The Cure - Friday I'm in LoveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:9 458

Ne, není pátek. Je středa a s ní další hudební klenot 20. století. Kapela The Cure vznikla v roce 1976 a má na kontě 13 studiových alb. Píseň Friday I’m in Love pochází z alba Wish z roku 1992 a získala divácké ocenění MTV za nejlepší videoklip roku. Když Robert Smith píseň napsal, nemohl se zbavit dojmu, že melodii někomu ukradl, a tak obvolával všechny, koho znal, píseň jim přehrával a ptal se, jestli jim není povědomá. Teprve když mu všichni řekli, že ne, uvěřil, že píseň opravdu složil on sám.

Přepis titulků

Všichni na místa a... akce! Je mi jedno, jestli je pondělí sklíčené, úterý pošmourné a středa taky. Čtvrtek je mi úplně ukradený. Je pátek. Jsem zamilovaný. V pondělí se můžeš zhroutit, v úterý a ve středu mi zlomit srdce. Čtvrtek ani nezačne.

Je pátek. Jsem zamilovaný. Sobota počká. A neděle přijde vždycky pozdě. Ale pátek nikdy nezaváhá… Je mi jedno, jestli je pondělí černé. V úterý a ve středu infarkt. Ve čtvrtek se nikdy neohlížím. Je pátek.

Jsem zamilovaný. V pondělí držíš hlavu vzhůru. V úterý a ve středu nevstaneš z postele. Ve čtvrtek radši zíráš do zdi. Je pátek. Jsem zamilovaný. Sobota počká. A neděle přijde vždycky pozdě. Ale pátek nikdy nezaváhá… Nastroj se od hlavy k patě, bude to skvělé překvapení vidět, jak se ti zvedají boty a nálada.

Přestaň se mračit, nech si vykouzlit úsměv. Elegantní jako křik, točíš se pořád dokola. Vždycky si vezmeš velké sousto. Nádherný pohled, vidět tě uprostřed noci. Tohohle nikdy nemáš dost. Je pátek. Jsem zamilovaný. Je mi jedno, jestli je pondělí sklíčené, úterý pošmourné a středa taky.

Čtvrtek je mi úplně ukradený. Je pátek. Jsem zamilovaný. V pondělí se můžeš zhroutit, v úterý a ve středu mi zlomit srdce. Čtvrtek ani nezačne. Je pátek. Jsem zamilovaný. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úžasná tradice, kdy se každý, kdo může, opije v pátek do němoty.

00

Odpovědět


Odpovědět

výborný...The Cure jsou osobní záležitost, sem si jist že nejen pro mě...jen škoda, mohl být "nášup" z disintegration :)

20

Odpovědět

Jedna z mých nejoblíbenějších písniček vůbec.

91

Odpovědět

Chudák čtvrtek.

170

Odpovědět


Odpovědět

Slušný psycho... škoda, že to neni natočený na jeden zátah.

91