Shocking Blue - VenusHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:9 848

Shocking Blue je nizozemská rocková kapela, která působila v letech 1967–1974. Jejich nejznámějším a jediným mezinárodně úspěšným hitem je Venus z roku 1969, kterou napsal jejich kytarista a zakladatel Robbie van Leeuwen. V únoru 1970 se píseň vyšplhala na první místo žebříčku Billboard Hot 100 a dodnes se dočkala mnoha coverů a zpracování mimo jiné v bezpočtu filmů a reklam.

Přepis titulků

Bohyně na vrcholku hory. Hořela jako stříbrný plamen. Vrchol krásy a lásky. Jmenovala se Venuše. Ona to má. Jo, ona to má. Jsem tvá Venuše, jsem tvůj oheň, stačí říct. Jsem tvá Venuše, jsem tvůj oheň, stačí říct.

Její zbraní byly křišťálově jasné oči. Každý muž z nich šílel. Byla černá jako temná noc. Měla to, co žádná jiná. Ona to má. Jo, ona to má. Jsem tvá Venuše, jsem tvůj oheň, stačí říct. Jsem tvá Venuše, jsem tvůj oheň, stačí říct.

Ona to má. Jo, ona to má. Jsem tvá Venuše, jsem tvůj oheň, stačí říct. Jsem tvá Venuše, jsem tvůj oheň, stačí říct. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cover od Gabči a dalších biatlonistů: :-)
https://www.youtube.com/watch?v=FQ1WPks_dXI

76

Odpovědět

Trochu podprahová reklama, jak tam problikávají přebaly na jejich vinyly :D Trochu to připomíná americké: " Your country needs you" :D

131

Odpovědět

U Hudebních klenotů se mi líbí, že když čtu popisek, tak kapela ani název písničky mi nic neříká, ale když si to pustim, tak okamžitě vím:-)

601

Odpovědět

Nějak mi tam v tomto videu chybí ten, kdo hraje na to elektrické piano, které je slyšet.
Jinak samozřejmě nádherná hudba a konečně srozumitelný text.

50

Odpovědět

Skvělá písnička, ale ten záběr na konci na zpěvačku mě asi bude budit ze snů, nevím proč, ale přijde mi lehce.."creepy"

92

Odpovědět

reklama na žiletky :D

221