George Thorogood - Bad To The BoneHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:6 160

Píseň Bad to the Bone vydal George Thorogood se svou kapelou the Destroyers v roce 1982 na stejnojmenném albu. Zpočátku nebyla moc populární, ale po jejím použití ve filmech, televizi a reklamách její obliba vzrostla. George Thorogood and the Destroyers vydali přes 20 alb a v roce 2014 oslavili 40. výročí.

Přepis titulků

Která bude další? Zahrajem to, až to řeknete. Ten den, kdy jsem se narodil, se kolem shlukly všechny sestry. A s údivem na mě zíraly. Na to štěstí, které právě našly. Hlavní sestra promluvila: "Toho nechme být."

Hned poznala, že jsem zkažený až na kost. Zkažený až na kost. Zkažený až na kost. Zlomil jsem tisíc srdcí, než jsem tě potkal. A dalších tisíc ještě zlomím, než s tím skončím.

Chci být tvůj, miláčku. Jen a jen tvůj. Jsem tu, abych ti řekl, že jsem zkažený až na kost. Zkažený až na kost. Zkažený až na kost. Bohatá bude škemrat, počestná bude krást, stará se bude červenat, holka z Jersey bude řvát.

Jsem tu, abych ti řekl, že dostanu, co chci. Jsem tu, abych ti řekl, že jsem zkažený až na kost. Zkažený až na kost. Zkažený až na kost.

Když jdu po ulici, i králové a královny mi jdou z cesty. Každá žena, co potkám, je blahem bez sebe. Chci být tvůj, miláčku. Jen a jen tvůj. Jsem tu, abych ti řekl... Zkažený až na kost.

Zkažený až na kost. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

není to náhodou ten song, kde si dělají srandu ze zpěvákova mladšího bratra (resp. jeho koktání...b-bbb-bbb-b-b-bad to the bone)

00

Odpovědět

Problem Child

30

Odpovědět

I need your clothes, your boots and your motorcycle.

440

Odpovědět

Mě se spíš vybaví Al Bundy :D

82