládni jim tvým prstenem! Lord Sauron má mnoho špehů, zvířat a ptáků. Jestli ho chcete, pojďte si pro něj! Jsou tu, Gandalfe? Nejsem žádný kejklíř, který dělá laciné triky! Nemůžu nést prsten.

ale můžu nést vás, pane Frodo. Máš můj meč. Můj luk. A moji sekeru. Mordor! To nikdy nezvádneme! Jsou jich tisíce a nás je jenom devět! Hurá, zvádli jsme to! Hurá, zvádli jsme to!

Hej, Frodo, co děláš s tím prstenem? Jsou mocné šperky tvá nová slabost? Vím, že je to těžké, když měříš jen metr a tvůj malý zadek je tak blízko země. A snažíš se vést tvoje Společenstvo k bráně Mordoru. Ale nerapuju o děvkách a štětkách, rapuju o čarodějnicích a trolech. A předávám slovo elfího krále, moudro pro všechny! Frodo, nenasazuj si prsten! Frodo, nenasazuj si prsten!

Magický šperk! Nikdy nebudeš pánem Prstenů. Překlad: Foxii www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Figwit lives!

00

Odpovědět

Jééj! Na tenhle díl si dobře pamatuji. Jedna z nejlepších písniček :D

180

Odpovědět

Já mám IQ 138 a taky jsem se u toho nebavil - záleží na názoru

187

Odpovědět

máš prosím tuchu, kde seriálový díly sehnat? stáhnout, půjčit, koupit? půjčit ... mě napadlo až teď, to ještě zkouknu.... a ideálně rovnou s českýma titulkama? předem díky z echo, pokud víš a povíš .o)
M.

180

Odpovědět

Tady nejde o to, jestli jsou tam vtipy v přímém slova smyslu. Mě tahle parodie přijde vtipná sama o sobě, jejím zpracováním, jak hudebním, textovým, ale i vizuálním... Zkrátka, něco je takové krásné samo o sobě...

180

Odpovědět

IQ -190? Tak to bych opravdu nechtěl :-D

180

Odpovědět

já mám iq - 190 a nebobavil sem se honzíku

187

Odpovědět

No,i přesto,že mám IQ 170+ ,tak jsem se pobavil.

182

Odpovědět

jsou to blbosti 50% jako tehle stranky :(

1811

Odpovědět

Krásně vyřešená bitva : To nemůžeme zvládnout, jsou jich tisíce a nás je jen devět! Hurá zvládli jsme to! :D :D :D

180

Odpovědět

no, to je od nich takový slabší...

180

Odpovědět

:-D co máte diť je to vtipný... :-D skvělý

180

Odpovědět

Napr me to vubec neprislo vtipne :X ,ale gimli rezajici do elegytary ma svoje kouzlo.

184

Odpovědět

ha super!

180

Odpovědět

Matess91: sakra to je hlaska, diky za zlepseni vecera :-))

181

Další